EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg  (Read 5632 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« on: February 10, 2013, 02:18:30 PM »
trebala bi mi mala pomoc.
imam 184 cm i sa 96 sam dosao na 85kg sa low carbom.
izgubio sam naravno vodu i sto me zabrinjava ja sam stajao na toj kilazi nekih nedelju dan uz to da sam uzeo meltdown,regulisanu ishranu,bio sam cak na no carbu tih nedelju dana i hiit na prazan stomak i to jos svaki dan ali vaga ne reaguje.
cilj mi je da dodjem do nekih 78 ili 80 u najgorem slucaju,znaci salo.
jel ima neko ideju?

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #1 on: February 10, 2013, 03:24:16 PM »
trebala bi mi mala pomoc.
imam 184 cm i sa 96 sam dosao na 85kg sa low carbom.
izgubio sam naravno vodu i sto me zabrinjava ja sam stajao na toj kilazi nekih nedelju dan uz to da sam uzeo meltdown,regulisanu ishranu,bio sam cak na no carbu tih nedelju dana i hiit na prazan stomak i to jos svaki dan ali vaga ne reaguje.
cilj mi je da dodjem do nekih 78 ili 80 u najgorem slucaju,znaci salo.
jel ima neko ideju?

probaj jos jednu nedelju .... desava se da organizam stagnira..ubaci kardio umeren intenzitet...
kada je kortizol povisen ( a hiit treningom ces ga sigurno povisiti) moze da izazove zadrzavanej vode ..

a i HIIT dodatno ubrzava metabolizam dugo nakon treninga... sto ako si vec u nekom dobrom deficitu nije dobro jer  vise od 500-600 kalorija u minus isto izaziva zadrzavanje vode

pij 6-7 litara vode, izbaci zacine, moras da imas refeed obrok( 4-5 g hidrata po kilogramu) bar na svakih 10 dana da ne bi organizam zadrzavao vodu

nemoj bez hidrata to ti je nepotrebno...50-60 g mozes svaki dan
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #2 on: February 10, 2013, 07:40:20 PM »
ok nikola,znaci kontas da nastavim sa low carbom da ne radim rotacije

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #3 on: February 10, 2013, 09:34:19 PM »
ok nikola,znaci kontas da nastavim sa low carbom da ne radim rotacije

50 gr hidrata mozes svaki dan...kad treniras mozes slobodno da povecas na 100 g

ali ispostuj sve ovo sto sam naveo iznad
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #4 on: February 11, 2013, 12:17:10 AM »
koliko dugo si na low carb/no carb i kako konkretno izgleda ta ishrana?
jel to samo low carb ili je i low calorie


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #5 on: February 11, 2013, 02:40:47 PM »
pa no carb su mi bili samo proteini,ali snage nikako nisam imao.
a low carb ujutru hiit trening
belanca i npr krastavac sa maslinovim
oslic i brokoli
piletina i mesana salata-krastavac paradajz
piletina i zelena
ella.
otprilike tako unesem oko 50 gr uh ali kako sam naveo kilaza ne pada nekih sada jace od nedelju dana.ne znam sta da menjam da li da radim kako je nikola92 naveo,jedan dan umeren intenzitet npr 30-40 minuta pa sledeci hiit?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #6 on: February 11, 2013, 02:59:55 PM »
to nije low carb ili no carb to je crash dijeta i nije ni čudo što si bio bez energije

izvor energije su UH ili masti, biraj šta ti se više sviđa, ili šta ti više odgovara

HIIT zahteva UH, ne možeš raditi HIIT bez UH ili sa niskim unosom UH, trošiš mišiće

imaš na forumu teme kako da izračunaš BMR i to ti je dobra polazna tačka za određivanje adekvatnog kalorijskog unosa
prvo to, pa onda napiši neki jelovnik, kako misliš da bi trebalo da izgleda


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #7 on: February 11, 2013, 03:32:06 PM »
Trosice misice?
-Your Mind Is a Battleground-

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #8 on: February 11, 2013, 03:56:18 PM »
da


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: rotacija,low carb,no carb stao na 85kg
« Reply #9 on: February 11, 2013, 05:13:12 PM »
Zanimljiva teorija  :yes:
-Your Mind Is a Battleground-