EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!  (Read 5651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #10 on: February 08, 2016, 04:37:40 PM »
Trening je ok.klopa skripi za sada.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #11 on: February 14, 2016, 05:05:56 PM »
Uzeo sam scitec nutrition 100% whey, rekao sam da je ukus nebitan, e zanima me koliko "hvata" ona merica sto se dobija uz pakovanje? Uputstvo je na poljskom tako da ne razumem i jel treba da ima glup ukus, tj kao da jedem nezaledjen sladoled od sumskog voca, znaci mnogo bre slatko za moj ukus, jedino da ga razblazim u pola litra vode recimo po merici (za koju sam vec postavio pitanje),
hvala :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #12 on: February 14, 2016, 10:56:14 PM »
merica je doza, toliko uzimaj ako zelis kolicinu proteina koliko ima po sastavu, sci ima manu mnogo zasladjivaca koriste.,
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #13 on: February 15, 2016, 10:48:19 AM »
Aha, pa bas to, inace sam osetljiv sto se ukusa tice, bude mi muka ako pojedem nesto loseg ukusa, reicmo przeno jaje ili rovito, jednom sam kao mali povracao od rovitog jajeta hahah. A mogu da ga razblazim u malo vise vode, pola litra recimo? Mogu i ovako da ga uzimam, nije strasno ali opet slatko za moj ukus, jednostavno sam takav, cokoladu skoro nikad ne jedem, med i tako te stvari nikad jer mi bude muka od toliko secera
Hvala na odg  ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #14 on: February 15, 2016, 08:12:54 PM »
Slobodno sipaj vodu da tebi bude ukusno i pitko.ja pijem u 600-700 ml vode

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #15 on: February 15, 2016, 08:31:53 PM »
Izvini lazicu samo da te jos nesto pitam, jel ok ovako, da ujutru uzmem malo, mozda cetvrtinu merice, oko 7-8 sati pre dorucka i da odmah posle treninga uzmem punu mericu ili skoro punu?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #16 on: February 16, 2016, 09:31:31 AM »
posle treninga uzimas punu, a ostalo organizuj se prema mogucnostima idealno je da iz praha ubacis 1/3 dnevnih potreba za proteinima
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #17 on: February 21, 2016, 07:45:34 PM »
Hvala na odg!
Imam jos par pitanja pa ako te ne mrzi da me posavetujes
Prvo je sto ne mogu da "pogodim" odredjeni misic, tj posle odradjenog treninga uopste ne osetim upalu a i vidljivo su mi ti delovi "zaostali" (znam da "upala" cesto i nije najbolji pokazivac dobro odradjenog treninga, ali ja jednostavno osecam da tu nesto ne stima).
Prvo ramena, (radim 6 serija sa bucicama gde dizem iznad glave, onda 6 serija "flying" takodje sa bucicama, nekad i koju seriju vise, zatim 4-5 serija vezbi za trapezius). Posle takvog tipa treninga ne osetim apsolutno nikakav napredak, sta bi mi preporucio da ubacim, izbacim itd? Dakle uzmi u obzir da se radi o kucnom vezbanju tako da upotreba "fensi" sprava otpada.
Drugo je Lats, radim 5 serija veslanja sa sipkom, onda 5 serija sa bucicom gde se nagnem na neku klupu, postavim telo po 90 stepeni i tako radim, onda radim 5-6 serija zgibova. Takodje nikad ne osetim upalu ovog misica iako genetski imam jako solidan lats, ne koristim mnogo veliku tezinu jer imam problema sa ledjima, takodje zadnji nekoliko treninga ne radim mrtva dizanja ali ove nedelje cu probati da odradim sa nekom laganijom tezinom.
Onda, boli me levo rame ali samo kada radim sklekove, danas sam radio grudi, posle desetak serija razvlacenja na klupi sagnem se da odradim seriju sklekova, podignem se a rame me otkida, malo se smiri posle par serija ali u toj prvoj me bas presece.
Znacio bi mi bilo kakav savet, sta da izbacim, ubacim, da li da pojacam broj serija ili sta vec?

Offline Neki Lik

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #18 on: April 20, 2016, 09:45:07 AM »
Opet ja.
Evo sta se desava
Od poslednjeg javljanja je proslo par meseci (tacnije 2 meseca) . Za to vreme sam pokusao da sredim ishranu, kupio sam Whey koncentrat, onda sto vise proteina, ugljenih hidrata, majka misli da sam bolestan koliko jedem, pet puta dnevno, svaki dan ribu, jaja, belo meso, koliko mogu, ne brojim kalorije vec jedem na silu i kada nemam apetit. Trening sam pojacao, tj pokusavam da blago povecavam tezinu a da ne remetim broj ponavljanja i to nekako i ide, bar mi se cini. "Unistio" sam dve kutije Proteina.
Rezultat 0!! CIsta nula, cak sta vise smrsao sam!! Grudi su mi se smanjile barem koliko vidim, ostao sam mrsav kao i pre, ne ide pa ne ide! Vec godinu ipo dana treniram, koliko mogu, ne preskacem trening, trudim se da radim pravilno ali jednostavno rezultata NEMA! Po prvi put u zivotu sam dosao do te tacke da zelim da odustanem.
Zasto, sta ja to ne radim kako treba?
Evo primer moje ishrane (juce je ovako bilo, nekad je i bolja, nekad malo losija ali se TRUDIM)
08:30 Uzmem trecinu merice Whey-a
09:30 Makarone sa dosta jaja, salata
12:00 Uzmem recimo Sardine (jednu dve, koliko mogu), dosta hleba i naravno salata
13:30 Pilece meso, belo, crno, sta mi dodje pod ruku, i ponovo salata i dosta hleba
Zatim odradim trening i uzmem punu mericu Whey proteina
15:00 Opet sardinu, dosta hleba i salata
18:30 Skuvam nekoliko jaja, hleb, salata
20:00 Pirinac, sa mlekom

Ja nemam ideju STA da uradim? Evo neka mi kaze neko iskusan da uradim to i to i ja cu uraditi!
Kapiram da unosim dosta kalorija ali se jako puno i trosim jer radim posao koji je fizicki iscrpljujuc, recimo juce sam imao da pretovarim nekoliko tona peska lopatom, pao sam kao pokosen i naravno da sam trening za ramena uradio kilavo...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Treninga i ishrana, kucno vezbanje!
« Reply #19 on: April 20, 2016, 04:30:44 PM »
neka fotka pre posle
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap