EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!  (Read 96071 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #130 on: April 23, 2007, 11:33:20 PM »
ako imas podrsku u klopi i suplementaciji misici nece nigde..znaci hiit radis istim intezitetom sve dok se topi..kada prestane onda pojacavas..

skup je ovo sport..lako je jesti pomije i biti veliki, ali je tesko biti kvalitetan i veliki..


Morat cu onda da kazem svima da si glavni i odgovorni urednik za sve u vezi mene  ;D :clap: (dobro i Pedja je tu moram da priznam) Dakle jedini koji ste mi rekli toliko i toliko hranu, detaljno jer inače svi brbljaju, pametuju, nitko konkretno da napiše!!! Pa čemo da vidimo...keep pumping... :strong: :sport: :showoff: :weight_li
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #131 on: April 24, 2007, 06:27:56 AM »
ako imas podrsku u klopi i suplementaciji misici nece nigde..znaci hiit radis istim intezitetom sve dok se topi..kada prestane onda pojacavas..

skup je ovo sport..lako je jesti pomije i biti veliki, ali je tesko biti kvalitetan i veliki..


Morat cu onda da kazem svima da si glavni i odgovorni urednik za sve u vezi mene  ;D :clap: (dobro i Pedja je tu moram da priznam) Dakle jedini koji ste mi rekli toliko i toliko hranu, detaljno jer inace svi brbljaju, pametuju, nitko konkretno da napise!!! Pa cemo da vidimo...keep pumping... :strong: :sport: :showoff: :weight_li
..

drugim recima...SERU A VEZE BLAGE NEMAJU!!!

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #132 on: April 26, 2007, 11:03:38 PM »
Da ne otvaram novu temu. Danas sam imao jedan fight riječima a riječ je o pravilnom izvodjenu odredjene vjezbe, naime radio sam ramena (prednje rame) na smith mašini, s obzirom da sam na dijeti da se puno prije iscrpim a i zglobovi vise nisu kao prije rekao sam sebi sto je sigurno sigurno je za ovaj trening drugi ide skroz nesto drugo da ne bude zabune ali to je druga prica....

Naime radi se o ovom u dnu posta i mene sad zanima sljedeće:

- Da li je dovoljno da se spust sipka tik ispod brade dakle da se ne ide preduboko da se ne ozljedim sa malo vecom tezinom koju mogu kontrolirano vladat 8x sam bez ikoga

- LEDJA s obzirom na klupu, da li moraju bit ZALIJEPLJENA, odnosno da se nogama odbijamo od pod time si automatski pritiskamo ledja od klupu i stitimo donji dio kralježnice da ne uleti koji kralježnjak na živac pa da ne bude veselja, jer kad se izvijemo, zamislite loptu odbojkasku skoro iza ledja dok radimo ovu vjezbu (tako radi momak koji mene ubjedjuje da sam munjola) ? Mene tip uvjerava da sam u krivu sto treba ledja zalijepit sto vise za klupu a odlijepit se MINIMALNO ili nimalo? Sto mislite o ovom, naime bio sam ismijan dok samo pokusao objasnit da je pravilno ovo boldano a nepravilno ovo sa odbojkaskom loptom

Molim da mi netko pojasni!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #133 on: April 27, 2007, 12:31:01 AM »
 Taj tvoj drug nema pojma.Prvo dovoljno je da sipka ide tik ispod brade, sto je vise spustas dole povecavas sanse od povrede!Takodje ukoliko zelis najsigurniji pokret, laktove ubaci malo prema napred, tako se sanse od povrede svode na minimum.
 
    Sto se tice ledja, svaki put kada se izvijemo, povreda je tu i samo ceka da se desi.Ukoliko tako izvodi vezbu jasno je da nema pojma.     http://www.bodybuilding.com/fun/glasscut1.htm evo ti link gde Glass objasnjava kako se izvodi upravo ta vezba, pa pokazi tom mamlazu, a za ledja mu reci da ih tu ne spominju, posto im verovatno nije palo na pamet da ima neko ko je toliko glup da tako radi...
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #134 on: April 27, 2007, 12:39:40 AM »
Uf GAGI polako moram da kazem da je rijec o mom dobrom prijatelju koji me je naucio svemu i cak je profesor, tako da nemoj da mi ga vrijedjas ali je tvrdoglav kao konj...nece da prizna i gotovo, htio se kurcit sa snagom, ja kazem da sam na izmaku snage hranim se salatama i jajima, piletinom, whey i ribom dakle UH na minimali. A on uporan. Prvo je skoro riknuo radeci sa tim sa cime sam ja 4 serije, a jos kad sam vidio polozaj sokirao se ali nece da prizna...
Dobar je on momak od njega sam osnovu pokupio i mogu rec da zahvaljujuci njemu sam ovdje gdje sam sad (ne mislim na mast po drobu i guzicama hahaah) samo malo hoce da se dokazuje jer sam ja buduci pravnik a on vec prof !

A ja ako imam nesto dobro onda su to ramena!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #135 on: April 27, 2007, 12:51:51 AM »
kada idem nize od brade misic ramena gubi tenziju, bukvalno se odmaram,  a kicmu tj donji deo ne mogu da naslonim na klupu jer mi fizicki ne dozvoljava polozaj tela. povreda ledja iz mladjih dana nekako tada mi se sabije kicma na dole i nemam kontrolu nad time.tako da vodim racuna da mi zadnjica i gornji deo tela budu priljubljeni uz klupu..a donji deo ledja mi je malo odvojen od klupe..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #136 on: April 27, 2007, 12:54:20 AM »
Hvala vam ljudi sutra mu ide link na ovo!!!!  :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #137 on: April 27, 2007, 01:33:06 AM »
 Nisam ja hteo da ga vredjam, nego vidim da ti je rekao da si "munjola". E sad ja ne znam sta to znaci ali mi je zvucalo kao da je nesto strasno, pa reko sta on tebi munjola...
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savjet, Kritika, Pomoc, moj plan za prvu ozbiljniju defku u zivotu!!!
« Reply #138 on: April 27, 2007, 02:12:43 AM »
Nisam ja hteo da ga vredjam, nego vidim da ti je rekao da si "munjola". E sad ja ne znam sta to znaci ali mi je zvucalo kao da je nesto strasno, pa reko sta on tebi munjola...
Pa mogu rec da se sprdao samnom kao ono pa tko je tu profesor itd...ali kažem prijatelj mi je pa necu dalje, samo sam želio bit siguran 101%, sad jesam, idemo dalje, moja ramena vs njegova, moja kraljeznica vs njegova...
Nadam se da kuzis...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Evo joše jedno pitanje, dakle s obzirom da je pri definiciji "zabranjen" creatin, nije mi jasno zašto? Jer ako uzmemo u obzir da hidrira mišić, diže snagu i ostalo zašto ga se izbacuje? Ja sam mislio da je razlog potkozna voda koju zadrzava ali onda sam pročitao da se zapravo voda zadržava u samom mišiću a ne u samoj koži, dakle...?
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)