EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Totalni preobražaj, od sala, do anoreksije i na kraju mišića, od 2010. do danas  (Read 7120 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adri An

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Priča kreće tako što kao debeli klinac odlučujem po svaku cenu da skinem masne naslage. Sa 16 godina krećem da se bavim fizičkom aktivnošću, misleći da je trčanje najbolji način za mršavljenje. Neinformisan i glup krećem da trčim dnedno po 3 kilometara, da ne jedem NIŠTA i samo da pijem vode da bih smršao za malo više od 2 meseca sa 80 na 58 kilograma. Faza anoreksije. Nešto malo kasnije, selim se u NS gde konačno krećem da treniram sa odlukom da ću da nabacim mišićnu masu, i kolko tolko uspevam. Fakultet zajebem, jednostavno mi nije išao i dignem ruke s istog, primoran da se vratim u varošicu u koju sam odrastao, jer staratelji više ne žele da mi šalju novac(A IMAJU GA!). Primoran da batalim teretanu i sve i da se vratim majčinoj punomasnoj i nekvalitetnoj kuhinji. Očajnički skupljam novac da bih se učlanio u teretanu, za 2 meseca skupim za 1 mesec, šatro se vratim u formu. Poslednje merenje tada: 77kilograma. I tada shvatam da uopšte nema više šanse za mene, i odustajem. 7 meseci ne rada, trenutak kada mi se dan svodi na 12očasovno spavanje i vanjsko klošarenje, pršnjavam i odlučujem da nađem posao po svaku cenu, pa makar to bilo i u prestonici države! Konačno pronalazim posao, ali dva meseca bezuspešno uspevam da izdvojim novac. Pomišljam da dignem ruke od svega, ali nešto u meni mi ne da. VOLJA. Prejaka volja jer shvatam da je moj život bez teretane 0! I tada nalazim novi posao, nešto manje plaćen ali i dalje nedovoljan za život, gde odlučujem da ću plaćati samo za kiriju hranu i slupemente a da me za garderobu zabole, jer drugačije NE MOGU! :(
Početak Juna 2013. stajem na vagu pred ogledalo, 65,90 kilograma, izgledam kao kostur, ključne kosti bukvalno napolje da mi iskoče, i tada obećavam sebi da više nikada neću biti mršav. Od tog dana ne prestajem da treniram. Cilj mi je da jednog dana stojim na bini, kao i da budem lični trener i motivator.
Ishrana:
Obrok 1; 6:00časova: 250grama ovasa, 5 belanaca, jedno žumance, 50 grama lešnika, 200mililitara mleka
Obrok 2; 9:00časova: 125 grama pirinča, 125 grama pilećeg filea, 200grama kupusa, 50 grama kikirikija
Obrok 3; 12:00časova: 125 grama pirinča, 125 grama pilećeg filea, 50 grama badema
TRENING
PWM: Merica 100%whey-a&dekstroza
Obrok 4; 15:00časova: 250grama pirinča, 125 grama pilećeg filea
Obrok 5; 18:00časova: 220grama ella sira, merica whey-a, 3dcl vode.
Treniram ponedeljkom(grudi,ramena), sredom(leđa, biceps, trapez), petkom(noge, triceps)
klasične vežbe koje pogađaju više mišićnih grupa, sa superserijama, kako bih što više pogodio željenu mišićnu grupu(npr grudi: da ne radim samo benč, uzmem i odmah sednem na leptir mašinu, sa ciljem da rastegnem grudi)... To je to od mene, moje je da vas motivišem, vaše je da ne odustajete, kao ni ja, želili vi biti rekreativci ili profesionalci, NIŠTA U ŽIVOTU LEPŠE I ZDRAVIJE NE POSTOJI NEGO FIT IZGLED! Uživajte! ;)

 :link: : Body Transformation - From Fat And Anorexic - To Muscle!

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
stavi normalna slova, jedva sam pročitao par redova... :)


btw. neko slično iskustvo sam imao i ja (s tim da je kod mene vremenom to prešlo u bulimiju), mada nevoljno pričam o tome jer ljudi ne shvataju koliki je to problem i misle da je u pitanju razmaženost i da se rešava samo po sistemu "pa uzmi jedi"... da je tako, psiholozi ne bi ni postojali...
s tim da sam imao mnogo manje od tih 58kg, sad kad se setim svega toga, mislim da mi tad nije ostalo više od 15 dana do mirisanja ljubičice iz korena, sreća pa sam se izvukao... ne daj Bože nikom, samo to ću da kažem..

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Koja je svrha ovog posta???  :dunno:  :boxed:

“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Adri An

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Koja je svrha ovog posta???  :dunno:  :boxed:
Mladi gospodine, kao prvo: kao jedan forumaš koji ima preko dvesta postova, mislim da bi trebalo da znaš da je navedeno da se du off temu ne ide(!)... Druga stvar, to što ti imaš predrasude i što si verovatno ljubomoran na svoj neuspeh te nigde u životu neće dovesti, tako da, trollovanjem aman ništa nećeš postići, bolje malo poradi na svom izgledu pa mi se onda javi. Takođe bih te zamolio, da ukoliko ništa pametnije nemaš da prokomentarišeš, drži za sebe to što imaš, i ovim odgovorom završavam polemiku, te će se svaki tvoj sledeći odgovor smatrati apsolutno bespotrebnim i nebitnim. :)


stavi normalna slova, jedva sam pročitao par redova... :)


btw. neko slično iskustvo sam imao i ja (s tim da je kod mene vremenom to prešlo u bulimiju), mada nevoljno pričam o tome jer ljudi ne shvataju koliki je to problem i misle da je u pitanju razmaženost i da se rešava samo po sistemu "pa uzmi jedi"... da je tako, psiholozi ne bi ni postojali...
s tim da sam imao mnogo manje od tih 58kg, sad kad se setim svega toga, mislim da mi tad nije ostalo više od 15 dana do mirisanja ljubičice iz korena, sreća pa sam se izvukao... ne daj Bože nikom, samo to ću da kažem..

Postoji nekoliko sitnih bagova u videu, ali ne mogu više da ih ispravim, preko 20 sati sam radio na njemu.. :/
Veruj mi, da je i meni bilo mnogo teško uopšte usuditi se na ovakav korak, i podeliti svoj nekadašnji problem sa svetom, koji je sada hvala Bogu iza mene. Recimo da, sam ovaj tvoj odgovor shvatio kao neko ko me bar približno razume, i sa velikim srdačnim odgovorom ti se zahvaljujem na podršci! :)