EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)  (Read 55350 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #10 on: January 09, 2009, 11:35:47 PM »
Au,uzas...Mene sve to plasi,zivota mi...Plus,ja sam medicinska sestra,i kad pomislim da neko u kucnim uslovima daje sam sebi bocu,grrrrr.....To da svako moze sam sebi davati injekcije,onda mi medicinski radnici ne bi ni postojali...I vi koji ste prosli bez posledica,samo ste imali srece...Ne treba se igrati zdravljem,i na svoju ruku bilo sta raditi,samo zato jer ste procitali na nekom forumu da to moze tako...
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #11 on: January 10, 2009, 12:57:46 AM »
ja se zahvaljujem sto se obnavlja ova tema pa sam ponovo video ove slike,a znam sta me sutra ceka,tj danas  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #12 on: January 11, 2009, 05:06:59 PM »
Au,uzas...Mene sve to plasi,zivota mi...Plus,ja sam medicinska sestra,i kad pomislim da neko u kucnim uslovima daje sam sebi bocu,grrrrr.....To da svako moze sam sebi davati injekcije,onda mi medicinski radnici ne bi ni postojali...I vi koji ste prosli bez posledica,samo ste imali srece...Ne treba se igrati zdravljem,i na svoju ruku bilo sta raditi,samo zato jer ste procitali na nekom forumu da to moze tako...

Izvini, a sta mozemo da dodjemo u bolnicu sa lekom, ti ces nam das? Ako je tako super..

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #13 on: January 11, 2009, 08:12:52 PM »
Au,uzas...Mene sve to plasi,zivota mi...Plus,ja sam medicinska sestra,i kad pomislim da neko u kucnim uslovima daje sam sebi bocu,grrrrr.....To da svako moze sam sebi davati injekcije,onda mi medicinski radnici ne bi ni postojali...I vi koji ste prosli bez posledica,samo ste imali srece...Ne treba se igrati zdravljem,i na svoju ruku bilo sta raditi,samo zato jer ste procitali na nekom forumu da to moze tako...

a kakve veze ima sto su kucni uslovi? lekari i sestre ne daju inekcije po kucama?
al se nekad dobro jelo

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #14 on: January 12, 2009, 02:28:39 AM »
a kakve veze ima sto su kucni uslovi? lekari i sestre ne daju inekcije po kucama?

Istina..

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #15 on: January 12, 2009, 10:58:00 AM »
Naravno da daju,ali su obuceni gde se koji lek daje i kako.Pogresnim ''bockanjem'' dolazi do infekcije i nekroze tkiva i ovoga sto vidite na slikama...Mogu uslovi biti i sterilni,ali dzabe,ako se lek daje na pogresno mesto i na pogresan nacin...
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #16 on: January 12, 2009, 11:02:26 AM »
ovde je vecina (citaj vecina ne svi) korisnika aas obucena za takva planinarenja :evillaugh:
al se nekad dobro jelo

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #17 on: January 12, 2009, 11:06:35 AM »
ondaK vam oprastam :yes:...uostalom to je vasa guza,ne moja :clap:hehe,salim se...
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #18 on: January 12, 2009, 11:09:15 AM »
Naravno da daju,ali su obuceni gde se koji lek daje i kako.Pogresnim ''bockanjem'' dolazi do infekcije i nekroze tkiva i ovoga sto vidite na slikama...Mogu uslovi biti i sterilni,ali dzabe,ako se lek daje na pogresno mesto i na pogresan nacin...

Da sve sto kazes je tacno ali ko zeli da se pravilno "obuci" moze to uraditi zabukvalno  30 sec nemora ici u medicinsku skolu...osim toga ova stvar se desila mnogo puta i visoko obucenim ljudima jer se nekada znaju desiti nepredvidene stvari i bez obzira sto je neko dao 1000 injekcija kao i ovaj gore s pocetka price dese se nepredvidene stvari.
Ovu temu sam i postavio nebi li buduce i sadasnje korisnike naveo da se bolje obuce i da koriste sterilne tehnike,pravilna mjesta za ubadanje i da razmisle o koristenju UG steroida!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #19 on: January 12, 2009, 11:15:22 AM »
 :agreeflash:
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...