EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)  (Read 55351 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Bojana2204

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Female
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #21 on: January 12, 2009, 11:48:25 AM »
oki doki....Nisam bila upucena da se to ne sme...Primila k znanju :thumbup1:
...cena brevis iuvat et prope rivum somnus in herba...

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #22 on: January 12, 2009, 12:47:20 PM »
bas sam se zgrozio kad sam video ove slike :boxed: u svakom slucaju poucno je sto je najbitnije  :)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #23 on: January 27, 2009, 07:32:28 PM »
Ako neko prati ultimat fajt mogli ste videti da je Kevin Randleman imao infekciju i slicne otvorene rane kao na ovim slikama slicno. Samo ne znam od cega se on inficirao i sta je koristio, jel zna ko ??

Offline Zeka Zed

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #24 on: February 08, 2009, 10:38:30 AM »
uuuuuuu Uzas cccccc  :nonono: :shocking:Nemam reci

Offline Db

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #25 on: February 09, 2009, 09:07:05 AM »
Lik iz price je idiot, toliko je gluposti u ovoj prici uradio da me uopste ne cudi da je dobio abcess.

BTW lik izgleda ko da u zivotu nije vezbao

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #26 on: February 09, 2009, 01:26:58 PM »
Lik iz price je idiot, toliko je gluposti u ovoj prici uradio da me uopste ne cudi da je dobio abcess.

BTW lik izgleda ko da u zivotu nije vezbao

zasto mislis da je potrebno biti ili glup ili pametan da bi se stvorio abces???
jel znas nekoga ko je imao ovako nesto slicno pa ovo govoris sa stanovista da ZNAS LICNO ili je ovo samo tvoje oprecno misljenje da je neko idiot jel je popio abces ili obratno...kako god??

Offline Db

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #27 on: February 09, 2009, 02:05:40 PM »
zasto mislis da je potrebno biti ili glup ili pametan da bi se stvorio abces???
jel znas nekoga ko je imao ovako nesto slicno pa ovo govoris sa stanovista da ZNAS LICNO ili je ovo samo tvoje oprecno misljenje da je neko idiot jel je popio abces ili obratno...kako god??
Ne kazem da je potrebno biti glup da bi se dobio abcess, naprotiv to se nekad desava iz ciste slucajnosti(nesterilna substanca...), ali lik iz price je idiot.
Npr i pored toga sto mu je pec brutalno otekao posle inekcije winija on je kasnije isti injektirao i u glutse.
Kad je bilo vec 90% sigurno da je dobio abcess nije uzeo antibiotike(iako je znao da bi mu najverovatnije pomogli) niti je otisao ko doktora na vreme.

Mislim da ima razlike izmedju tvog slucaja i njegovog i ne treba da se osetis prozvanim kad kazem da je lik iz price debil...
Bi li ti naprimer ubrizgao sebi nesto sto ti je pre nekog vremena prouzrokovalo abcess???

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #28 on: February 09, 2009, 04:29:56 PM »
zasto bih se ja osecao prozvanim?
zbog toga sto me u malo pop nije ljubio u celo zbog abcesa>?
pa ja sam samo jedan OD stari moj..samo jedan..ovakve stvari se desavaju svaki dan i svima i nema tu biranja bio neko glup ili ne...to je na zalost tuzna stvrana ovog sporta....
a posto vidim da me ponznajes onda bi bilo i dobro da znas da se ja sigruno nisam osecao prozvanim vec da ja samo imam jaja da kazem sta mi se desilo i od cega a sve u cilju bas ovoga da ne dodje do ovih i slicnih stvari..
no dobro..bilo kako bilo,neznam dali si ovo rekao ili rekla jel si pod nickom u cilju da obeloadnis da sam ja operisan od abcesa ali to je vec dobro poznata prica koju vrlo rado pricam ko god da me pita
ne zbog toga sto je lepa da se ispirca vec da SE NESTO NAUCI...
elem....
upotreba antibiotika kod abcesa u podmaklom stadijumu NEMA SVRHE...tako da tip nije glupan po tom pitanju...ako vec treba da se vadi delovi..iz konteksta naravno...
upotreba najjacih antibiotika se uglavnom preduzima u post operativnoj fazi i veruj nije ni malo ugodna i nije oralna...nadam se na ne treba da idem u detalje gde se aplicira!!!..
ili da skratim..i da je uzeo antibiotike..bilo bi kasno..a i da ih je uzeo mnogo ranije..pitanje dali bi u opste reagovlai jer obican peniclin ili antibitok protiv upale grla tu ne pomaze vec tu ide mnogo jace supstance koje obican covek i ne poznaje..znaci..nije to pentraxil pa ce da zavrsi posao..na zalost...

to da je on ubrizgavao nesto negde drugde samo govori o njegovom neznanju a ne debilnosti..
jer ni ti se sigruno nisi rodio sa znanjem STA JE ABCES vec si negde procitao...mozda bas moj slucaj  ;) ;)....
znaci..ne treba nekoga nabiti na kolac ako se ne razume..ja imam koelgu koji i pored toga sto ej znao sta se meni desilo je smatrao da se njemu to nikada ne moze desiti,pa je i kada mu je kvads otekao nije hteo da ide kod lekara jer je smtrao da je to nesto drugo a ne abces..
jednostavno ljudi ne veruju dok im se ne dogodi..kao i gomila drugih stvari u zivotu.....
mislim da ne treba reci da je neko debil...jer onda se moze doneti i genralno da smo mi svi . koji sebi dajemo inekcije i rizkujemo..i da onda iz toga proizadje da je debil onaj koji najebe a onaj koji ne nije debil..a istog se maca lacali....
mnogo je to generalizovanje stvari.....

tip je verovatno neki amaer koji od svega zna samo sto je igla i spric..i za to ga treba osuditi i reci da je debil...
a ovo sta mu se dogodilo..jbg....sutra moze i tebi..ne daj boze..samo kazem....nikada neznas

a na tvoje pitanje.....pa ja sam posle operacije izasao na jos 21 takmicenje....!!!!...mislim da ti to daje odgovor.....a to nema veze jel sam uzeo to od cega sam dobio abces..naravno da nisam...ali isto je tako moglo da bude u sledecom drugom vialsu to isto...pa sam ga ipak uzeo..kapish??

Offline Db

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Upozorenje za moguce i korisnike steroida (upozorenje...slike su gadne)
« Reply #29 on: February 09, 2009, 04:44:21 PM »
A dobro nije lik bukvalno debil ali je mogao mnogo pametnije i sigurnije da odradi tu kuru to sigurno stoji. Prva stvar mogao je vise da se informise o abcessu, pogotovo nakon onoga sa pectoralisom.


PS:Sto se tice da sam od tvog slucaja naucio o Abcesu to si uglavnom upravu! :)