EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: "warrior test"  (Read 4448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rogozub

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
"warrior test"
« on: April 18, 2011, 10:43:15 AM »
tako ga je nazvao Ross Enamait. skinuo sam njegovu knjigu "underground guide to warrior fitness" koja ima ~180 strana i sadrzhi otprilike sve bodywheight vezhbe koje postoje, koje se mogu raditi kucji, i savete kako vezhbati i kako se hraniti. na kraju je on stavio jedan test koji, po njegovom mishljenju, treba da sluzhi kao dugorochni cilj svima koji hocje ozbiljno da vezhbaju, a to je uraditi:

500 chuchnjeva
100 sklekova
20 zgibova
15 chuchnjeva na jednoj nozi
50 sklekova na prstima
15 sklekova u stoju na rukama
"plank" od 5 minuta

imate neko mishljenje?
pravopis je deo svecke zavere

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: "warrior test"
« Reply #1 on: April 18, 2011, 11:02:20 AM »
Sta ti je cilj, da budes dobro gradjen, da budes glavna faca u kafani ili samo jak?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline rogozub

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: "warrior test"
« Reply #2 on: April 18, 2011, 11:10:01 AM »
meni je cilj da nabacim malo snage i kondicije. a ovaj vorior test lichno mozhda prodjem nekad za koju godinu, a mozhda ni tad x)
pravopis je deo svecke zavere

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: "warrior test"
« Reply #3 on: April 18, 2011, 12:25:38 PM »
Ako te interesuje snaga onda ti trebaju tegovi, ojacaces ti i sa sklekovima i zgibovima, ali to je sve manje-vise neozbiljan pristup...

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: "warrior test"
« Reply #4 on: April 18, 2011, 12:48:54 PM »
ovo je ako hoces da budes crvena beretka.
Why so serious?

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: "warrior test"
« Reply #5 on: April 19, 2011, 04:12:36 PM »
ovo trening zagrijavanja kod specijalaca
ha ha ha

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: "warrior test"
« Reply #6 on: April 19, 2011, 05:33:36 PM »
tako ga je nazvao Ross Enamait. skinuo sam njegovu knjigu "underground guide to warrior fitness" koja ima ~180 strana i sadrzhi otprilike sve bodywheight vezhbe koje postoje, koje se mogu raditi kucji, i savete kako vezhbati i kako se hraniti. na kraju je on stavio jedan test koji, po njegovom mishljenju, treba da sluzhi kao dugorochni cilj svima koji hocje ozbiljno da vezhbaju, a to je uraditi:

500 chuchnjeva
100 sklekova
20 zgibova
15 chuchnjeva na jednoj nozi
50 sklekova na prstima
15 sklekova u stoju na rukama
"plank" od 5 minuta

imate neko mishljenje?
Aj ovo ostalo bi i mogao nekako da spremim, al brate trebalo bi mi 100 godina da naucim da radim sklekove u stoju na rukama bez da izgubim ravnotezu. Jesi siguran da ne smeju noge da se naslone na neki zid?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: "warrior test"
« Reply #7 on: April 19, 2011, 08:30:53 PM »
Ja lično iliti osobno ne znam što bi neko ovo sve uradio...
čemu poenta, prosvijetlite me il sam ja kratkovid??
500 x čučnut na prazno, pa dajte??
pa valja to samo izbrojat a kamoli ćućkat...
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..