EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: klenbuterol  (Read 45522 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #160 on: September 02, 2010, 10:48:00 PM »
hehe, ja sam uzimao aloprol-go .
clen me odradio uz ketonic brutalno

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #161 on: October 18, 2011, 03:20:13 PM »


18. oktobar 2011
Nedozvoljena supstanca kod polovine igrača na U-17 Svetskom prvenstvu!  FIFA je objavila poražavajuće rezultate sa Svetskog prvenstva za fudbalere mlađe od 17 godina, koji pokazuju da je polovina igrača na tom takmičenju koristila zabranjenu supstancu klenbuterol, ali u dovoljno malim dozama da ne zarade suspenzije.

 Laboratorija u Kelnu je otkrila supstancu koja se najčešće koristi u stočarstvu za ubrzavanje rasta u čak 109 od 208 ispitanih uzoraka urina, odnosno kod igrača iz 19 selekcija od ukupno 24, koliko je učestvovalo na SP.

 Na šampionatu je pobedila ekipa Meksika, koja je bila i jedna od retkih kod kojih su svi igrači bili „čisti”.

 Doduše, njihovi igrači su se tokom prvenstva hranili isključivo ribom, jer je klenbuterol otkriven kod petorice igrača neposredno pre početka turnira. Objašnjeno je da su oni jeli kontaminirano meso, posle čega je nekoliko klanica u zemlji zatvoreno, a bilo je i kašnjenja.

 FIFA i Svetska agencija za borbu protiv dopinga su odlučile da ne bude kazni zbog velikog broja pozitivnih rezultata. (Blic)
POLOVINA jbt!!!

Ako sam promašio podforum neka neko premesti.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #162 on: October 29, 2011, 08:02:32 PM »
Mozda bi i na BB takmicenjima trebalo sve da testiraju pa ako bude velikih broj pozitivnih niko ne padne na testu!

Sto bi rekli Crnogorci: "Nidje veze"!!!!!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #163 on: May 08, 2014, 07:10:47 PM »
Koji klenbuterol je trenutno pravi izbor?
Mislim, koji se najmanje falsira... da je najsigurnija opcija da nije "fake"...

Offline horch-d2

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
Odg: klenbuterol
« Reply #164 on: September 02, 2014, 01:49:55 PM »
moze li mi neko rec, nikako da to pronađem, kako raspodjeli tablete klena  po danu, znaci kad dodje da treba popit 5 komada po 0.02mg dali ih pit odjednom svih pet ili tokom dana ili kakao uopce, puno hvala

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #165 on: September 04, 2014, 12:17:55 AM »
Распореди u току дана, немој пити све одједном.. Чак i да попијеш одједном, нећеш неки претерани нежељени ефекат изазвати, евентуално мало појачано дрхтање руку, ништа више :) Ако имаш проблема са несаницом, немој касно увече пити, него пре тренинга углавном :) Ако нешто још треба, питај.. Ја сам га користио, било је ефекта. Поздрав

Offline horch-d2

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
Odg: klenbuterol
« Reply #166 on: September 11, 2014, 07:29:28 PM »
hvala

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: klenbuterol
« Reply #167 on: December 18, 2014, 08:48:38 PM »
jedno pitanje u vezi clena(unapred se ispricavam ako sam slucajno negdje predvidio odgovor) ako se uzima 2 tjedan on 2tjedna off...osim ECA sto bi bilo jos preporucljivo uzimati u ova 2 tjedna off....hvala unapred

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #168 on: December 19, 2014, 07:03:36 PM »
Mozes da kupis sagorevac da koristis, tipa animal cuts, ili neki L-carnitin.. Imas brda sagorevaca, imas na pansportu, a imas ovde i na ex yu fitness shop-u, pojuri :)

Offline dominik11

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
Odg: klenbuterol
« Reply #169 on: December 19, 2014, 08:45:15 PM »
Mozes da kupis sagorevac da koristis, tipa animal cuts, ili neki L-carnitin.. Imas brda sagorevaca, imas na pansportu, a imas ovde i na ex yu fitness shop-u, pojuri :)

:) pa znam...mislio sam na nesto "konkretnije" recimo....ne da mi se davati novce na neke stvari koje su upitne kolliko djeluju,a poskusao sam ih vec dosta....animal je tako i tako skup...radije onda ECA....netko iskustva ima sa adipex-om????