EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: bbb  (Read 9955 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: bbb
« Reply #10 on: July 02, 2010, 02:13:39 PM »
eno izmenio sam..ima uputstvo za kacenje slika
sad post lici na nesto i ostale su samo konkretne slik..ne vidi se bas mnogo sa slike gde neko sedi i stegao je trapeze ili podlakticu
hrana te zajebava,kad budes sredio bices i iseceniji.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan.vitalikum

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #11 on: July 02, 2010, 02:16:03 PM »
imas krivu kicmu? mozda mi se cini na toj slici s ledja da imas malo skoliozu :)

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #12 on: July 02, 2010, 02:48:02 PM »
e,hvala milane ,sad je bolje...
milan vitalikum,ne znam sta je skolioza al sad si me uplasio,mada ne bih rekao da imam ikakvih problema sa kicmom niti sam ikada imao...

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #13 on: March 05, 2011, 04:11:27 AM »
evo cisto da podelim sa vama da sam smrsao,trenutna kilaza 82kg prosek,ne pokazuje svaki dan isto,nekad bude 81,nekad 83...to sam donekle svesno uradio smanjivanjem hidrata,a nesto je nestalo i prestankom upotrebe kreatina. definicija misica je vidljivija,tj. izrazeniji su,a u velicini ne znam dal sam ista izgubio ako jesam to je minimalno dok sam se u struku znatno stanjio,plocica nema izrezanih al se znaju nazirati. dalji cilj mi nije da mrsavim,ali ne zelim ni da se ugojim ne kvalitetno. tako da se trudim da jedem sto pravilnije(sto i dalje nije u savrsenom stanju) i naravno trening sa kojim nemam problema i da cekam sto bolje rezultate. trenutno treniram 4 puta nedeljno,najcesce svaki drugi dan,upravo zbog ne uvek savrsene ishrane da se ne bi preforsirao. i to bi otprilike bilo to. :)

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: bbb
« Reply #14 on: March 05, 2011, 01:37:47 PM »


ahahaah
Champions Train Losers Complain.

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #15 on: March 05, 2011, 04:16:38 PM »
da  bas sam bio mrske :) tu imam oko75kg

Offline soibiber

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 101
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #16 on: March 29, 2011, 11:25:48 AM »
slike?
Klikni na slovo a

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #17 on: September 14, 2014, 03:19:53 AM »
Obrisati

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: bbb
« Reply #18 on: September 15, 2014, 02:21:34 AM »
Mislio sam da nesto nisam uradio kako treba kad sam uploadovao slike koje su bile preko cele stranice monitora :) . U svakom slucaju da refreshujem malu staru temu i podelim sa vama svoj sadasnji izgled. Trenutno 81,82kg na 1,80m visinu. Bf ne znam tacno koliki je. Svaki koment je dobrodosao...