EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kravlji kolostrum  (Read 9508 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Kravlji kolostrum
« on: November 01, 2008, 06:34:03 PM »
Znam da sam nesto video u vezi ovoga na forumu ali temu nisam ponovo naso. Procitao sam da ovaj kolostrum sadrzi neke dobre proteine a i da je dobar za imuni sistem i jos monogo drugis stvari vezanih za razvoj tela i organa. Naiso sam i na tu informaciju da se preporucuje ljudima koji treniraju u teretani. Koristi se u cilju dobijanja ciste misicne mase. Medjutim,kada sam hteo da ga kupim u apoteci,apotekari su me bledo gledali i odgovorili da su prvi put culi za to. Mene zanima jer neko imao iskustva sa kolostrumom i kakve rezultate je dobio?Jer postoji mozda neki drugi strucniji naziv za njega jer u apotekama u kojima sam bio gledali su me kao da sam pao sa Marsa? Pozdrav :)

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #1 on: November 01, 2008, 06:52:33 PM »
Sta je bre kolostrum?   :rolleyes01:

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #2 on: November 01, 2008, 07:08:00 PM »
To je nesto kao prvo mleko posle porodjaja zene korisno za razvoj bebe. E sad to imaju isto zivotinje a kravlji je kao najbogatiji proteinima i dobar je za razvoj misicne mase. Tako sam procitao. Na forumu sam procitao da je neko uzeo ovcji kolostrum ali te teme nema vise ili nemam srece u pronalasku.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #3 on: November 01, 2008, 07:15:02 PM »
pri put  cujem za to. Nije ni cudo sto nemaju pojma u apoteci. ja trazio neki multivitamin u tabletama oni mi nude oligovit  :yes:

nasao sam neki tekst o tom kolostrumu link http://www.poljoprivreda.ba/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=1604
ali mi se cini da cest tesko to naci

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #4 on: November 01, 2008, 11:24:47 PM »
Nista bez kolostruma.........

Nema lakih i brzih resenja samo hard core,disciplina,suzdrzavanje.....
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #5 on: November 02, 2008, 01:52:15 AM »
Nista bez kolostruma.........

Nema lakih i brzih resenja samo hard core,disciplina,suzdrzavanje.....
Ma svestan sam ja toga i postujem sve to mada dacu sve od sebe da nadjem taj kolostrum i da vidim kolko je delotvoran. Uzgred on podstice misicnu masu samo kroz treninge nikako bez njih

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #6 on: November 02, 2008, 01:54:51 AM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=4702.0

evo drugar pa citaj malo o tom cudu-kolostrumu :)
al se nekad dobro jelo

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #7 on: November 02, 2008, 01:57:04 AM »
pri put  cujem za to. Nije ni cudo sto nemaju pojma u apoteci. ja trazio neki multivitamin u tabletama oni mi nude oligovit  :yes:

nasao sam neki tekst o tom kolostrumu link http://www.poljoprivreda.ba/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=1604
ali mi se cini da cest tesko to naci
Ma nadje se tako u apotekama neki dunster,da cak i na potraznji andola se buni :)
Da to je to u vezi njega sto si i ti nasao. Ma sve pise o njemu samo ne pise kako doci do njega. Na kraju cu morati da trazim neke krave sa mladuncem i da im otimam na silu kolostrum :lol: :lol: :lol:

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #8 on: November 02, 2008, 02:06:49 AM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=4702.0

evo drugar pa citaj malo o tom cudu-kolostrumu :)
E hvala brate to je to o cemu sam ranije citao.  Ljudi uzimaju ovo u apotekama,a mene apotekari kada im pomenem to gledaju :crazy: Moracu opet da obilazim apoteke ali u razlicitoj radnoj smeni,ko zna mozda mi se posreci

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #9 on: November 02, 2008, 11:48:28 AM »
Ma lakse ti na napravis svoju farmu