EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vruce pantalone  (Read 8063 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline honeyheart

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 143
  • Gender: Female
Odg: vruce pantalone
« Reply #10 on: March 04, 2009, 04:46:03 PM »
ne znam za te vruce pantalone niti  one pojaseve za oko stomaka jer ih nisam nikada koristila , ali znam sta sigurna pomaze: ishrana bazirana na lazicevom uputstvu ali bez da lazete sebe  :lol: BTW, primetila sam da takvim stvarima uvek pribegavaju isti oni koji pribegavaju i raznim cajevima,praskovima i sl za 'ekspresno' mrsavljenje a nikada istinski nisu regulisali ishranu duze od 5 dana, izvinjavam se izuzecima koih je stvarno malo.

Offline bojanlepojevic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Male
Odg: vruce pantalone
« Reply #11 on: March 04, 2009, 05:31:11 PM »
ne znam za te vruce pantalone niti  one pojaseve za oko stomaka jer ih nisam nikada koristila , ali znam sta sigurna pomaze: ishrana bazirana na lazicevom uputstvu ali bez da lazete sebe  :lol: BTW, primetila sam da takvim stvarima uvek pribegavaju isti oni koji pribegavaju i raznim cajevima,praskovima i sl za 'ekspresno' mrsavljenje a nikada istinski nisu regulisali ishranu duze od 5 dana, izvinjavam se izuzecima koih je stvarno malo.
ne brini se, vec sam se izuzeo :D :innocent:

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: vruce pantalone
« Reply #12 on: March 04, 2009, 07:11:40 PM »
Ja sam cuo da kada se nose ti pojasevi,podize temperatura,na tom delu tela,sto dovodi do sirenja kapilara,pa samim tim vise energije(Masti)moze da ode sa tog dela tela,naravno to mora da bude jak trening da bi ista znacilo.sada koliko pomaze,ne bih znao da ti kazem.Ali kao sto si vec videla,ishrana je najvaznija...
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: vruce pantalone
« Reply #13 on: March 04, 2009, 07:56:02 PM »
Ja sam maximalno regulisao ishranu+kardio ujutru i rezultati su vec tu, ali ako od npr 3 Kg sa stomaka taj pojas skine 300 grama ja sam prezadovoljan...


U svakom sluchaju necu zazaliti ako pomazu onda pomazu, ako nishta onda cuvaju bubrege od 'ladnoce... ;) ;) :yes: :yes: :yes: :wow: :wow: :wow: :clap: :clap:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: vruce pantalone
« Reply #14 on: March 04, 2009, 08:06:30 PM »
hehe,Za bubrege su tu gace marke bubrezare :)
Nadam se da pomaze,Posto i ja nameravam da se bacim na defku za jedno 2 meseca.
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"