EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kombinacije sa Ella sirom  (Read 74902 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blacksaber

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #90 on: April 21, 2010, 12:05:49 AM »
A sta se meni desilo danas nisam mogao da verujem. Bio sam u potrazi za ellom. obisao sve manje i vece prodavnice. Idea, Familija i gomilu drugih cuda koje i neznam kako se zovu (zivim u nisu). I nakon duge potrage sednem na klupu nervozan, gledam sada ce kisa da pocne ponovo i razmisljam pa dobro valjda ga nema trenutno u prodaji ili tako nesto.. U svom tom besu trubi neki kamion na sred ulice nekom pesaku. Ja dignem glavu kad ono kamion suboticke mlekare. Skroz ljubicas sa velikim natpisom ELLA..  :wallbash1: :wallbash1:  Doslo mi je da ga zaustavim da pitam gde vozi  :wow:

Offline Mladen_87

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #91 on: May 16, 2010, 01:00:04 PM »
pa sto nisi potrcao za njim??   :) :lol:

Offline boris88

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 120
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #92 on: May 16, 2010, 05:26:20 PM »
i sad iz diskusije, nije dobro jesti 1 celu elu dnevno?

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #93 on: July 15, 2010, 10:29:16 AM »
ja sam juce probao
100g elle,10g isolata,20g kazeina,3dl vode i 15ml maslinovog nije lose;)
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #94 on: July 24, 2010, 04:04:02 AM »
i sad iz diskusije, nije dobro jesti 1 celu elu dnevno?
zavisi na cemu si.. u sustini dobro je.. ja sam proslo leto jeo najmanje jednu dnevno a sve vene preko stomaka su se videle i BF je isao samo na dole.. tako da zavisi..
Pedja samo kaze da za te pare "IMAS BOLJIH STVARI(belo meso, oslic, belanca..)" sto ne znaci da je ella losa.. cak sta vise je odlicna..
Champions Train Losers Complain.

Offline Yelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Female
  • " Pain is temporary, Victory lasts forever!"
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #95 on: October 07, 2010, 11:01:14 PM »
Ella je po nstastavu odlilna,ali zastaje u grlu da se udaviš. Letos sam "izumela" proteinsku "pavlaku" bez masnoće.....odnosno pomešala Ellu sa nešto obranog jogurta kako bih dobila ređu smesu poput pavlake ili kajmaka koja je ukusnija i "klizi" kroz hgrlo. Još kada malo začiniš, naseckaš kolutove krastavca i ohladiš u frižideru,dušu dalo kao bogata salata za vrele letnje dane.  :)

Offline Korrina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 144
  • Gender: Female
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #96 on: October 08, 2010, 10:58:16 AM »
Evo vam ideja za posni sir, ko ga nemože samog jesti : nadam se da će vam se svidjeti

* Posni sir, Wasa (integralni, raženi) krekeri, rajčica, paprika
* Posni sir i žlica jogurta manje ili više kremasto izmiksani (po želji) + prstohvat crvene ljute ili slatke papričice kao vrlo jednostavan i ukusan home-made sirni namaz
* Posni sir + žlica jogurta + prstohvat sjeckanog vlasca i/ili peršina/kopra - također ukusan sirni namaz koji možete jesti uz integralni kruh i pureću/prešanu šunku
* Posni sir, poširano jaje, rotkvice i rajčica uz integralni kruh po želji
* Pogačice od svježeg sira: Lagano umijesite 300 g svježeg posnog sira, 2 jaja i malo brašna. Oblikujte plosnate pogačice i pecite u tavici na malo ulja.
* Žličnjaci od posnog sira: Od 15 dag griza,,1 jaja, 100 g posnog sira, malo nasjeckanog peršina i malo soli zamijesite žličnjake/male knedlice i kuhajte ih kratko u slanoj vodi (dok ne isplivaju na površinu). Poslužite uz gustu krem juhicu od miksanih tikvica, juhu od rajčice, variva od povrća itd.
* Posni sir, tvrdo ili meko kuhana jaja, rotkvice, naribani hren i crni/raženi/integralni kruh/pecivo
* Tikvice sa svježim sirom: Za 2 osobe treba vam - 2 srednje do veće tikvice, 1 žlica umućenog žumanca, 50 g posnog sira, 1 žlica maslinovog ulja, 1/2 češnja češnjaka, 1 žlica nasjeckanog peršina, sol. Tikvice kuhajte nekoliko min u slanoj vodi, neka se ohlade i zatim malo izdubite sredinu. Izdubljeno meso tikvice izmiješajte sa žumancem i sirom i dodajte češnjak,peršin i mrvu soli. Tikvice napunite tom smjesom i pecite u pećnici na 200 stupnjeva 15-ak minuta.
* Posni sir, bilo koji jogurt i integralni kruh
* Namaz od šunke: Izmiksajte 100 g posnog sira i 5-6 dag sitno nasjeckane (na kockice) šunke (kuhane, prešane, pureće, Deluxe). Začinite kremu slatkom crvenom paprikom i poslužite uz dvopek, integralni prepečeni toasT




Za slatku varijantu, slijedeće :


* Krema/Pjenica od sira i voća : Posni sir, žlica jogurta, žličica vanilin šećera - sve smiksati npr. štapnim mikserom i po gotovoj kremi/pjenici posipati smrznuto voće (višnje/borovnice/jagode)
* Home-made Danonino/Dukatino: Posni sir i 1-2 žličice pekmeza s malo il bez šećera (naravno -može i običnog) okusa po želji (marelica, šljiva, borovnica, jagoda) izmiksati štapnim mikserom
* Light (alternativni) Tiramisu : Pomiješati 500 g posnog sira s 5 dag šećera u prahu.4 bjelanca i prstohvat soli izmiksati električnim mikserom u čvrsti snijeg. Postupno dodati 5 dag šećera u prahu, zatim u smjesu od sira pažljivo umiješati snijeg. Još vam treba 20 dag piškota koje namočite u skuhanu jaku crnu kavu i slažete jednu do druge u vatrostalnu zdjelu. Na njih ide pola kreme, zatim drugi sloj piškota i opet drugi dio kreme. Neka stoji u fridgu 1 sat. Prije posluživanja, po vrhu posipajte kakaom.
* Palačinke punite svježim sirom i narezanim jagodama/borovnicama/višnjama
* Posni sir + 2 žlice jogurta s okusom vanilije izmiksati
* Posni sir + 2 žlice bilo kojeg voćnog jogurta izmiksati
* Kup od sira i voća: Treba vam 500 g posnog sira, 500 g jagoda, 250 g šumskog voća -borovnica/kupina/malina ili višanja, 2 žlice šećera u prahu. Sir i šumsko voće izmiksati sa mikserom u kremu. Jagode i šećer isto tako izmiksati u kašu. U visoke čaše slagati jagode, kremu od sira u cca 4 sloja. Na vrh stiti eventualno malo šlaga i pokoju cijelu jagodu
* Zapečene nektarine sa sirom: Za 4 osobe treba vam 4 nektarine ili breskve, 1 žlica smeđeg ili vanilin šećera, 1/2 šalice posnog sira i 1/2 žličice mljevenog anisa/cimeta. Prepolovite nektarine, izvadite im koštice i poslažite ih u vatrostalnu posudu ili lim za pečenje. U sir umiksajte šećer pa smjesom punite nektarine. Pospite nekim od začina i pecite cca 8 min na srednjoj temperaturi.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #97 on: October 08, 2010, 03:44:20 PM »
Opet fali u prodavnicama

Offline gangula90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #98 on: October 08, 2010, 07:46:55 PM »
kod mene u metrou je ima na pretek...
Let Food Be Your Medicine and Medicine Be Your Food

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #99 on: October 08, 2010, 11:22:15 PM »
aj posaljite koji kamion ovamo u bosnu  :lol: