EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Proteini  (Read 230029 times)

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Proteini
« Reply #300 on: April 16, 2013, 04:26:33 PM »
Ima al se za nas ne racunaju. Mleko,meso,jaja,riba i to bi bilo to.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #301 on: April 16, 2013, 05:10:07 PM »
A vi ste?

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #302 on: April 16, 2013, 05:55:26 PM »
A pitam to zato sto mi nije jasno nesto....Vec duze vreme nalazim na tekstove o pirindzu i negde pise da ima proteina negde ne.....Znaci sutlijas na vodi tj sam za sebe,bez mleka nema proteina???Znam da ima kvalitetne ugljene hidrate.....I zna li neko da mi kaze kako to da ako se ovsene pahuljice jedu u komb sa povrcem stvaraju kvalitetan protein to sam procitala?



jel taj sutlijaš onaj klasični, sa dosta šećera? :)

Offline Gvozdeni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 549
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #303 on: April 17, 2013, 08:03:53 AM »
Proteini biljnog porekla nemaju kompletan aminokiselinski profil, pa se zato ne uračunavaju u ukupan udeo unetih proteina u toku dana


edit: nisam video ovu stranu i da je Milan već odgovorio. Ne znam što mi tako nekad zabaguje

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Proteini
« Reply #304 on: April 24, 2013, 02:51:34 PM »
Ja imam problem....Duze vreme vodim racuna o ishrani i treniram jace kako bih smrsala....Ali sam ujedno unosila dosta proteina sa sto manje masti i kal da bi mi juce jedan lik rekao da moram da skinem prvo misice.....Ujutru trcim uvece imam svoj trening i jesam smrsala ali nije to to....Izgleda da su mi misici se izgradili od proteina i dok stojim sam svuda cvrsta a moram skinuti cm sto pre....Drug mi kaze da izbacim proteine iz ishrane a ja ne znam da li ce da mi skodi misicima i ne znam sta da jedem sada a ne smem trening da propustam zbog takmicenja....A inace imam 20god Visoka sam 172cm mere su mi 83-63-88 obim nogu gde su najsire je 54cm....Osecam se lose zbog sporog napredka....Neki savet?Unapred hvala na odgovoru....
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!

Offline rope

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 224
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #305 on: April 24, 2013, 02:54:40 PM »
 :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
Blood , sweat , tears and body fat

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Proteini
« Reply #306 on: April 24, 2013, 03:08:53 PM »
Pa sta ti znaci to?Da nije tacno sto mi je rekao ili sta?Ja se stvarno opterecujem nije smesno.... :nonono:
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Proteini
« Reply #307 on: April 24, 2013, 03:21:05 PM »
Pa sta ti znaci to?Da nije tacno sto mi je rekao ili sta?
Da nije tacno, lik je retard.

Drug mi kaze da izbacim proteine iz ishrane
:wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Izgleda da su mi misici se izgradili od proteina i dok stojim sam svuda cvrsta a moram skinuti cm sto pre....
Ovo je extra.

jedan lik rekao da moram da skinem prvo misice
Idiot.

Samo nastavi tako kako radis jer ako izgubis misice onda ces biti kost i koza kada skroz smrsas i izgledaces 15x gore i bice ti posle jako tesko smrsati jer neces imati misica.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Proteini
« Reply #308 on: April 24, 2013, 03:25:12 PM »
Slozio bih se sa kolegama, ne slusaj te likove, samo neznalica moze reci da izbacis proteine...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Proteini
« Reply #309 on: April 24, 2013, 03:31:55 PM »
A gde onda ja gresim?Sta da radim?A i procitala sam u novinama da Megan Fox radi kardio vezbe kako ne bi dobila prevelike misice vec ostala vitka a zategnuta....Meni se licno njen izgled svidja....Ali ja ne mogu da biram koje cu vezbe da radim na trenungu radim ono sto mi trener kaze....Sto je najgore noge su mi non-stop pod opterecenjem a gornji deo slabije....I mene je to zacudilo kada mi je rekao jer sam vec dugo gledala da unosim proteine ali mi nije delovalo toliko cudno kada sam bolje razmislila....Protein hrani misic i on raste a ukoliko nema proteina on ce se msnjiti samo sto ne znam hoce li mu se nesto lose desiti?Bila bih vam zahvalna na nekom savetu vi ipak bolje znate....I izvininjavam se ukoliko sam dosadna....
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!