EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja prva ozbiljna defka...  (Read 11265 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moja prva ozbiljna defka...
« Reply #20 on: May 27, 2008, 12:22:47 AM »
Sto ne povecas jedan dan u nedelji unos nezasicenih masti (npr. kikiriki, badem, lesnik...), jer sam citao da tako ide ? Mozda gresim ?  :dunno:

ja u sebe poslednjih mesec dana nisam uneo nista mesno ... a ono sto jesam je iz belog mesa i tunjevine u salamuri....

ma od sutra cu da jedem 2 jabuke ... ima da budem gladan ko vuk... i da pijem zeleni caj... pa za 15 dana ako nije to to... onda cu da se najedem ko stoka... ne mogu da se mucim vise :)

ali mislim da ce biti rezultata... jer je pocelo da se topi... barem tako nelle kaze  :)

Offline MoRpHeUs

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Moja prva ozbiljna defka...
« Reply #21 on: May 28, 2008, 06:31:55 PM »
sori covek ne bih da kvarim temu, ali da ne otvaram novu pa da pitam ovde, interesuje me jel moze peceni kikiriki da zameni lesnik npr ili orahe sto se tice unosa nezasicenih masti, da ne uzimam sad omega3 u tabletama??? Na nutritiondata sam nasao kikiriki pod mixed nuts, pa ne znam jel to mesano ili sta znam, a i ima zasicene masti, ne znam kolko je to OK.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moja prva ozbiljna defka...
« Reply #22 on: May 28, 2008, 06:33:56 PM »
moze..kikiriki,bademi,lesnici,orasi
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380