EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: bubulence  (Read 22509 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
bubulence
« on: February 22, 2010, 10:55:07 AM »
odavno vas pratim i sve sam iscitala i imam jaku zelju da pocnem.Imam 34 godine i 35kg viska celog zivota sam na nekim dijetama i dovelo je dotle da sam sada kao harmonika i umorila sam se .Isla sam kod lekara i svi nalazi su u redu ali sam u teskoj depresiji i lecim je hranom ljutim se na sebe ali i dalje ne preduzimam nista i tako u krug pa ako mozete pomozite
« Last Edit: March 11, 2010, 10:21:50 PM by vuksa »
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: bubulence
« Reply #1 on: February 22, 2010, 11:44:52 AM »
Mi ti mozemo napraviti plan ishrane, ali ako cesh biti kao moja djevojka koja svaki put kad ima PMS pojede kolacic jer joj je tesko onda nista od tebe... :nonono: :nonono: :nonono:

Znaci prvo u glavi rijeshi da cesh sve ispostovati, pa onda se krece sa dijetom...

Za pocetak reci koliko imash kodina, kila i koja ti je visina...

Koje si dijete do sada probavala (pretpostavljam da su neke tipa "5 kila za 5 dana" i slicno)??

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: bubulence
« Reply #2 on: February 22, 2010, 11:59:23 AM »
Mi ti mozemo napraviti plan ishrane, ali ako cesh biti kao moja djevojka koja svaki put kad ima PMS pojede kolacic jer joj je tesko onda nista od tebe... :nonono: :nonono: :nonono:

ja pojedem i celu tortu jer mi je tesko  :lol:
a ako jednom u mesec dana da sebi oduska nece se ugojiti, ne brini, moze samo da joj koristi pa makar to i prosti seceri bili

Koje si dijete do sada probavala (pretpostavljam da su neke tipa "5 kila za 5 dana" i slicno)??

zbog cega je ovo bitno?  :wow:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #3 on: February 22, 2010, 12:52:21 PM »
Hvala sto ste me primetili ja imam 34 god.visoka sam 160cm,90kg,nije mi problem da se pridrzavam ja imam drugi problem manjak samopostovanja i moje telo me ne interesuje i jako sam ljuta zbog toga jer i ja kao i drugi volim da pozivim duze znaci zelim da smrsam zbog zdravsvenih problema a ne estetckog. Unapred hvala ako moze neki primer jelovnika za pocetak a kasnije cu sama inace jako sam odgovorna i karakter sam nije mi problem.
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: bubulence
« Reply #4 on: February 22, 2010, 12:59:33 PM »
fizicka aktivnost?



Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #5 on: February 22, 2010, 01:10:37 PM »
Slabo nesto malo setnja i rad po kuci i na poslu ali to je sve kao skoro nista
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: bubulence
« Reply #6 on: February 22, 2010, 02:04:37 PM »
uh ... pa ne smes puno da jedes ako nista ne radis  :lol:

ako racunas svoj BMR (i TDEE) na osnovu te kilaze trebala bi da jedes vise. medjutim, problem je sto imas dosta sala koje ti ne trosi kcal  :dunno:
moje misljenje je da ne bi trebala da prelazis 1500-1600kcal dnevno

zasto nikakva fizicka aktivnost? mislim da bi ti pomogla pre svega da se osecas bolje i da izdrazis dijetu
dal postoji sansa da odes u neki fitness centar, gym?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: bubulence
« Reply #7 on: February 22, 2010, 03:29:18 PM »
Quote
zbog cega je ovo bitno?  wow
Ma cisto moje interesovanje jer kako kaze da je opet vracala kile nazad...pa pretpostavljam da je takve dijete koristila...


hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #8 on: February 22, 2010, 03:30:39 PM »
Postoji kako da ne ali priroda posla i ostale obaveze van posla mi ne dozvoljavaju jedino kod kuce ali moram prvo da oslabim neko kilo jer ne zelim da se povredim a i brzo se zamaram
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #9 on: February 22, 2010, 03:33:31 PM »
Drzala sam sve sto je bilo reklamirano pila sve moguce preparate kao zamorce ali nista.Inace ja sam bivsi sportista ali usled teske saobracajke imala sam fazu mirovanja i onda krece pakao :help: :blush: :wallbash1:
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....