EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zadnjih 10kg :(  (Read 107564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #230 on: April 27, 2007, 08:58:29 AM »
Hehe Vesna, nemaju vecih brojeva jer su rasprodali ;)
Inace, ja ovde primecujem bas dosta punijih devojcica, devojaka i zena. Imam u blizini gimnaziju i kada vidim on decu kad izadju iz skole, nekada se blago zgorzim na sta vecina lici.
Super sto si ostala na ovom rezimu, samo nastavi tako...isplatice se trud. :flowers:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #231 on: April 28, 2007, 10:24:21 AM »
Kupljena vaga i pokazuje 64kg. NIkako da stignem metrom da se izmerim. Idalje nista ne vezbam,  :crybaby: :crybaby:, ali ko sto gore rekog od rezima ishrane ne odustajem. Pozzdrav :blowkiss:



Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #232 on: April 28, 2007, 11:11:30 AM »
Sada je vreme da ubacis i neku fizicku aktivnost..moze npr setanje..ides 100 m normalnim hodom 100 m brzim hodom i tako nekih 20-ak minuta..bebu u kolica i raspali po nogama..
i sada mozes da spustis da cilj bude 60.kg..vidis kako ti varijacija ne dozvoljava da se ugojis.. i pored toga sto ne treniras..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #233 on: April 29, 2007, 10:47:12 AM »
Vesna,izvini :blush:.Ljubni djevojcicu od nas :blowkiss:

Javi se kad stignes!!Bas sam srecna sto si dosla do cilja :yahoo: :yahoo: :yahoo:,nastavi tako jos malo :respect:

Offline mendota

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #234 on: May 01, 2007, 07:51:18 AM »
Bas mi je drago Vesna :yrthewmn: zasluzila si da se radujes. 64 je odlican rezultat sad mi cini tako daleko.Meni su godisnji i prehlada bas poremetili ritam nikako da izguram dan bez UH :wallbash1:, ne jedem ih puno mozda 20gr dnevno ne znam sta mi je, gdje nestade  ona odlucnost :redcard: a u teretani idem sad samo dva puta sedmicno, pocela sam raditi ma da dalje ne nabrajam da ti ne kvarim temu.Bravo jos jednom i uzivaj  ;)

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #235 on: May 07, 2007, 01:35:52 PM »
Ljudi 63! Nemam pojma kako! Kad sam se 100% pridrzavala svega i vezbala ko konj jedva je islo, sad samo od sebe  :yes:. Ne jedem slatkise, ne jedem hleb, ali to je bilo to u zadnjih 10ak dana. NIsam merila nista, ali se nisam ni prejedala, mislim da mi se zeludac smanjio. Kako god, ja vise nemam zelju da natrpam u sebe hranu i kad sam sita, od slatkog  mi je muka, tako da mi se i ne jede! Sad samo jos da vezbam. Ovde sam sa ovim detetom iscrpljena skroz. Pokusacu da nadjem nekog da mi je cuva 3 puta nedeljno pa cu to da koristim za vezbanje. I ako je 63 nisam zadovoljna jer ne vezbam. Svidja mi se kako je telo pocelo da se oblikuje i bas sam stala kad sam usla u stos. Cak sam htela da se vratim u Norway da nastavim sa vezbanjem, ali posto smo autom odustala sam  >:(.Thanks po milioniti put na podrsci, i cure samo napred sa vezbanjem  :yes: :yes:, i kad dodjete do cilja uvek moze bolje!!!



Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #236 on: May 07, 2007, 01:46:29 PM »
We are happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #237 on: May 07, 2007, 01:47:29 PM »
Vesna to je prava stvar - kad ti vezbanje udje u krv ... TO JE TO  :yes: :clap: :strong: :blowkiss:

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #238 on: May 07, 2007, 06:22:45 PM »
Vesna!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :clap1: :clap1: :clap1: :respect:
Jako,jako-jako sam srecna zbog tebe.
Ja te lagano pratim :yes:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #239 on: June 05, 2007, 01:01:39 PM »
Evo mene, da vam se javnem :-).Napredujem, polako ali sigurno. Ne stizem da vas pratim redovno, ali bacim pogled svremena na vreme. U sustini pridrzavam se rezema ishrane(doduse nekad vezem 3 proteinska dana, za svaki slucaj  :yes:),ostalo je sve isto.  Radim trbusnjake, jer mi je stomak u ocajnom stanju, i iskorak kuci, i to je to. Nadam se da cu uskoro da se nesto organizujem za neki jaci trening.

I jedno pitanje, ljudi sta vi pijete kad izadjete u grad. Od kafe mi je vise muka(nekad se pocastim hladnom nesicom :), mineralnu, i to je to. Pogotovo ako kasnije uvece sednem, grize me savest, popila bi mozda nekad jus, ali izbor uvek padne na mineralnu. Sta vi pijete??