EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Miodrag 94  (Read 33759 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zivaistina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #20 on: December 10, 2009, 03:19:24 PM »
Ah ta djeca.... :lol: :lol: :lol: :lol:
cuj djeca,nisi ti puno od mene stariji tenssa prema tome.... ;),mi smo vise penzioneri hahha
a one se loze na prvom mjestu na pare,a boga mi ako imas dobru pricu,i netreba ti nesto para,a uz to zgodno tijelo naravno.ako niste znali one vise "SNIMAJU" nas tj(nase tijelo) nego mi njih,ja sam radio u diskoteci pa sam se svega nagledao lijepog naravno. :innocent:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Miodrag 94
« Reply #21 on: December 10, 2009, 03:39:17 PM »
Ma ok, ali da je lik "prenabildan" pa ona zbog toga nece sa njim, jedino ako je debeli krmak koji ima misice, ali i BF 30 pa onda ajde nece, ali ovako ako ima six pack i sve regulare...jedino je mozda lezba...ili joj je to glupi izgovor da joj se lik ne svidja...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Zivaistina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #22 on: December 10, 2009, 03:59:07 PM »
ok nevalja ko je prenabildan pa nemoze hodat od misica,svaka cast tim ljudima,al ja nikad nebi volio tako izgledat,ono manekenski to je uredu

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Miodrag 94
« Reply #23 on: December 10, 2009, 05:13:05 PM »
E jbg sada...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline UbicaBolova

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
Odg: Miodrag 94
« Reply #24 on: December 10, 2009, 05:23:07 PM »
Ko to od misica ne moze da hoda  :lol:

u mom vokabularu rijeci nabildan i previse nikako ne mogu da stoje jedna pored druge  :nonono: :D :lol:

Offline Zivaistina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #25 on: December 10, 2009, 10:03:38 PM »
Ko to od misica ne moze da hoda  :lol:

u mom vokabularu rijeci nabildan i previse nikako ne mogu da stoje jedna pored druge  :nonono: :D :lol:

ti druze shvatas sve bukvalno izgleda,to se tako kaze da nemoze hodat od misica,a za one prenabildane mislio sam na profesionalce koji su na steroidima,njima svaka caST,jer treba dosta truda i para uloziti u takav izgled,ali meni se to nesvidja.

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #26 on: December 10, 2009, 11:09:50 PM »
xaxxaxaxaxaxax a to ti je ziva istina... al treba uratit toliko da bude debeo :)

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #27 on: December 10, 2009, 11:45:50 PM »
Braco,to devojke koriste da bi brzo otkacile nekog jer im to padne na pamet, zensko  :lol:

Offline Zivaistina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #28 on: December 11, 2009, 03:49:36 PM »
 izgled nije toliko bitan ako se ti njoj svidjas i imas pricu,znam iz licnog iskustva,al ja sam rekao ako imas pored navedenog i dobro tijelo to je jos jedan plus

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Miodrag 94
« Reply #29 on: December 11, 2009, 10:12:28 PM »
U pravu si :)

Slusaj ovo :D
Sta kazu Podgoricanke za momka koji je ruzan a pun para? -Ima dobru pricu xD

Je l' moze neko da mi kaze da li tegovi usporavaju rast ??? :))) Cini mi se malo glupo pitanje ali neko kaze Ne a neko kaze Da...