EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DejanWL  (Read 3781 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DejanWL

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
    • KDT Spartak
DejanWL
« on: February 28, 2012, 01:32:19 PM »
Pozdrav svima.

Razlog svoje registracije na ovaj forum je isključivo da se zahvalim postojanju ovakvog foruma gde se daju dragocene informacije, prvenstveno o PRAVILNOJ dijeti.
Pretraživali smo, devojka i ja, razne domaće i strane forume o tome kako se pravilno drži dijeta. Jedino na ovom forumu je jasno bila opisana i to sa primerima od strane vašeg moderatora Lazića. Možda još negde na nekom forumu ima sličan opis ali nismo tražili jer je ovo više nego super opis.
Veliko Vam hvala što postojite i što je ova informacija dostupna svima i to BESPLATNO.

Zovem se Dejan i iz Subotice sam. Imam 32 godine. Aktivno se bavim sportom od svoje sedme godine.
Visina: 168cm
Težina: 77kg

Moj početak u sportu:
Počeo sam sa fudbalom i verovatno da bih i ostao fudbaler jer sam bio mnogo dobar, ali sam se razboleo kada sam imao 10 (i po :D) godina. Lekari su konstatovali bronhijalnu astmu. I pored toga sam pokušavao da ostanem u tom sportu uprkos tome što sam se gušio posle trčanja. Jednostavno nije moglo. Kući sam redovno radio gimnastiku, sklekove i druge vežbice sa improvizovanim bučicama. Nisam pokušavao sa trčanjem sve do srednje škole bojeći se gušenja i redovno sam koristio pumpicu-inhalator. S obzirom da se iz fizičkog obrazovanja za ocenu 5 moralo trčati na 100m, 200m i 1000m na vreme, tako sam opet počeo sa treninzima trčanja. Pumpicu sam jedva koristio da bih je na kraju i bacio. Fudbalu se nisam vratio jer sam bio slabašne građe i tako reći i povetarac bi me oduvao. Imao sam svega 52kg na visinu 168cm. Tako da sam počeo da se bavim dizanjem tegova, da bih vrlo brzo po nagovoru trenera prešao u olimpijsko dizanje tegova. Taj sport sam počeo dosta kasno, sa 20 godina, ali već posle 6 meseci sam izašao na svoje prvo takmičenje i bio sam 1.

Karijera u ODT:
Aktivno se takmičim u ODT od 2001. godine i od tada sam 9 puta bio prvak države u tri kategorije: 56kg, 62kg i 69kg. Dva puta sam bio drugi. Treniram u klubu dizača tegova ˛KDT Spartak` iz Subotice. Od ove godine sam odlučio da pređem u veću kategoriju tj. u 77kg.
Nekoliko svojih video fajlova sa takmičenja i treninga možete pogledati na ovoj adresi, i da se neki upoznaju šta je i kako izgleda olimpijsko dizanje tegova:
http://www.youtube.com/user/DejanWL
ili
http://www.youtube.com/user/kdtspartak

Nešto malo o ODT-olimpijsko dizanje tegova:
ODT nije BB očigledno a nije ni strongmen ili powerlifting. Ova disciplina ima u sebi dve: trzaj i izbačaj i posle toga se sabiraju najbolji pokušaji i tako se dobija olimpijski biatlon.
ODT takmičar lako može da bude strongman ili powerlifter ali je obratno malo teže. To je zato što ODT pored fizičke snage zahteva i tehniku koja se uči godinama. ODT pogotovo njegova disciplina trzaj se može i preporučuje se da se koristi u svim dinamičnim sportovima, radi dobijanja eksplozivne snage.
Ovom izjavom nije mi namera da blatim takmičare i rekreativce u BB, SM ili PL disciplinama.

Toliko od mene. Postaviću i nekoliko fotki o meni jer vidim da se u ovoj rubrici i to traži  :)



Offline DejanWL

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
    • KDT Spartak
Odg: DejanWL
« Reply #1 on: February 28, 2012, 10:16:05 PM »
Evo dve slike od danas sa treninga.
Telesna težina 75,5 kg

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: DejanWL
« Reply #2 on: February 29, 2012, 07:19:36 AM »
odlican..dobro dosao
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: DejanWL
« Reply #3 on: February 29, 2012, 08:43:26 AM »
Odlični su ti snimci :) dobrodošao.

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: DejanWL
« Reply #4 on: February 29, 2012, 09:14:00 AM »
Dejo je odličan takmičar i dobar prijatelj...
Drago mi ja da si ovdje na forumu, imaš dosta toga za vidjeti..
Pozz iz Konjica
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline DejanWL

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
    • KDT Spartak
Odg: DejanWL
« Reply #5 on: February 29, 2012, 09:32:30 AM »
Hvala,hvala.

Ako ja dobro vidim, jesu li to dva Almira na slici? Jedan je legenda a drugi je šampion :)

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: DejanWL
« Reply #6 on: March 02, 2012, 09:19:37 AM »
jesu dva Almira na slici...Velagić i moja malenkost u trenutcima opuštanja...šta misliš o čemu pričamo kad se vidimo, pa samo o dizanju tegova i ničem više hahahah, svima budemo dosadni hahaha
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..