EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mat 190 cm 88 kg 93 god  (Read 4936 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mt93lj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Mat 190 cm 88 kg 93 god
« on: January 13, 2013, 12:28:08 PM »
Pozdrav svima,vidio sam da ste jako dobar forum,pa sam odlucio postaviti slike mog napretka. Imam 19 god i bavim se bb vec skoro neke 2 i po godine (ne racunajuci par prekida od po 2-3 mjeseca).
Sto se tice ishrane trudim se da u sebe unesem sto vece kolicine hrane sa izostavljanjem kolaca,grickalica,gaziranih sokova i uopsteno svega onoga sto utice na razvoj masnih naslaga.
Moram da naglasim da nikada nisam koristio apsolutno nikakve suplemente (pa cak ni <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a>),i to ne zato sto nisam htio,vec jer nisam bio u mogucnosti da kupim ista od toga.
Na treningu sam eksperimentisao mnogo toga,pa sam varirao od pocetne kilaze od 65 kg pa sve do 97 kg dok sam bio na masi.
Sto se tice treninga,vremenom sam napravio neki svoj program sto se tice setova,izbora vjezbi,kilaza,te odlazaka u teretanu.
Interesuje me neki savjet sto se tice suplementacije,jer konacno planiram da uzmem nesto ovih dana,a do ljeta zelim da nabacim jos par kg ciste misicne mase,te jaku definiciju nakon toga  :lol:
Na prilozenoj slici se vidi moj napredak u toku 2 i po god,a zadnja slika u nizu je od prije par dana.
Pozz i unaprijed hvala na savjetima.