EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Predrag Petrovic  (Read 339390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #190 on: July 16, 2007, 08:09:04 AM »
ZA MENE NE POSTOJI OFF ILI ON..

ISTO VEZBAM TOKOM CELE GODINE SAMO JE HRANA AKO TAKO MOGU DA KAZEM MALO OPUSTENIJA U AJMO RECI OFF FAZI....

TO SAM NAUCIO OD KADA SAM POCEO DA RADISM SA MILOSOM,A I OVO JE CISTA STVAR LOKGIKE JER SAM SI PRE DOPUSTAO DA U OFF ODEM I NA 114KG...PA KASNIJE DA SKIDAM NA 90...TO SU BILE MUKE A I FORMA NIKADA NE MOZE DA BUDE DOBRA JER SI OPTERECEN SA KILOGRAMIMA TJ KATEGROIJOM...

DONJI DEO LEDJA...ZA MENE TO NIKDA NIJE NI POSTOJALO..NISAM POWER LIFETR ILI SLICNO DA BIH RADIO TAKO NESTO.

TAKO DA...VEZBE KAO STO SU MRTVO DIAZNJE I SL..NIKADA NISAM NI RADIO....

MISLIM DA SASVIM DOVLJNO MISICA ANGAZUJEM PRI PRAVLINOM IZVDJENNJU OSTALOUIH VEZBI TAKO DA MI NISTA DRUGO NIJE POTREBNO..

STO SE TICE MISICA....JEDNA DAN JEDAN MISIC..TO JE MOJA FILOZOFIJA....NARAVNO..DA SE TRENING RAZIKUJE I PO INTEZIETEU I PO ODABRIU VEZBI OVISNO U KOJOJ FAZI SE NALAZIM..TJ KOLIKO EJ DALEKO ILI BLIZU TAKMICENJE

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #191 on: July 16, 2007, 04:35:20 PM »
E,blago tebi kada tako izgledas,ne smem ni da te pitam koliki ti je procenat masnoce. :blush:Koje vezbe radis za ledja?A za noge?poz,GRANDE PEDJA

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #192 on: July 16, 2007, 07:41:35 PM »
E,blago tebi kada tako izgledas,ne smem ni da te pitam koliki ti je procenat masnoce. :blush:Koje vezbe radis za ledja?A za noge?poz,GRANDE PEDJA
..

NEGDE JE BILA TEMA GDE SAM REKAO KAKO RADIM LEDJA..MISLIM DA JE BAS NEKO POSTAVIO PITANJE O PRAVLINOM IZVODJENJU VEZBI ZA LEDJA..I TED JE UCESTOVAVO I POPTUNO SE SLAZEM SA TIM STO JE ON REKAO....POTRAZI NEGDE PA CES VIDETI.

STO SE TICE NOGU..\

PA EVO RECIMO OVAKO.

Naslov je samo da vas malo vise privucem tj da sto vise ljudi pogleda ono sto se zove PRAVI TRENING i sto bi trebalo da svako proba...  :(hmmmmmmmmm...pa ajde...neka proba..

naime..lunjajuci malo po milosevom forumu naidjoh na text gde se MARKOS KAHON zalio kako "mrzi" milosa i look wooda...zbog saveta koje su mu dali u vezi treninga za noge..naravno..ovo mrzi je namerno pod navodnicima jer ni jedan jedini ozbiljni vezbac kojem milos daje savet ne moze da ga mrzi vec da mu bde zahvalan na svemu,pa je ova rec "mrzi" vise u sali..

enivej...

ondak meni djavo nije dao mira nego sam ja pored toga sto sam u subotu radio svoj klasican trening za noge koji isto dosta brutalan,ja odlucio..

pa adj da probam i ovo....

1.prednji cucnjevi x 10 pon
2.haq cucanj
3.nozna extenzija x 30 
4.hodajuci iskorak x 10
5.presa za noge x 30   
6.iskorak sa bucicama x 10
7.nozna extenzija 15 pon ali sa zadrzavnjem u gorenjm polozaju 3 sec..

E sada..vec mi je od prilike bilo jasno zasto je MARKOS rekao da je vec posle ovog seta poceo da mrzi MILOSA,medjutim meni djavo i dalje nije dao mira nego sam nasao negde text o spremanju ekipe za IRONMAN 2007 gde jedan od njih akze kako im je milos pose svakog zavrsneog gigantskog seta od 7  vezbi dodao po jednu vezbu pa bi tako svaki set zavrsavo sa 8 tj 9 tj 10 i na kraju 11 vezbi u jednom setu   ...MOTHER OF GOD!!!!!

I STA CU...JA BUDALA PROBAH....

PA JE TO IZLGLDALO OVAKO...

1.prednji cucnjevi x 10 pon
2.haq cucanj
3.nozna extenzija x 30 
4.hodajuci iskorak x 10
5.presa za noge x 30 
6.iskorak sa bucicama x 10
7.nozna extenzija 15 pon
8.BOX CUCNJEVI SA STOPALIMA BLIZU JEDNO DRUGOM NA SMITH MASINI I SA RANOVM GLUPOM ISPOD GLUTESA X 10

VEC SAM BROJAO ZVEZDE I SKIDAO SVE SVECE SA NEBA..ALI...

1.prednji cucnjevi x 8 pon
2.haq cucanj X 8
3.nozna extenzija x 20 
4.hodajuci iskorak x 8
5.presa za noge x 20
6.iskorak sa bucicama x 8
7.nozna extenzija 15 pon
8.BOX CUCANJ X 8
9.SISSY SQAUT X 10

E TADA SAM OTISAO POVRACATI......1 PUT  :(JEL JE BILO I DRUGI..

1.prednji cucnjevi x 8 pon
2.haq cucanj X 8
3.nozna extenzija x 20 
4.hodajuci iskorak x 8
5.presa za noge x 20-SVAKA NOGA PO 10

E OPET SAM OTISAO DA POVRACAM   ..ALI SAM SE VRATIO DA SE DOKRAJCIM
 
6.iskorak sa bucicama x 8
7.nozna extenzija 15 pon
8.BOX CUCANJ X 7
9.SISSY SQAUT X 7
10.TZV DUCK FEET CUCANJ..SA STOLAIMA SIROKO POSTAVLJENIM I OKRENUTIM NAPOLJE X 10

IMAO SAM U PLANU DA ODRADIM JOS JEDAN OVAKAV SET ALI DESILO SE TO DA NISAM MOGAO DA SE USTANEM NEKIH 4-5 MIN SA PODA..

KADA SAM USTAO..URADIO SAM JOS..

haq cucanj X 8
.nozna extenzija x 20 
.hodajuci iskorak x 8
.presa za noge x10

TU JE BIO KRAJ...NIAM MOGAO SA PRESE DA USTANEM   

10 MINUTA SAM LEZAO NA PODU I TEK ONA OITSAO PO SVOJ PWM...ALI PRE TOGA SAM NARAVNO POVRACAO...

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #193 on: July 16, 2007, 10:18:37 PM »
Izvini,nemam ja puno vremena da rovarim po  temama,ali pronacicu i pogledacu.A,jel' to povracanje ide u sklopu vezbi za noge?Salim se.Deluje obimno ali primamljivo.E,sad ce Ted kad se vrati sa treninga prokomentarisati kako to nije trening za mene.Hvala,Pedja,mada bih ja imala jos gomilu stvari da te pitam u vezi treninga i ishrane,ali necu da smaram.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #194 on: July 17, 2007, 06:17:47 AM »
Izvini,nemam ja puno vremena da rovarim po  temama,ali pronacicu i pogledacu.A,jel' to povracanje ide u sklopu vezbi za noge?Salim se.Deluje obimno ali primamljivo.E,sad ce Ted kad se vrati sa treninga prokomentarisati kako to nije trening za mene.Hvala,Pedja,mada bih ja imala jos gomilu stvari da te pitam u vezi treninga i ishrane,ali necu da smaram.
..MA NE SMARAS..SAMO AKO SE TED NE NALJUTI PA POPIZDI I DA OSTAVKU U ORGNIZACIJI KOJU SMO HTELI DA OSNUJEMO.. :bored:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #195 on: July 17, 2007, 07:39:53 AM »
necu,necu ne brini, ima i da te castim  ,samo da vidim to povracanje  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #196 on: July 17, 2007, 10:13:50 AM »
necu,necu ne brini, ima i da te castim  ,samo da vidim to povracanje  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
..JA KAKO POVRACAM ILI ALEX??. :crazy: :hitself:

Offline neca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 89
  • Gender: Male
  • zivot je borba
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #197 on: July 17, 2007, 11:40:47 AM »
pedja sad cu ja da smaram.
znaci grupa misica jednom nedeljno, jel to znaci da i biceps i triceps  razdvajas na po jedan dan.

kako ti se desila ta povreda, trening ili...

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #198 on: July 17, 2007, 01:18:59 PM »
..JA KAKO POVRACAM ILI ALEX??. :crazy: :hitself:
Alex bre  :hitself: ne pitam sta kosta :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
« Last Edit: July 17, 2007, 01:19:39 PM by Lazic »


Uploaded with ImageShack.us

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Predrag Petrovic
« Reply #199 on: July 17, 2007, 04:30:12 PM »
Ja da povracam?Ma,to je za slabice...