EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Misicne Partije Koje Zaostaju  (Read 126229 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #20 on: August 06, 2007, 09:08:43 PM »
neznam stari, sta bi ti reko ... evo jednog sveta koji je meni pomogo, i ja sam isti imo problem..
pokusaj da ruke pauziras naj manje 1 sedmicu, mozda si ih jednostavno preforsiro.. pa kad dodjes na trening,
onda ih uradi kavlitetno. za triceps 12 serija maksimalno! i  za biceps 9 maksimalno! sa velikim tezinama i malo ponavljanja.. i savki drugi trening mjenjaj neku drugu vjezbu za biceps ili ticeps...
ravna, kosa, bucice , skot masina, cekic... za triceps; uski bendj ,kriva, ravna sipka, ispred iza glave, propadanje itd.. sajle nemoj puno da radis pogotovo ne biceps. samo pazi nemoj da pogodis 2 puta isti misica.... ;) :weight_li
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline -XtReMe-

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #21 on: August 07, 2007, 02:58:53 AM »
Od Septembra nastavljam sa masom. Sada mi je odrzavanje. Pokusacu nesto da odradim, radio sam nesto slicno sto si me posavetovao. Videcu da tako i odradim. Inace jednom sedmicno sam radio kao i svaki misicnu partiju.

Primetio sam kod nekih ljudi koji ma su zaista napredne ruke a pogotovo biceps, kada sam ih pitao kako rade, sta rade dobio sam uvek odgovor da mrze da rade biceps i da sve sto ga urade to je 3,4 serije a ostatak napumpaju na ledjima. Onda cesto polazim od toga da je ipak to veoma mali misic i da je mozda cak tolko i dovoljno za njega da se samo odradi to sto se radi kada se ledja rade. Mada opet moze da bude da im je zaista preodredjeno genetski da im budu ogromne ruke...  :nonono:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #22 on: August 07, 2007, 12:56:04 PM »
uradi 3 serije super sporih ponavljanja, da ga malo razbudis
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #23 on: August 07, 2007, 03:04:42 PM »
ovo sto ti je lazic reko je sasvim ok....uradi 3 serije super sporih ponavljanja, da ga malo razbudis
pokusaj da se maksimalno koncetrises na biceps...ili triceps...
meni su inace ruke zaostajale, zato sto sam ih dosta radio. mislio sam da ce tako da napreduju...
ali to je fatalna greska..biceps i triceps je veoma mal misic i njemu treba vrlo malo, do maksimuma..... pokusaj da razdvojis ruke nprimer da triceps uradis posle grudi u pon. jel kad radis grudi, onda ti vec triceps uradio pola posla, onda samo par serija npr. kao sto je lazic reko 3 serije.
a biceps sa ramenima... nemoj nikad da radis biceps s ledima... to ti je smrt.. naprimer s ledjima ja radim podlaktice, i mogu ti reci od kad sam poco tako da mi idu ruke prilicno dobro... ;)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #24 on: August 07, 2007, 03:21:18 PM »
Mene su grudi vec pocele psihicki da lome :pullhair: :pullhair: Nemam resenja vise.... :help:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Dusko Madzarovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 137
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #25 on: August 07, 2007, 04:54:03 PM »
Genetika je cudo, imas dobre i slabe tacke. Neki imaju samo male probleme - recimo imaju probleme samo sa listovima - npr. Flex Wheler - i to je na kraju popravio sa silikonima....hahhaah. Opet drugi imaju problema sa nekoliko misicnih partija, a oni najgori slucaji - probleme sa citavim telom.
Sta uciniti ? Treba pronaci rjesenje za svakog pojedinca, to znaci da nema nekih pravila - koja vaze za sve. Nekima je dovoljno odraditi biceps i triceps jednom nedeljno od 9 do 12 serija, JA moram to da odradim 2 puta sedmicno od po 20 - 25 serija.
Neki odrade listove 2-3 puta sedmicno i imaju fantasticne listove opet drugi se ubijaju svaki dan.
Genetika je stvarno cudo..... :wallbash1:

Offline Nikola NBG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #26 on: August 25, 2007, 02:34:59 PM »
Svaki put kad odradim trening za ruke osetim upalu samo desne...Cak i tokom samog treninga kad radim vezbe npr. osecam biceps kako se grci u svakoj tacki na desnoj ruci,a levi biceps kao da ne radi.Probao sam da vise forsiram levu ruku,ali uvek isto,upale i bolovi samo desnoj.Imao sam povrede ranije na levoj ruci pa mi je i inace dosta slabija,obim se razlikuje od desne za 0,5cm ali cvrstina i gustina je drasticno razlicita,a cini mi se da je oblik misica malo drugaciji,pogotovo ramenog.Kad pogledam na ogledalu i ne vidi se neka razlika izmedju leve i desne ruke,ali kad obuhvatim misice sakama osetim razliku u gustini i obliku(ne toliko ko gustini)...Ne znam sta da radim,da li
nastavim sa obicnim treningom ili da pocnem da maksimalno opterecujem levu ruku dok 
ne bude ko desna?   

Offline Beki

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #27 on: August 25, 2007, 03:18:27 PM »
To je uglavnom pojava kod svih vezbaca, samo zavisi kako ko gleda na to, i koliko se opterecuje time.Ima nacina da se to priblizi, to ce iskusniji da ti napisu.

Offline gavranac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 177
  • Gender: Male
  • Alhemija, nauka mi najmilija!
    • English to Serbian translations
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #28 on: August 25, 2007, 03:19:58 PM »
Chekacemo Lazica, video sam da je shmeknuo ovu temu na nekom drugom mestu.  ;)
<a href="http://prevedi.rs/">English to Serbian Translations</a>
<a href="http://www.onnutrition.com.au/categories/Resveratrol/">Resveratrol</a>

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #29 on: August 25, 2007, 03:44:20 PM »
Ja sam imao taj problem,kao i razvijeniju lijevu sisu od desne,pa razvijeniju lijevu stranu ledja,pa razvijeniji lijevi list od desnog,pa desni kvads od lijevog itd.S vremenom se sve ispravilo samo od sebe,naravno dok sam radio vjezbe mislima sam se koncentrisao na slabije partije i to je sve.Ako radis pravilno mora ti se izjednaciti jer ako podjednako guras ili vuces s obe ruke veci je stres na slabijoj ruci pa se ona vise razvija to tacke kada se potpuno izjednace.
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...