EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 129657 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #320 on: July 03, 2010, 10:29:29 AM »
Jedino sto ces ti uraditi je sjebati svoj hormonalni sistem dete, mada znas kako ,mozda si ti novi Li Prist  :rolleyes01: :dunno:

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #321 on: July 03, 2010, 01:53:07 PM »
ne budite bukvalisti,oko 500 gr. pirinca,250 gr krompira,150 gr. ovsenih i oko 200 gr razenog hleba,to je to od hidrata...naravno komplex b vitamina,jer bez toga ovo ne bi bilo moguce,nenormalno mi otvara apetit...uzecu sigurno,samo nzm. da li 250 ili 500 mg.,liv 52 3 x dnevno zastita,posle ciklusa tribulus ultimate 3 x dnevno,ako nesto zapne dodacu klomifen i to je to,samos e razmisljam da li tribulus da krenem nedelju pre prestanka sa test. ili da krenem odmah posle kure ...?! rasho,kad se podeli sve u vise obroka,recimo 7 ne ispadne tako mnogo,recimo pirinac,kad ga skuvas ispadne sila ali vrlo brzo ogladnim od njega,vec posle pola sata mogu da jedem,uopste me ne zasiti...

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #322 on: July 03, 2010, 09:06:51 PM »
Dule jbt veruj mi da ces ti sad da buknes bez icega ali bukvalno sad kad te strefi tvoj test videces sta ce da napravi od tebe.
Mozes da se sjebes samo tako, mozes i sam logicno zakljuciti ako supresujes svoj test koji ce tek da bukne, a nije ni dosao do "vrhunca" nekog...Veruj mi nemas ti potrebe da radis tako nesto!
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #323 on: July 03, 2010, 09:28:25 PM »
Ma upravu je nas jako dobar takmicar koji u maxx-u kaze da ne pamti kad je uzeo kantu whey-a a kamoli nesto drugo,samo aas i ishrana,malo sam se trgnuo i shvatio da covek ima puno pravo sto tako govori,pravilna kombinacija i koriscenje aas sa bogatom ishranom rezultuju OZBILJNIM dobitkom na polju misicne mase.... od sad parola "meso pirinac i igla" to je moja cigla ( za izgradjivanje misicne mase )... :bbq2:


a u q*ac,necu vise da gubim vreme,nek ide zivot... :innocent:

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #324 on: July 03, 2010, 09:32:17 PM »
ma da bre,rokni se nemoj da te loze

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #325 on: July 03, 2010, 09:36:06 PM »
Auuuuuuu Dule prvo sta citas, a drugo  :hitself:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad