EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Inferno ili nesto slicno?  (Read 5873 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline faxmasina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Inferno ili nesto slicno?
« on: May 22, 2008, 01:33:55 PM »
Pozdrav,idem u teretanu manje vise redovno skoro 3 godine, imam 19 godina, visok sam oko 185cm, i tezak 96kg. Posto sam u poslednje vreme nabacio malo sala na stomak i bokove, interesuje me sta je najbolje da koristim uporedo sa treninzima da bih se sto pre resio tog problema? Mislio sam da uzmem Nutrabolics Inferno, ili nesto slicno, ali mi je glavno da nema nekakve sporedne efekte,kao npr nervozu,pad koncentracije i sl,posto treba uciti,a ne samo trenirati :)
znaci cena nije neki veliki problem,dok god nema posledica pri koriscenju

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #1 on: May 22, 2008, 01:56:02 PM »
za pocetak napisi kako treniras, kako se hranis, koliko je to "malo sala" i sl :)

ps. Dobrodosao

Offline faxmasina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #2 on: May 22, 2008, 02:01:46 PM »
bolje vas nasao :)
u teretanu idem 3 puta nedeljno. Ne pokusavam ja sad da nesto oslabim toliko da bih izgledao mrsavo, samo da skinem 'visak' masnoce, mozda nekih 7-8 kg,ali da ne gubim to na misicima,nego onde gde treba(dakle,stomak, bokovi, i mozda malo zadnjica). Sto se tice ishrane, posto sam na fakultetu u drugom gradu,nema 'mamine kuhinje',pa se snalazim,uglavnom je to neka vise-manje suva hrana,ali nastojim da pazim sto vise mogu da je izbegavam kad god mogu...

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #3 on: May 22, 2008, 02:07:30 PM »
Procitaj ovo :link:

Offline faxmasina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #4 on: May 22, 2008, 02:13:37 PM »
znam to sve, ali je problem sto recimo ne mogu da stignem svaki dan da jedem redovno, i sto nemam veliki izbor hrane (posto ne znam da je spremim :) ), i zato sam mislio da je najbolje da nabavim neki burner, posto imam dosta fizicke aktivnosti(teretana,voznja bicikla, setnje i sl), ali ne uspevam na taj nacin da postignem zeljeni efekat

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #5 on: May 22, 2008, 02:18:45 PM »
a kakva je to suha hrana  :rolleyes01:

a da postas jelovnik ovde jedan dan kad npr treniras kako izgleda tvoj meni od jutra pa nadalje ..bilo bi korisno prije ikakvog burnera da vidimo kako se hranis..

Offline faxmasina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #6 on: May 22, 2008, 02:23:26 PM »
e,tu i lezi problem...jedem uglavnom razne pilece parizere, pileca prsa i sl (u obliku sunke), ali cesto jedem i pizzu, palacinke i slicnu junk food, posto,kao sto rekoh, nemam veliki izbor, jer ne umem da spremam hranu,pa uglavnom jedem na brzinu...znam da je to izuzetno lose, ali ne znam sta drugo da radim :(

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #7 on: May 22, 2008, 02:43:55 PM »
Zasto bas inferno?To je jos pod znakom upita, da li je ispravno ili ne.Cini mi se da lose jedes.

Offline faxmasina

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #8 on: May 22, 2008, 02:54:04 PM »
pa predlozite mi nesto drugo onda,zato sa tu :)
a da jedem lose,jedem,ali sam ja doneo zakljucak da je jedino resenje da postignem cilj - trening,ali mi treba i neka pomoc :)

Offline mahmud

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Male
Odg: Inferno ili nesto slicno?
« Reply #9 on: May 22, 2008, 02:56:31 PM »
Kreni polako od korekcije jelovnika.Neko ce vec pomoci.Lako ce da ti neko uvali neku hemiju i uzme pare kao sto je taj inferno.Sta posle?