EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problemi sa wiskom kg  (Read 7410 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LadyD

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #20 on: July 29, 2012, 12:12:20 AM »
evo sad sam ga pitao preko twitera za plan, kaze 19 dana jedi i treniraj kako hoces a 20. dan pritisni pupak, spusti salo na dole, nadji dobro svetlo i stisni trbusnjake.

??  :boxed:

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #21 on: July 29, 2012, 12:23:59 AM »
LadyD morash da pratish ishranu i to bash dobro , jer ja sam radi po 500 trbusnjaka dnevno pa nishta :D  imam samo prwe dwe plocice a ostalo salo :D Bez ishrane i trcanje nemozesh da dodjes do widnih stomacnih misica :D
pain is just one more way untill success.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #22 on: July 29, 2012, 10:50:12 AM »
ne pisi w
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #23 on: July 29, 2012, 12:15:59 PM »
ne pisi w

Kako je to iritantno, strahota, misle da su "kul" sto pisu w, x...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #24 on: July 29, 2012, 12:25:51 PM »
Milan i tenssa , momci nzm sta je was problem , sto wam smeta "w", ja pisem kako sam nawiko - a wi kako hocete ;)
pain is just one more way untill success.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #25 on: July 29, 2012, 12:29:44 PM »
To mozes u obdanistu gde je to in.Smeta nam jer je retardirano i to nije srpski jezik. Ne pisi tako.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #26 on: July 29, 2012, 12:32:17 PM »
Milane tako sam naviko, necu da se raspravljam sa tobom na forumu jer sam ovde da naucim nesto , a ako ti smeta nemoj ni citat moj post :P
pain is just one more way untill success.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #27 on: July 29, 2012, 12:34:44 PM »
To je tvoja stvar sto si tako navikao. Bila je tema da je zabranjeno da se pise tako, mrzi me da je trazim.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #28 on: July 29, 2012, 01:28:47 PM »
To mozes u obdanistu gde je to in.Smeta nam jer je retardirano i to nije srpski jezik. Ne pisi tako.
x2

Hoces li tako pisati kada budes na pismenom ispitu za upis u skolu ili kada budes podnosio zahtjev za posao?

Ako zelis da te neko shvati ozbiljno onda se tako i ponasaj, kao sto Milan rece ovakve stvari su kul u vrticu.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Problemi sa wiskom kg
« Reply #29 on: July 29, 2012, 04:26:34 PM »
Okk je momci , skonto sam ;)
pain is just one more way untill success.