EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ljudi pomozite..pls  (Read 2881 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline opaki

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
ljudi pomozite..pls
« on: August 15, 2008, 02:45:46 AM »
ee pa ovako imam 16 god visok sam 180 cm i tezak 71 kg....svi mi pricaju da je to sasvim ok ...ali se meni ne svidja....moj problem je u sirokim kukuvima pa sam hteo da pitam kako se to moze popraviti....????

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ljudi pomozite..pls
« Reply #1 on: August 15, 2008, 08:36:48 AM »
opaki,imas ovde sve sta tebi treba,procesljaj malo ako ti nesto nije jasno,i ovde su ti kao recimo,uputstvo od lazica sta da jedes,kako i sta da radis...itd...imas siroke kukove,to ti je od sedenja,cini mi se da si dugo radio sa komputerom,ostavi to,izaci napolje prosetaj,idi u teretanu...bice ti bolje vezbati,osecat ces se bolje....tu ti je pravilna hrana i vezbe,vezbe... ;)  :blowkiss:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline opaki

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: ljudi pomozite..pls
« Reply #2 on: August 17, 2008, 03:30:22 AM »
moae li mi neko ostaviti link da ne lutam za dzabe....pls.... :pullhair:

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: ljudi pomozite..pls
« Reply #4 on: August 18, 2008, 12:02:52 AM »
hehe ... medena ti ostavila link kako da smrsas 
vidi ovako. ne moze da se bas linkuje samo jedna tema u kojoj ces naci sve potrebne informacije. moraces da krenes lagano redom da citas po podforumima o ishrani, treningu ...
nekako si mnogo kratko napisao sta te muci. ajde da bacim pasulj pa da kazem da ti je konstitucija takva da imas sire kukove a da salo nije problem. to bi moglo iz odnosa visina/tezina da se predpostavi. kosti su takve kakve jesu i da bi sebi izgledao skladnije, treba da poradis na celom telu. "prosirivanjem" ramena i ledja (latova) tj. nabacivanjem misicne mase u tom delu, posticices vizuelni efekat manjih kukova. naravno, treba sve to da prate u masi i ruke i noge.
sad ces ti pitati "sta da radim za to" e, onda dolazimo opet do toga sto sam rekla na pocetku ... mora malo vise da se cita. luta, kako ti rece. nisi ni svestan kolko korisnih informacija mozes da nadjes lutajuci forumom :)
pozz
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ljudi pomozite..pls
« Reply #5 on: August 18, 2008, 10:18:37 AM »
 uh, :blush:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!