EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Animal flex-pomoc  (Read 8859 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Animal flex-pomoc
« on: December 20, 2011, 09:49:03 PM »
Ovako da ne duzim puno ...mesecima vucem bol u ramenu koji je podjednako prisutan svaki trening kada radim bench i pri pritisku u tom polozaju...pio sam mazao sam se sa svakakvim stvarcicama ali nista ni traga poboljsanja...dok mi se nije desilo nesto na sta nisam mogao da pomislim...naime pri dodavanju (nestrucnom) od strane spotera prilikom uskog bencha koji mi je podigao kilazu i tresnuo na ruke zglob umalo nije izleteo iz lezista...culo se kao kad lomite batak i karabatak ono krckanje u ramenu i da drugar nije bio u blizini sada bih verovatno pisao pored povrede ramena i povredu grudnog kosa...bol je bio ostar i jak...kod lekara nisam bio tacnije bio sam ali nisam mogao da cekam 50 dana da dodjem na red tako da sad pisem ovde a i kakve su sanse da neki lekar od 60god shvati sta mi se desilo...pitanje je da li da uzmem animal flex jer ne znam vishe sta da radim?...i drugo pitanje ..sta da radim?...a trece pitanje...da li neko ima ideju sta da radim? svaka pomoc dobrodosla i svaki odgovor i sve sve sve sve? hvala unapred

Offline magla92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #1 on: December 20, 2011, 10:17:33 PM »
Nije ti se igrati sa tim, bolje ti je idi kod ljekara. Trebao si odmah, cim te je pocelo boliti. Ako na vrijeme to ne rijesis mozes imati mnogo vece probleme.

Bol u zglobu ti je jasan znak da nesto lose radis.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #2 on: December 20, 2011, 11:04:42 PM »
1.kod takvih povreda je jako bitno da se odmah javis lekaru, mnogo puta nece samo od sebe da se resi..

2.ako vec dajes tolike pare kupi elasti joint.. on je kompletniji od a.flexa , drugo sto je prah pa se brze vari i apsorbuje..

3.mazi pre treninga tople kreme, npr crvena konjska, namayi kod kuce dok ne pocne da gori..onda krenes u teretanu..

4.prilikom vezbanja, pokusaj da povuces ramena skroz nazad, maltene da spojis lopatice na ledjima, i tako legnes na klupu.ako te i tako boli istom jacinom onda je vreme da se preskoci bench, i predje na bucice..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #3 on: December 20, 2011, 11:22:46 PM »
1.znam...jednom sam vec bio i napomenuo doktorki kada me je samo bolelo rame a bio sam zbog povrede kicme pa reko samo da napomenem i za rame ,jedino odgovor koji sam dobio je da ne treniram...ali kao sto znamo od reci i odgovora pomoci nema niti ce mi njene reci pomoci da saniram povredu bez neceg sto se maze ili guta ili eventualnonamestanja zgloba u pravilni polozaj...jbg
2.znam i to dvoumio sam se izmedju ta dva a nekako mi elasti joint manje pakovanje ,jeftiniji je..pa sam zato pitao za flex jer sam cuo od par vezbaca da radi lepo flex da nema greske kod njega
3.mazao sam drugar veruj mi sa svim i svacim,ja sam pokretna apoteka imam 6 gelova kod sebe..i crvenu i zelenu konjsku al ne pomaze..sad mazem sa volatern gelom i on mi pomaze da ne osecam bol..ali nije mi cilj da mi lek spreci bol nego da sanira povredu...to sto ja necu osetiti nista ne znaci puno jer se bol vraca cim ne mazes:((
4.ne vredi....izgleda da pokreti u benchu nekom vise odgovaraju nekom manje jer amplituda pokreta nije svima ista...evo danas sam vezbao sa bucicama od 5kg..a zagrevao sam se sa bucicama od 3 kg...i boli jako...ali sam odradio 5 serija sa 30 pnavljanja cisto da odrzim neku prokrvljenost jer se plasim da ne odem skroz u offsajd ako prestanem da radim bilo sta...ne znam koliko je to pametno ali ne znam sta da radim drugu,zato i pitam ovde jer sigurno se ili tebi ili nekom ovo vec desilo ili je cuo ili tako nesto...skenjan sam skroz na skroz...skroz mi je ovo njesra poremetilo i koncept treniranja i treninge i sve ..uvek se nadje nesto da me sputa pomislicu da me je neko urekao ne mogu da verujem:((((((

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #4 on: January 02, 2012, 01:53:36 AM »
Evo vec desetak dana koristim labrada elasti joint i napisacu na kraju kutije (ako izguram) sve korisne dobre i losije strane preparata...za sada bolovi u ramenu su prestali ili da kazem smanjeni za 70%,ali ako uzmem u obzir pre povrede koja je bila pre mesec danavukao sam povredu jedno 6 meseci,tacnije imao sam jake bolove u ramenu ali sam cutao i nekako trenirao..sad ne treniram oko mesec dana i hvata me panika jer sigurno necu jos  mesec i po ili 2 da nista dizem..a hvata me panika jer primecujem da se volumen polako smanjuje...imam jedno pitanje pa me zanima...koliko su tacne informacije o memoriji misica..da li se obimo vracaju na staro u kracem roku ili ne...posto gledam da jedem dosta mesa ali ne vredi ..idem u rikverc...jedina mi satisfakcija ostaje sto radim samo noge 2x nedeljno i to je to

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #5 on: January 02, 2012, 10:17:11 AM »
misicna memorija je fenomenalna stvar, ako naucis da je "zloupotrebljavas" sa nekim stvarcicama uvek ces dobro izgledati.
a brzina vracanja sve zavisi od genetike..uglavnom se brze vracas nego sto misicni tonus spada
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #6 on: January 05, 2012, 08:36:02 PM »
ovako...popio sam pola kutije labrade elasti joint i mogu da kazem da mi je rame malo bolje,danas sam radio ramena u teretani(doduse sa bucicama od 3kg) ali s obzirom da nisam mogao da dignem ruku smatram da je extra napredak i bolova vise nema...preparat radi posao...druga strana medalje..popio sam odprilike pola kutije i ukus je takav da je horse power najlepsi sok koji mozete popiti,mene bukvalno tera preparat da bacim peglu...a pogotovo ukus koji ostaje u ustima posle popijene merice i saprane sa casom vode..nesto neopisivo...u stvari ima vocni ukus ali nesto u njemu me tera jednostavno na peglu i jako veliku mucninu imam...imam problema i sa stomakom posle muka mi je ceo dan...tako da sam resio da prestanem sa kutijom koju imam a ostatak bih zeleo da poklonim nekom sa foruma koji ima slicne simptome ili neku povredu koju vuce a ne zna sta da kupi pa eto nek isproba malo ima pola kutije to mu je oko 14 dana sigurno,pa ako mu ne smeta moze da poruci posle jos jednu kutiju i samo da nastavi..ja nazalost ne mogu jednostavno mi organizam tera da povracam i eto :) ko ima problema sa povredama nek se javi u inbox i poslacu mu preparat:)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #7 on: January 05, 2012, 09:18:17 PM »
da punc je bas malo tezak..sa sto manje vode i u grlo..jednostavno mislim da nema resenja da toliko stvari bude ukusnije
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #8 on: January 05, 2012, 09:53:46 PM »
pa pojacali su ukus na punch da bi prekrili mozda neki sastojak koji ima neugodan ukus pa ono...inace evo da kucnem u drvo 13 dana ga pijem juce sam prestao...ne mogu da kazem da me ne boli rame ali eto radio sam ramena danas kako tako i nocu mogu da spavam na tu stranu pa sad nek neko zakljuci koliko je pogurao a jeste sigurno pogurao...zao mi je sto ne mogu da dovrsim kutiju zato cu da poklonim nekom ko ima problema ko ja jer znam kakva je to muka sa bolom u ramenu...u slucaju da zeli da naruci nek proba pa ako mu stomak bude jaci od mog moze da nastavi sa koriscenjem preparata...jbg,ja nazalost ne mogu ..jer posle njega ne mogu ni da jedem nista samo bi da povracam:(...zato i kazem mozda je to individualna stvar kao i sa NO reaktorom...neko umire od horsa , ja njega evo mogu da pijem bez problema...sve zavisi od osobe i sta kome smeta

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Animal flex-pomoc
« Reply #9 on: January 17, 2012, 09:36:29 PM »
a jel te boli dok radis ili uopste ? pitam, jer sam imao nesto slicno ali za par dana vec je proslo, nisam nista mazao, radio sam normalno, samo tako je proslo..
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!