EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Cokolada  (Read 54785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cokolada
« Reply #20 on: March 26, 2007, 02:22:53 PM »


MA KO TTO RADI I GDE ZIVOTA TI??...BAS BIH VOLEO DA VIDIEM TOG SMAPIONA KOJI JEDE COKOLADU I DA IZLGEDA KAKO TREBA

Ne smem da ti kazem raspricaces  :wow:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Cokolada
« Reply #21 on: March 26, 2007, 05:53:20 PM »
ljudi kako mozete da zelite nesto i imate potrebu za tim a da uvek izbegavate to...ok je suzdrzavati se i izbaciti slatkise i sve nezdravo...ali ne moze se tako dozivotno...moze, ali cemu to mucenje...zbog lepog izgleda...
ma ja mogu da budem disciplinovana i karakter koliko hoces...i da treniram, i da jedem ono sto treba  a izbacim ono sto ne treba, ali kad mi se jede cokolada, nikakvo voce niti bilo sta slicno ne moze to da zameni...
kad nesto zelim...ja to i uzmem...naravno treba imati u vidu i posledice...ali i treba uzivati u zivotu...u nekim sitnim trenucima zadovoljstva...
pa ne sastoji mi se zivot samo od teretane i treniranja...
ok mozda me neko zamrzi zbog ovoga...ali iskrena sam...
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Cokolada
« Reply #22 on: March 27, 2007, 07:35:07 AM »
ljudi kako mozete da zelite nesto i imate potrebu za tim a da uvek izbegavate to...ok je suzdrzavati se i izbaciti slatkise i sve nezdravo...ali ne moze se tako dozivotno...moze, ali cemu to mucenje...zbog lepog izgleda...
ma ja mogu da budem disciplinovana i karakter koliko hoces...i da treniram, i da jedem ono sto treba  a izbacim ono sto ne treba, ali kad mi se jede cokolada, nikakvo voce niti bilo sta slicno ne moze to da zameni...
kad nesto zelim...ja to i uzmem...naravno treba imati u vidu i posledice...ali i treba uzivati u zivotu...u nekim sitnim trenucima zadovoljstva...
pa ne sastoji mi se zivot samo od teretane i treniranja...
ok mozda me neko zamrzi zbog ovoga...ali iskrena sam...
..

draga moja..niko to nije ni rekao......ovde se prica i govri o tome kako da se neko sredi i dovede u red...a to uz pomoc onoga sto je lepo primera cokolade i ostalih sranja se ne moze..
dakle....priodno je da moras da uzivas u sitnicama....ali da se svaki dan sabijas cokolade pod tom tvojom parolom..ja uzivam u zivotu..jbg.....onda nemoj posle da kukas..joj pa kako cu...o tome se radi..a ne o tome da smo svi mi ili bar nas vecina glupani koji dane provodimo u teretani zarad toga da bi lepo izlgedali..

neko ide zbog toga..razloga..neko zbog zdravstvenih...nekoko zbog ovoga neko zbog onoga..

ali primera radi...ako ti je zdravlje ugrozeno..imas recimo visok nivo holesterola u krvi..lekar ti preprucuje pojacanu fiz aktivnost..nista  lsatko,nista masno itd...sta treba..da slusa tebe ili da poksua sebi da produzi zivot na jednostavn nacin??

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Cokolada
« Reply #23 on: March 27, 2007, 07:48:48 AM »
 :agreeflash:
 :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Jelena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
Odg: Cokolada
« Reply #24 on: March 27, 2007, 09:25:50 AM »
Ja znam ko se puni plazmom  :lol:

ja ja ja ja  :lol:

Offline A.C.A.B.

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
Odg: Cokolada
« Reply #25 on: March 27, 2007, 02:25:31 PM »
Obzirom da nemam ambiciju za nekim ozbiljnim rezultatima,ne lisavam sebe slatkisa.
noblice,noblice sidjite sa police... :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Offline Gigson

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
Odg: Cokolada
« Reply #26 on: March 27, 2007, 04:46:21 PM »
eh ta cokolada da je otrovom punjena pojeo bi je

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Cokolada
« Reply #27 on: March 31, 2007, 01:37:42 AM »
Jedno malo pitanje:

Verovatno ste culi, a mozda i niste, ali neki bodybuilderi imaju izreku:

"Meso, jaja i cokolada, pa udri po tegovima"

Za meso i jaja nema potrebe objasnjavati, ali sta cemo za cokoladu?! :hmm:

bila nekada zamena za dextrozu...


Bice da je to onda!
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Cokolada
« Reply #28 on: April 03, 2007, 02:56:18 PM »
Ja volim samo odredjene cokolade :dunno:.
Trenutno nemam potrebu da je jedem,ali da imam krize,imam  :bored:.
ne kazem da cu se odrizaci cijelog zivota cokolade,ali cu jesti umjereno.Nisam bas sad neki ovisnik,ali mi prija u odredjenim trenutcima.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Cokolada
« Reply #29 on: June 03, 2007, 11:34:02 PM »
 
  U teretani kojoj treniram redovno vidjam iste osobe (sto je i logicno) ali isto tako primecujem i njihov napredak. Ima par momaka koji super izgledaju ( nisu kao neki............padja :respect: ,ali bez obzira,moze se redi da dobro,cak i solidno izgledaju). Napocetku nisam zagledao i bavio sam se uglavnom sobom i svojim vezbama,ali u zadnje vreme sam primetio da likovi na sred treninga jedu cokolade ( ne proteinske,vec milke.......) ,cak sam jednom video kad je jednom liku drug doneo pljeskavicu.....sa pavlakom....senfom..... :crazy: .Sad mi nije jasno kako neko ko se tako hrani moze tako dobro da izgleda ? :nonono: :nonono:


Takodje sam cuo da se bez suplemenata ne mogu dobiti misici ( odnosno povecati.....ojacati ) ,da li je to tacno ? Ako jeste ,zanima me kako je decko ( takodje iz teretane) za nepuna 3 meseca sebe samo tako sredio ( imam bas lepo oblikovane grudi,8 plocica) a da se pri tome ne samo da nije koristio suplemente vec nije ni pazio na ishranu.......radovno konzumirao alkohol....?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: