EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Proteini  (Read 229827 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Proteini
« Reply #160 on: November 27, 2009, 09:16:50 PM »
Briga me za vegeterijance...govorim da ako zeli nesto ozbiljno da napravi neka ili zaboravi vegeterijansku ishranu ili BB...ne ide to jedno sa drugim...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Proteini
« Reply #161 on: November 27, 2009, 09:23:15 PM »
niko ne kaze da je kikiriki los i da ga ne treba konzumirati s vremena na vreme po malo, ali ne sigurno zato da bi se uneli proteini...
filmovi.infopult.net

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #162 on: November 27, 2009, 09:34:49 PM »
kikiriku je izvor proteina i end of story

da li ga jedes zbog masti ili ga jedes zbog proteina unosis proteine uosis masti i ne vidim potrebu za polemikom
uz to da ste citali forum videli bi ste sta je lazic naveo od voca i povrca kao izvor proteina

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Proteini
« Reply #163 on: November 27, 2009, 09:46:46 PM »
prekini bre da dajes savete moronu jedan vise....!!!!!!
niko ne kaze da kikiriki nije izvor proteina-kao i svinjetina i ovcetina i jagnjetina pa se ni oni opet ne preporucuju u nekim vecim kolicinama jer se od vecih kolicina istih ugojis ko svinja...!! a svi navedeni su 100 puta kvalitetniji izvor proteina od jebenog kikirikija pa se opet ne preporucuju u vecim kolicinama , kao sto rekoh...
pa i u krompiru imas proteina-i sta sad? preporucujes krompir kao jeftin izvor istih?
filmovi.infopult.net

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #164 on: November 27, 2009, 09:55:39 PM »
prekini bre da dajes savete moronu jedan vise....!!!!!!
niko ne kaze da kikiriki nije izvor proteina-kao i svinjetina i ovcetina i jagnjetina pa se ni oni opet ne preporucuju u nekim vecim kolicinama jer se od vecih kolicina istih ugojis ko svinja...!! a svi navedeni su 100 puta kvalitetniji izvor proteina od jebenog kikirikija pa se opet ne preporucuju u vecim kolicinama , kao sto rekoh...
pa i u krompiru imas proteina-i sta sad? preporucujes krompir kao jeftin izvor istih?

citaj malo ako drugo ne mozes

e moj slobo ne rachunaju se proteini iz kikirikija... :nonono: :nonono: :nonono:

skoncentrisi se malo!!!!!!!!!!!!!
zamolio bih te da me ne vredjas jer nemas akreditaciju da procenis sta sam ja. ni jednu losu rec nisam rekao o tebi!!!

nije rec o kvalitetu proteina nego sta je sta i cemu sluzi. nemoj menjati teme i teze. mada ne znam zasto sa tobom uopste i ulazim u neku raspravu. tenssa se napalio na opciju Prikaži nepročitane poruke od moje poslednje posete i razumem ga ali ne i tebe

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Proteini
« Reply #165 on: November 27, 2009, 10:08:23 PM »
Ko te vredja, i sta sam se napalio na tu opciju????
Dolazim na home stranicu ili index i zato se ne pravi pametan...

I shto se tiche proteina mislim da je ta pricha o proteinima biljnog porijekla davno zavrshena, ali koliko vidim ti i dalje brujish jedno te isto...ako te interesuju ti proteini napravi sebi topic tipa "mjeshanje biljaka u svrhu kompletiranja esencijalnih aminokiseina" ili tko neshto i udaraj, a ovdje 99 % ljudi jede meso i ostale izvore proteina (zivotinjskog porijekla) tako da nema potrebe ni pomisliti o kakvim biljkama...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Proteini
« Reply #166 on: November 27, 2009, 10:17:08 PM »
Ko te vredja, i sta sam se napalio na tu opciju????
Dolazim na home stranicu ili index i zato se ne pravi pametan...

I shto se tiche proteina mislim da je ta pricha o proteinima biljnog porijekla davno zavrshena, ali koliko vidim ti i dalje brujish jedno te isto...ako te interesuju ti proteini napravi sebi topic tipa "mjeshanje biljaka u svrhu kompletiranja esencijalnih aminokiseina" ili tko neshto i udaraj, a ovdje 99 % ljudi jede meso i ostale izvore proteina (zivotinjskog porijekla) tako da nema potrebe ni pomisliti o kakvim biljkama...
ma nije toliko ni stvar ni problem u tome sto su biljnog porekla...ali preporucivati kikiriki ljudima kao izvor proteina i ishrane je .....ne znam ni ja sta je....idiotizam...  i gomila ljudi koji su se tek registrovali i ne znaju mnogo ce da to poslusaju...i da naprave svinjac od sebe
ali takav expertizam u svim oblastima sporta,ishrane,suplemenata...ja nisam video do sad...ostavlja u prasini i Misela Djurovica i Mackolinu...i to sve od lika koji izgleda ko probusen dzak
predajem se jbt....dodje mi da banujem samog sebe
filmovi.infopult.net

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Proteini
« Reply #167 on: November 27, 2009, 10:18:47 PM »
Quote
i gomila ljudi koji su se tek registrovali i ne znaju mnogo ce da to poslusaju...i da naprave svinjac od sebe
Ovo i jeste najzalosnije, josh ce kupiti onaj kikiriki sve sa hrpom soli i holesterola (inache ja jedem diet kikirki povremeno, bez holesterola i soli i to je OK ponekad uzeti).



Quote
ali takav expertizam u svim oblastima sporta,ishrane,suplemenata...ja nisam video do sad.
Takodje... :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Proteini
« Reply #168 on: November 28, 2009, 12:41:03 AM »
kad smo kod expertizma zivo me zanima kakav li je taj kikiriki sa holesterolom, mora da je przen na svinjskoj masti :wallbash1:


Uploaded with ImageShack.us

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Proteini
« Reply #169 on: November 28, 2009, 01:29:54 AM »
Ne znam Ted jebesh ga, en razumijem se ali na ovom sto jedem pise da je bez holesterola, ne znam kakav josh ima, mozda onaj przen u ulju?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.