EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: sreckosojic - dnevnik ishrane  (Read 2552 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sreckosojic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
sreckosojic - dnevnik ishrane
« on: May 20, 2010, 09:09:46 PM »
Pozdrav, tek danas sam se registrovao a forum citam vec petnaestak dana i polako primenjujem savete iz onih vasih uputstava za skidanje viska kilograma.  Okanuo sam se gaziranih pica, slatkisa(sto mi je najteze palo :) ), junk food-a, hleba, majoneza itd...  Krenuo sam i sa povremenim fizickim aktivnostima, najpre pesacenje po ravnom terenu, onda po malo brdovitijem a od pre 5 dana i lagano trcim :) inace imam 21 godinu, visok sam 190 a tezak 141(pre 15 dana bilo je 145, napredujem polako :D ). Danas sam poceo da pravim jelovnik i ovih dana cu ga dovrsiti a voleo bih da ga vidite i ispravite moje greske :D     

Uploaded with ImageShack.us              Vremena obroka su: 1: 8h, 2: 11h, 3: 14h, 4: 17h, 5: 20h. Ne znam samo cime da dopunim jos 80g proteina posto mi se o ovo sto je vec u jelovniku cini puno.    Dalje, interesuje me da li da ovome pridodam Animal Cuts koji sam dobio na poklon od brata koji ga mnogo hvali? Kako dalje da nastavim sa fizickom aktivnoscu?(ne znam da li je pametno da trcim, mozda je bicikl bolje resenje?)  Za sta sluze whey i glutamin koje je Lazic pomenuo u temi o mrsavljenju i naglasio da za njih treba imati para? :D

Pozdrav :) i ne, nisam pravi Srecko Sojic :D

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: sreckosojic - dnevnik ishrane
« Reply #1 on: May 21, 2010, 09:22:32 AM »
200gr pirinca u jednom obroku ti je previse (meris ga sirovog, znaci kad skuvas tu imas 1/2kg xD )
oduzmi deo toga i prebaci u dorucak (ne mora da bude pirinac, mogu i ovsene ako ti je lakse/lepse)
animal cuts ostavi za kasnije, ne treba ti sad
ne, ne treba da trcis sa 140kg  :boxed:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads