EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savjetujte me!  (Read 4893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Savjetujte me!
« Reply #10 on: March 10, 2008, 12:22:07 PM »
OK shvatila si da skrob i salata ne idu za jedan obrok. Ja licno gledam da radije jedem salatu nego skrob za rucak stim sto ja uvek kasno rucam oko pola 5 pa izbegavam skrobaste UH. Mislila sam da cemi izuzetno biti tesko da se ratosiljam hleba jer mi je testo, narocito kad je vruce, omiljeno jelo ali posle kratkog vremena navikla sam se da sve jedem bez hleba. Ponekad ujutru pojedem neki prepeceni tost ali samo ponekad.
Samo polako ucices u stos a onda niko nema da te zaustavi  :blowkiss: :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savjetujte me!
« Reply #11 on: March 10, 2008, 08:41:22 PM »
dobro dosla i od mene :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Phlo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: Savjetujte me!
« Reply #12 on: March 10, 2008, 09:23:15 PM »
OK shvatila si da skrob i salata ne idu za jedan obrok. Ja licno gledam da radije jedem salatu nego skrob za rucak stim sto ja uvek kasno rucam oko pola 5 pa izbegavam skrobaste UH. Mislila sam da cemi izuzetno biti tesko da se ratosiljam hleba jer mi je testo, narocito kad je vruce, omiljeno jelo ali posle kratkog vremena navikla sam se da sve jedem bez hleba. Ponekad ujutru pojedem neki prepeceni tost ali samo ponekad.
Samo polako ucices u stos a onda niko nema da te zaustavi  :blowkiss: :blowkiss:



ma, meni se nije tesko naviknuti  na neku hranu ili ostaviti nesto.
inace nikad nisam ni voljela jesti kruh, jedino onaj sa sjemenkama jer obozavam zitarice i kojekakvo sjemenje :P
a i zivim sama i sama si kuham pa mi dobro dodje malo discipline u prehrani, znam kad cu i sta cu jesti, a ne onako napamet da zivim - dosta mi je toga

danas sam jela sve po planu i nista mi nije bilo tesko :)

Offline Phlo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: Savjetujte me!
« Reply #13 on: March 10, 2008, 09:24:06 PM »
hvala Lazicu :)



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora

« Last Edit: April 15, 2010, 01:48:19 PM by Und3i2c0v3i2 »