EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96085 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #120 on: April 20, 2007, 12:43:10 AM »
Imas miloseve "treninge" uradi neki radi promene ..baci peglu pa se vrati na normalni...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #121 on: April 20, 2007, 12:44:48 AM »
Imas miloseve "treninge" uradi neki radi promene ..baci peglu pa se vrati na normalni...

Obavezno malo da zbunim tijelo, baci pogled na slike šaljem nove za 1 mjesec!!! A onda opet za još jedan!!! Ako ne bude barem nešto upisujem biljar  ;D
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline luni

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
  • Seeker of knowledge
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #122 on: April 20, 2007, 09:49:18 AM »
pikado isto nije slab  :lol: :lol:
Tko vidi lice ninđe, umreće u strašnim mukama!

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #123 on: April 23, 2007, 11:08:40 PM »
Dakle situacija je sljedeća, radim vrhunske treninge, osjećam se odlično, jedem vrhunski (financijski očaj) samo mi je problem sljedeći, noge mi napreduju u skidanju masti najbolje, zatim ruke i ramena koja su ionako imala najmanji postotak, problem je u stomaku ispod pupka kesice sala pipam non-stop, mislim da ide ali jako polako,sad cu da nadodam neki malo ozbiljniji fat burner i ako stignem sa planom jutarnji kardio, jedino me boji onda efikasnost treninga...

Naime osjetio sam da mi TWINLAB RIPPED FUEL EXTREME udara odlično, poslušao sam Pedju pa sam malo digao dozu na 4 tablete prije treninga i osjećaj je vrhunski, jedino se malo više znojim ali imam fini kick i pump, kad uzmem još nešto bolje ima da bude vrhunski...
Samo me zanima oće mi se tjelo naviknut na ovo i prestat ovaj super učinak, mislio sam da uzmem neki NO proizvod da me digne jer ja sam vise tip koji ce prehranom i jako intenzivnim radom skinut mast nego magičnim tabletama za skidanje sala...
Molim za neki savjet=!?


Eto mali osvrt, slike idu sljedeći tjedan.
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #124 on: April 23, 2007, 11:15:05 PM »
E i zaboravio sam napisat da mi kardio ide jako dobro, moram se jako jako potrudit da mi puls dodje na 140 što znači da sam digao kondiciju i da se bliži kraj moga HIIT-a, kad da prestanem sa HIIT i kad mogu opet nakon onih cardio maratonaca od 125-135 puls, 45 min??? Hvala!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #125 on: April 23, 2007, 11:16:24 PM »
pa nastavi sa tim twinlabovim ako ti deluje..nemoj da menjas..ima ti da picis do tog oko pupka da se otreses..mozda neces moci ni da izdrzis dotle..ali je bitno da sada preseces neko stanje i dovedes se na neki kvalitet..sto sam i video da se desava..svi bi mi voleli da natural ono sto pakujemo godinama skinemo za par meseci..ne ide to bas tako..zato ces ti sada da skidas, pa ces par meseci da odmaras od toga, vodeci racuna da ne nabacis jos sala..pa onda opet..i tako na neki duzi period da se transformises..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #126 on: April 23, 2007, 11:17:30 PM »
E i zaboravio sam napisat da mi kardio ide jako dobro, moram se jako jako potrudit da mi puls dodje na 140 sto znaci da sam digao kondiciju i da se blizi kraj moga HIIT-a, kad da prestanem sa HIIT i kad mogu opet nakon onih cardio maratonaca od 125-135 puls, 45 min??? Hvala!

kada osetis da nisi zadihan na 140..podizes granicu npr na 150 ili zategnes bajs..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #127 on: April 23, 2007, 11:19:16 PM »
Ček najgore se bojim ovog sala "tvrdog" nadam se da ode, ma strpljiv sam ja samo što je sa mišićima oće li oni da izdrže ovoliko presinga slobodnu mogu da kažem, kad me ljudi vide misle da sam pred infarktno stanje od znoja a meni puls 140 jedva nagurano, to me samo brine, rekao si da pičim koliko oću dakle neće bit negativnih učinaka uz kontrolu prehrane i odmora zar ne?

Mislim samo me brine dužina defke, dakle može dugoročno, što se mene tiče navikao sam, jedino me financijski ubija, ali izgurat cu... :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #128 on: April 23, 2007, 11:20:27 PM »
E i zaboravio sam napisat da mi kardio ide jako dobro, moram se jako jako potrudit da mi puls dodje na 140 sto znaci da sam digao kondiciju i da se blizi kraj moga HIIT-a, kad da prestanem sa HIIT i kad mogu opet nakon onih cardio maratonaca od 125-135 puls, 45 min??? Hvala!

kada osetis da nisi zadihan na 140..podizes granicu npr na 150 ili zategnes bajs..

A koliko da kurim ja taj HIIT? Lako je meni dignut par okretaja i doc na 150 nego mi problem drzat konstantu sto mi ide super sa 140!!! Kontroliram 2-3 otkucaja oscilacije sto smatram da je dobro za covjeka od 119kg cca...mislim naviknut cu ja i na 150 ali trebat ce mi 2 tjedna minimum, samo me zanima katabolizam...?
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #129 on: April 23, 2007, 11:23:15 PM »
ako imas podrsku u klopi i suplementaciji misici nece nigde..znaci hiit radis istim intezitetom sve dok se topi..kada prestane onda pojacavas..

skup je ovo sport..lako je jesti pomije i biti veliki, ali je tesko biti kvalitetan i veliki..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap