EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening  (Read 2057 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Macak88

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Trening
« on: June 10, 2009, 03:59:38 AM »
Pozdrav svima,zovem se Milos i nov sam ovde na forumu,tako da ako sam pogresio mesto za temu unapred se izvinjavam...
imam problem sa viskom kilograma,naime visok sam oko 180 i imam 92 kile,do pre 2 godine sam aktivno trenirao vaterpolo i od tad sam se ugojio preko 10 kila.
Hteo bi da me uputite kako mogu te kilograme da skinem.
U kuci sam napravio malu teretanu.imam traku za trcanje,klupu za trbusnjake,i gladijator...E sad sam kupio i neke sagorevace masti zovu se Xenadrine 8 hour.Pa bi mi sad pomoglo kada bi mogao neko da mi pomogne i napise mi kako da uklopim sve ove vezbe i kako da rasporedim treninge.Znaci zanimam me kad sta kako i koliko da radim .:)
Ne znam dal da se odlucim da jedan dan idem samo trcanje pa drugi dan ovo ostalo + sklekove i cucnjevi ili svaki dan sve zajedno??Takodje me zanima kako da pijem ove sagorevace?I koliko cega da radim,najpre mislim na trcenje i sa kojom kilazom da radim gladijator.U solidnoj sam kondiciji ali mi kilogrami mnogo smetaju.Hvala vam unapred na odgovorima...Milos

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trening
« Reply #1 on: June 10, 2009, 06:19:09 AM »
ujutru idi na trcanje, po principu, 100 m hodaj 100 m trci ili 1 miinut trci 30 sek hodaj.
a uvece radi te nindza vezbe
za svako mrsavljenje je vazna ishrana, to imas da procitasu svakj temi.
sto se tice to sagorevaca, kako ti je rekao da koristis, taj sto ti je prodao, tako i radi....  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Macak88

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Trening
« Reply #2 on: June 10, 2009, 06:03:27 PM »
Aha ok znaci ujutru trcanje po principu 100 hodanje 100 trccanje,a koliko da mi traje taj jutarnji trening?
a sto se tice ovih nindz vezbi jel mozes da mi napises kako odprilike da resporedim vezbe?da li da radim sa manje kila vise ponavljanaj ili vise kila manje ponjavljanja i kako da ocenim koliko mi je kila dovoljno da dizem?Znam da su pitanja malo gluplja al mi je bas potrebno da me uputite...