EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MMilos  (Read 29179 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MMilos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
MMilos
« on: October 20, 2009, 08:07:26 PM »
Ovako…saznao sam za ovaj forum pre par meseci,I od tada ga redovno posecujem,mada sam tek nedavno kreirao profil.

Forum je stvarno kul,nemam  kritika.Iscitao sam sve,ali ipak bi mi mnogo znacilo da mi vi dajete komentare,dobre lose,kako
god,da me savetujete,itd…

Ovako,da se predstavim,zovem se Milos,91 sam god…Pisacu malo detaljnije,da bi shvatili sve,I da bi mogli da mi date bolje savete.U teretanu sam krenuo tek pre mesec dana,ali zaista bih zeleo da se tome ozbiljnije posvetim.
Kao mladji sam trenirao razne sportove,ali nista posebno.Isao sam sa  10ak godina na veslanje,I tu mi je bio ukljucen kao neki  rad u teretani,tu sam se zadrzao oko dve godine.Ali nista ozbiljnije.Nakon toga,poceo sam se baviti extremnijim sportom,tacnije skateboardingom…Vozio sam 4 godine.Aktivno,svaki dan.
Inache,visok sam 188.Dok sam bio aktivan u tome,imao sam 65-70kg.Jako malo.Pre nekih godinu dana sam prestao,bez ikakvog razloga.I od tada,pa do sada,proslo je godinu dana,nisam se bavio nikakvim sportom,cak
 sam I rekreativno slabo bio aktivan…I za godinu dana sedenja,stigao sam do oko 85kg.Naglo sam se rasirio I ugojio.Nebi niko rekao da sam debeo,ali za razliku od pre,jako je velika promena.Naravno,nabacio sam tim dosta sala.To je cela prica do sada.
Sad mi se odnekud javila neka volja I zelja za teretanom,I zaista zelim I trudim se oko toga,da postignem ono sto zelim.Za sada sam isao u teretanu malo jace od mesec dana.Pomocu ovog foruma sam dosta naucio,ali naravno umek moze vise.Sklopio sam neki plan rada,koji cu staviti da vidite,I da me posavetujete ako mislite da treba da menjam nesto.
Iskreno,veliki problem mi predstavlja ishrana.Do pre mesec dana sam jeo po 2-3 obroka,I sad mi je zaista tesko da ukombinujem 5-6,ali max se trudim.
Znaci,program rada cu vam postaviti u vidu slike,jer sam ga tako napravio…a u ovih mesec dana  teretane sam se ovako hranio:
fzn kad se probudim,sta imam za dorucak,sendvic,pite,musli,il tako nesto…
onda oko 14h rucak,sta imam,domaca kuhinja(uvek neki oblik mesa),
onda nakon toga,
oko 15h odem u teretanu,uradim sve lepo,
chim dodjem kuci pojedem sardinu i 2-3 kuvana jaja(samo belance),
I onda sat vremena nakon toga ponovo jedem nesto kuvano najcesce,cesto I ponovo ono za rucak,al u manjoj
kolicini,
a pred spavanje pojedem oko 100-200g ella sira.
To je otprilike moja ishrana.I to mi je veliki problem,jer neznam kako da je korigujem.Do sada nisam koristio suplemente,ali razmisljam da za mesec dva pocnem sa nekim proteinima I vitaminima,za pocetak.
Trenutno radim po programu za masu.Cilj mi je da ne budem nesto veliki,nego izdefinisaniji,vise manekenski.Ali moram odnekle da krenem.Licno,voleo bi da mi jaca partija budu grudi,to mi je jako bitno,naravno,I sve ostalo,al grudi posebno.Cilj mi je da nekih 6meseci budem na masi,a onda da predjem na def…to za pocetak.Postavicu naravno slike,.. Molim vas komentarisite mi,I dajte mi savete,jer su mi stvarno potrebni za sto bolji napredak.
Unapred hvala svima.

Ovo su skorasnje slike:
http://img194.imageshack.us/my.php?image=p8230017a.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/1098/p9250030.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/2671/p8230025.jpg
http://img33.imageshack.us/img33/3231/p8230021.jpg
http://img11.imageshack.us/img11/2209/teretana.jpg -program





« Last Edit: October 20, 2009, 10:00:29 PM by Und3i2c0v3i2 »

Offline aleksa034

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #1 on: October 20, 2009, 09:51:49 PM »
mislim da ti je potrebna bolja ishrana, mozes da procitas na forumu...  ;)

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #2 on: October 21, 2009, 11:15:43 AM »
jedno mi nije jasno...kazes trenirao si 10ak godina veslanje a gradjen si nikako :) nemoj da ovo skapiras kao neku uvredu ali realno je tako :)
ishrana ti je losa...trening ti je los...precesljaj malo forum pa pitaj sta ti nije jasno :)
al se nekad dobro jelo

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #3 on: October 21, 2009, 02:02:02 PM »
moras da sredis ishranu!!!
sa ovom ishranom ces show da napravis na sebi,naravno u negativnom smislu....citaj... ;)

Offline THe.

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #4 on: October 21, 2009, 03:15:29 PM »
jedno mi nije jasno...kazes trenirao si 10ak godina veslanje a gradjen si nikako :) nemoj da ovo skapiras kao neku uvredu ali realno je tako :)
ishrana ti je losa...trening ti je los...precesljaj malo forum pa pitaj sta ti nije jasno :)
Ne pise to brate :D ...
"isao sam sa desetak godina na veslanje" -e to pise  :yes:
WEAK-MINDED FOOL: Omg! dont smoke that weed!, one hit will give you mouth and lung and brain cancer!!!
NON-WEAK-MINDED PERSON: Shut up dumbass!

Offline MMilos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #5 on: October 21, 2009, 03:46:10 PM »
da treniram desetak godina naravno da bi ovo bilo jako lose,ali,lose si vuksa procitao :nonono:...
trenirao sam sa desetak godina,sto i nema neki znacaj.svejedno hvala na komentu...

hvala milance na savetu,znam da mi je jako losa ishrana,al trudim se da sredim to.
zato sam i napisao,da bi mi dali neki savet,iako sve pise na forumu,ali jako mi znace
necija licna iskustva u vezi toga... :help: :dunno:

Offline MMilos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #6 on: June 24, 2010, 12:28:14 PM »
heeej.evo mene ljudi...niste mi neshto komentarisali,ali nema veze...nije ni bilo shta da se pishe.  :wallbash1:
ovako,sredio sam ishranu,i dosta sam se trudio,bio sam na masi do pre 15ak dana.poslednjih 15 dana nisam niti jeo niti trenirao zbog obaveza oko upisa itd.
uglavnom,doshao sam do 95kg,poprilichno sam zadovoljan,iako sam dosta puta zabushavao sa ishranom,uglavnom zbog novca.  :bored:
a sada je doshao red na prvu defku u zhivotu...  :help:
ovako,za dva meseca tachno idem na more...tako da imam toliko vremena,znachi 2 meseca.tokom mase nabacio sam dosta mishica,ali dosta sala.a vec sam i imao sala.tako da ono,sada bi voleo da se otarasim max sala,pa i po ceni da odu mishici.
za par dana planiram da krenem na ketonik dijetu...po standardnom programu,2 dana punjenje uh,5 dana bez uh...
pwm protein.dve tablete omega 3 u 3 glavna obroka
1 obrok - 2 cela jaja i 2 belanca
2 obrok - 250 g belog,salate,semenke
3 isti kao drugi
4 2 cela jaja.
5 ako stignem,josh jaja ili malo mesa.

za dane punjenja dodajem 50g pirincha glavnim obrocima...

trening standardni.

e sad,dvoumim se za cardio...  :help:
mislio sam da trchim 3 puta nedeljno...ujutru na prazan stomak...da li se slazhete da je to najbolje,ili neko drugi ima bolji predlog?!

... znachi imam 2 meseca,i ono,trazhim najbolje reshenje... pozzz svima.
slike cu okachiti vecheras ili kad stignem...

dajte komente,pomozite...lazicu,pedja...  :innocent:

i da,ne znam da li bi bilo pametno da uzmem na keto dijetu plus diet boost????????
i da li kafu da pochnem da pijem zbog kofeina,ako da u kojim kolichinama,i kada...??????
tnx

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: MMilos
« Reply #7 on: June 24, 2010, 01:01:57 PM »
Nemoj 250 gr. bjelog, puno je...i unosis li masti??

Kafu ako nisi pio ne moras ni pocinjati...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline MMilos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
Odg: MMilos
« Reply #8 on: June 24, 2010, 01:31:30 PM »
Nemoj 250 gr. bjelog, puno je...i unosis li masti??

Kafu ako nisi pio ne moras ni pocinjati...

kako bre druzhe ne 250gr??  :boxed: ja cu da unosim 250g belog u 2 obroka,tj 500g dnevno...  :yes:
napisao sam,omega 3,2 tablete u 3 glavna obroka...
plus semenke,tj orahe...
i maslinovo ulje...
a za kafu,dvoumim se... ne znam dal je dobra na keto...  :help:


Offline Grof of Milutovac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
    • KALEM DJORDJEVIC
Odg: MMilos
« Reply #9 on: June 24, 2010, 01:45:29 PM »
Zašto ne bi tih 500gr piletine raspodelio u 3 obroka_ Mislim da je mnogo bolje tako. A uveče zadnji obrok nek ti bude neki niskomasni sir npr Ella i to pola  tj 200gr.