EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jos jedan debeli student  (Read 21047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #40 on: March 11, 2008, 10:46:50 AM »
Znate sta momci dugo sam se tesila devizom nisam zgodna al sam zato udobna ali toga nema vise. Resila sam da budem zgodna a sad udobnost to cemo jos da vidimo pa kad malo bolje razmislis i sav ovaj nov i moderni namestaj retko koji da je ekstra udoban a uvek lepo skockan. Tako ce biti i samnom.
@Froiibaad
Znaci tako stidentkinje juris... nije ni cudo sto ti kilaza ide dole. Samo napred ako te one stimulisu da radis na sebi onda ih juri kao lud i ne posustaj. Jes da sam zensko al to ti je moj savet pa ti sad vidi sta ces. A to da neko ne pomisli da na ETF-u ima zena to nemoj da brines svi mi dobro znamo da cika Nikola Tesla okrene stranu u knjizi svaki put kad na ETF dodje neka dobra ribica. ;) 

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #41 on: March 11, 2008, 10:48:39 AM »
Quote
Znaci tako stidentkinje juris... nije ni cudo sto ti kilaza ide dole

eto,mrvice,mozda treba da pocnes da juris studente   :lol:

Quote
A to da neko ne pomisli da na ETF-u ima zena

ima ima,eno kaya nam je dobar primer  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Froiibaad

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
    • Selo moje...
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #42 on: March 11, 2008, 08:46:05 PM »
jao milane gora si slihtara od mene... cccc...

@Mrvica - ja sam se nekad tesio da je bolje da ljulja nego da zulja ;) - mada se time vise ne tesim - samo ne zelim vise nikad da se vratim na nekih 62-3 kg koliko sam imao u cetvrtom srednje...

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #43 on: March 11, 2008, 10:24:33 PM »
@ Milan
E, moj Milane (da ne koristim onu narodnu jabuko sa...) malo sam ja matora da bih jurila studente.Mada kad bih se dogovorila sa muzem i kad bih mu lepo objasnila da bi to bilo dobro i za mene i za njega mozda bi mogli nekako da izvrsimo implementaciju datog predloga.S druge strane bojim se da moj muz-puz ne poslusa moj savet i ne krene da sledi moj licni primer pa da ne pocne da juri studentkinje (koje moras priznati nekako lakse stignes nego studente) braneci se istim argumentima. To vec ne bi bilo dobro i za njega i za mene a pogotovu ne za sustignutu studentkinju.
P.S. Veliki pozdrav za Kayu :blowkiss:

@Froiibaad
62-3 u cetvrtoj srednje??? Da to nije malo malo za osobu muskog pola u tim godinama? Samo pitam da resim svoju nedoumicu :dunno:
 

Offline Froiibaad

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
    • Selo moje...
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #44 on: March 12, 2008, 07:20:10 AM »
1) nije problem stici studente... ;)
2) jeste malo, ali sta da se radi

e sad cu morati i ja da pozdravim Kayu  :blowkiss:

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #45 on: March 12, 2008, 10:51:40 AM »
@Froiibaad

1. znam ja sinko da nije tesko stici studente priseca se baka...
2. stanje sa kgima se do sada nadam se popravila :dunno:
3. ako, ako samo ti pozdravljaj devojcicesto ih vise pozdravljas vise ce ti njih odpozdravljati  :yes:
 :blowkiss:

Offline Froiibaad

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
    • Selo moje...
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #46 on: March 13, 2008, 07:01:44 PM »
draga bako, evo da ti kazem nesto - da mi je neko rekao da cu uspeti da pojedem 450g mesa odjednom ne bih mu verovao...

a i da ti sibnem jedan :blowkiss:

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #47 on: March 15, 2008, 10:02:51 AM »
 :clap: Zahvaljuje se baka na poljupcu. 450 gr kažeš il te to baka nije dobro čula? :evillaugh:
 

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #48 on: March 15, 2008, 11:07:39 AM »
Quote
S druge strane bojim se da moj muz-puz ne poslusa moj savet i ne krene da sledi moj licni primer pa da ne pocne da juri studentkinje

ako vec pocne tako,kazi ako treba da mu nabacimo neku  :innocent:

Quote
da mi je neko rekao da cu uspeti da pojedem 450g mesa odjednom ne bih mu verovao...

pih bre,budi musko  :)
nije problem jesti,problem je placati  :nonono:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Jos jedan debeli student
« Reply #49 on: March 15, 2008, 02:22:33 PM »
@Milan
to za muza-puza ce da razmislimo

A sto se placanja klope tice pa momci ne zna baka sta da vam kaze sem uzgajajte pilice na terasi  :evillaugh:
Sala mala ... jeste malo skuplje nego junk food ali sta je tu je bar se zdravo hranimo.  :blowkiss:



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora

« Last Edit: April 15, 2010, 01:50:05 PM by Und3i2c0v3i2 »