EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UH  (Read 173578 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #170 on: July 25, 2010, 10:38:11 PM »
Imamo dakle slican problem, tesko dobijanje na tezini overall a pogotovo ciste mase ali sam poslednjih nekoliko meseci "uhvatio" talas i ide sve bolje. Nisam imun na poneki slatkis ali to je retko i to je sav junk koji jedem, zanemaljiva kolicina. Spojleri nisu bas mali kod mene  ;) ali to nije od juce, definitivno ne tempiram skidanje viska zbog plaze, bar ne ovog leta. Sa druge strane i odgovorio si mi na pitanje, osim teretane nemam nekih redovnih fizickih aktivnosti koje bi ista trosile tako da cu ubaciti kardio pa da vidimo rezultate za par meseci. :yes:

cela tema   :link:

ili.....   :link:

sekula obrati paznju kako lazic jede  ;)

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: UH
« Reply #171 on: July 26, 2010, 11:41:37 AM »
Mi rekosmo cekamo da se javi neko iskusan kad ono...  ;)

Ok, hvala za link, citao sam, nije bas da odgovara na konkretno pitanje al' dobro, potrudio si se. :thumbup1:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #172 on: July 26, 2010, 01:53:02 PM »
Imas visak sala - smanji UH povecaj proteine i tako. Ne znam sta bi ti.... Godine su cudo :)
To da li sam iskusan ili ne nije bitno, bitan je text na forumu i ko ga je napisao. Ja ti samo dao zanimljivu temu. ;)

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: UH
« Reply #173 on: July 26, 2010, 04:52:17 PM »
Uuu, sreca tvoja pa cika Sekula slusa muziku za meditaciju...svasta bi ti rekao u protivnom! ;)
Ma ti pojma nemas koliko ja B unosim, malo, dovoljno ili preterano, naci cu temu u kojoj se o tome raspravlja...cim ispraznim cakre!
Ok, pogledao sam temu koju si mi poslao, ponovo su te ismejali, jel to?
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #174 on: July 26, 2010, 06:30:40 PM »
dali smanjiti uh ili dodati kardio....Uvek bolje probati prvo sa redukcijom kcal...Kardio nece uciniti nista da zadrzi misic,cak naprotiv sa velikim deficitima moze se samo upasti u katabolizam sa njim....Prvo kcal redukcija pa kardio kad ostane malo

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #175 on: July 26, 2010, 09:15:21 PM »
Ma ja sam kardio mislio kao protiv meru, da bi ubrzao metabolizam, jer nekako kad samo treniram u teretani imam osecaj da se ulenji telo i pocne stvarati vise sala nego inace. Dok kad treniram u teretani i treniram gimnastiku, picim fudbal, puno se trosim puno i jedem, lepo napredujem a nema sala.
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: UH
« Reply #176 on: July 27, 2010, 01:07:09 AM »
Masa , kardio - ne
masa + definicija - ne
definicija, kardio - ok ali nije neophodno
Champions Train Losers Complain.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #177 on: July 27, 2010, 01:11:02 AM »
Masa , kardio - ne
masa + definicija - ne
definicija, kardio - ok ali nije neophodno

neka rec vise iza ovog stava? zasto ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: UH
« Reply #178 on: July 27, 2010, 01:27:50 AM »
Sto ne bi mogla masa i kardio i masa i definicija? Mislim ne mogu doslovno masa i definicija, ali stojim iza toga da mozes da napredujes u lean mass. Jeste da sporo ide ali je sasvim moguce. Opet cete reci da smaram sa gimnasticarima, ali dodjite u klub i pogledajte ih, svi su izrezani u kockice a misica im ne fali uopste i tako izgledaju 24/7 cele godine... Mnogo mi se vise svidja takav pristup treniranju, nego masa pa definicija pa masa pa definicija itd... Mislim da se igram sa nekim jacim igrackama tj da nisam natural bila bi fora ici masa/defka/masa/defka... i naravno da bih tako radio. Ali ovako na natural nivou mnogo vise volim kvalitetan napredak. I video sam ga na svojoj kozi, mislim nisam neki primer za odusevljenje ali dogurao sam sa 65kg na 80kg da nisam izgubio nista na definiciji, i da vam kazem koliko malo UH sam jeo ne smem jer me sramota prosto.

Sve u svemu znate Kano-a sa foruma? Kakav metabolizam brz ima i kako cisto je napredovao, pogledajte ga sad kad je ubacio aas u igru koliki je. E da bi imali takav metabolizam i cisto napredovali nekima je potrebno da se rode s njim a nekima da rade redovan kardio... tako ja mislim, ali ne tvrdim da sam u pravu i kao sto rekoh voleo bih da cujem misljenje nekog iskusnijeg...
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: UH
« Reply #179 on: July 27, 2010, 01:38:30 AM »
moze da se radi relativno cisto ali s obzirom da vam je komentar da se decko uprasio a pri tom je radio na masi,nabacio 20kg i ima mozda 1 cm sala na stomaku..onda su vam kriterijumi previsoki zbog gledanja svakodnevno u profesionalce po youtubu :)
izgubi se pojam o tome sta je realno a sta ne
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380