Izvestaji sa takmicenja > Ragbi
Svetsko prvenstvo Francuska 2007
Pivopija:
Svetsko prvenstvo u Ragbiju, Francuska 2007
Napokon je dosao dan kada mozemo reci da je pocelo novo svetsko prvenstvo u ragbiju.
Jace nego ikad, ekipe ce se takmiciti na starom kontinentu u Francuskoj. 20 ekipa ce se boriti za titulu najbolje ekipe na svetu u naredna 2 meseca.
Grupe su sledece:
GRUPA A:
England
Samoa
South Africa
Tonga
United States
2007-09-08
18:00
England vs United States
Stade Félix Bollaert, Lens
Attendance:
Referee: Jonathan Kaplan
______________________________________
2007-09-09
16:00
South Africa vs Samoa
Parc des Princes, Paris
Attendance:
Referee: Paul Honiss
______________________________________
2007-09-12
14:00
United States vs Tonga
Stade de la Mosson, Montpellier
Attendance:
Referee: Stuart Dickinson
______________________________________
2007-09-14
21:00
England vs South Africa
Stade de France, Saint-Denis
Attendance:
Referee: Joël Jutge
______________________________________
2007-09-16
16:00
Samoa vs Tonga
Stade de la Mosson, Montpellier
Attendance:
Referee: Jonathan Kaplan
_____________________________________
2007-09-22
14:00
South Africa vs Tonga
Stade Félix Bollaert, Lens
Attendance:
Referee: Wayne Barnes
______________________________________
2007-09-22
16:00
England vs Samoa
Stade de la Beaujoire, Nantes
Attendance:
Referee: Alan Lewis
______________________________________
2007-09-26
20:00
Samoa vs United States
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Attendance:
Referee: Wayne Barnes
______________________________________
2007-09-28
21:00
England vs Tonga
Parc des Princes, Paris
Attendance:
Referee: Alain Rolland
______________________________________
2007-09-30
20:00
South Africa vs United States
Stade de la Mosson, Montpellier
Attendance:
Referee: Tony Spreadbury
Pivopija:
GRUPA B:
Australia
Canada
Fiji
Japan
Wales
2007-09-08
15:45
Australia vs Japan
Stade de Gerland, Lyon
Attendance:
Referee: Alan Lewis
________________________________________
2007-09-09
14:00
Wales vs Canada
Stade de la Beaujoire, Nantes
Attendance:
Referee: Alain Rolland
________________________________________
2007-09-12
18:00
Japan vs Fiji
Stadium de Toulouse, Toulouse
Attendance:
Referee: Marius Jonker
________________________________________
2007-09-15
14:00
Wales vs Australia
Millennium Stadium, Cardiff
Attendance:
Referee: Steve Walsh
________________________________________
2007-09-16
14:00
Fiji vs Canada
Millennium Stadium, Cardiff
Attendance:
Referee: Tony Spreadbury
________________________________________
2007-09-20
21:00
Wales vs Japan
Millennium Stadium, Cardiff
Attendance:
Referee: Joël Jutge
________________________________________
2007-09-23
14:30
Australia vs Fiji
Stade de la Mosson, Montpellier
Attendance:
Referee: Nigel Owens
________________________________________
2007-09-25
18:00
Canada vs Japan
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux
Attendance:
Referee: Jonathan Kaplan
________________________________________
2007-09-29
15:00
Australia vs Canada
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux
Attendance:
Referee: Chris White
________________________________________
2007-09-29
17:00
Wales vs Fiji
Stade de la Beaujoire, Nantes
Attendance:
Referee: Stuart Dickinson
Pivopija:
Grupa C:
New Zealand
Italy
Portugal
Romania
Scotland
2007-09-08
13:45
New Zealand vs Italy
Stade Vélodrome, Marseille
Attendance:
Referee: Wayne Barnes
________________________________________
2007-09-09
18:00
Scotland vs Portugal
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Attendance:
Referee: Steve Walsh
________________________________________
2007-09-12
20:00
Italy vs Romania
Stade Vélodrome, Marseille
Attendance:
Referee: Tony Spreadbury
________________________________________
2007-09-15
13:00
New Zealand vs Portugal
Stade de Gerland, Lyon
Attendance:
Referee: Chris White
________________________________________
2007-09-18
21:00
Scotland vs Romania
Murrayfield Stadium, Edinburgh
Attendance:
Referee: Nigel Owens
________________________________________
2007-09-19
20:00
Italy vs Portugal
Parc des Princes, Paris
Attendance:
Referee: Marius Jonker
________________________________________
2007-09-23
17:00
Scotland vs New Zealand
Murrayfield Stadium, Edinburgh
Attendance:
Referee: Marius Jonker
________________________________________
2007-09-25
20:00
Romania vs Portugal
Stadium de Toulouse, Toulouse
Attendance:
Referee: Paul Honiss
________________________________________
2007-09-29
13:00
New Zealand vs Romania
Stadium de Toulouse, Toulouse
Attendance:
Referee: Joël Jutge
________________________________________
2007-09-29
21:00
Scotland vs Italy
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Attendance:
Referee: Jonathan Kaplan
Pivopija:
Grupa D:
Argentina
France
Georgia
Ireland
Namibia
2007-09-07
21:00
France vs Argentina
Stade de France, Saint-Denis
Attendance:
Referee: Tony Spreadbury
________________________________________
2007-09-09
20:00
Ireland vs Namibia
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux
Attendance:
Referee: Joël Jutge
________________________________________
2007-09-11
20:00
Argentina vs Georgia
Stade de Gerland, Lyon
Attendance:
Referee: Nigel Owens
________________________________________
2007-09-15
21:00
Ireland vs Georgia
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux
Attendance:
Referee: Wayne Barnes
________________________________________
2007-09-16
21:00
France vs Namibia
Stadium de Toulouse, Toulouse
Attendance:
Referee: Alain Rolland
________________________________________
2007-09-21
20:00
France vs Ireland
Stade de France, Saint-Denis
Attendance:
Referee: Chris White
________________________________________
2007-09-22
21:00
Argentina vs Namibia
Stade Vélodrome, Marseille
Attendance:
Referee: Stuart Dickinson
________________________________________
2007-09-26
18:00
Georgia vs Namibia
Stade Félix Bollaert, Lens
Attendance:
Referee: Steve Walsh
_______________________________________
2007-09-30
15:00
France vs Georgia
Stade Vélodrome, Marseille
Attendance:
Referee: Alan Lewis
________________________________________
2007-09-30
17:00
Ireland vs Argentina
Parc des Princes, Paris
Attendance:
Referee: Paul Honiss
Pivopija:
UTAKMICE KOJE CE PRENOSITI DSF:
Freitag, 7. Sept., 20.55 Uhr
Frankreich - Argentinien LIVE
Samstag, 8. Sept., 13.40 Uhr
Neuseeland - Italien LIVE
Sonntag, 9. Sept., 15.55 Uhr
Südafrika - Samoa LIVE
Samstag, 15. Sept., 13.00 Uhr
England - Südafrika (Zusammenf.)
Samstag, 15. Sept., 14.55 Uhr
Wales - Australien LIVE
Sonntag, 16. Sept., 13.55 Uhr
Samoa - Tonga LIVE
Samstag, 22. Sept., 15.55 Uhr
England - Samoa LIVE
Sonntag, 23. Sept., 17.00 Uhr
Schottland - Neuseeland LIVE
Samstag, 29. Sept., 12.55 Uhr
Neuseeland - Rumänien LIVE
Samstag, 29. Sept., 14.55 Uhr
Australien - Kanada LIVE
Sonntag, 30. Sept., 14.55 Uhr
Frankreich - Georgien LIVE
Finalrunde
Samstag, 6. Okt., 14.55 Uhr
1. Viertelfinale LIVE
Sonntag, 7. Okt., 13.30 Uhr
2. Viertelfinale (Zusammenf.)
Sonntag, 7. Okt., 14.55 Uhr
3. Viertelfinale LIVE
Samstag, 13. Okt., 20.55 Uhr
1. Halbfinale LIVE
Sonntag, 14. Okt., 20.55 Uhr
2. Halbfinale LIVE
Samstag, 20. Okt., 20.55 Uhr
Finale LIVE
Navigation
[0] Message Index
[#] Next page
Go to full version