EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: lenja sam!  (Read 2620 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
lenja sam!
« on: January 12, 2014, 10:05:14 AM »
zdravo svima :) imam 21 godinu,visoka sam 168 cm i imam 56 kg(zadnjih 6-7 dana sam skinula 3 kg,znaci imala sam 59-novi rekord :wallbash1: ). posto sam vidjela da pocinjem da se pretvaram u prase odlucila sam da nesto promjenim,naravno,prvo ishranu. jedem dosta zelenisa,ribe,piletine,jaja,izbacila sam slatkise,sokove,tijesto,pijem samo vodu...uglavnom zadnjih sedmicu dana hranim se zdravo,kuvano samo na pari,bez puno soli i ostalih zacina.i ide mi dobro,zadovoljna sam,ali zeljela bih da se pokrenem,da pocnem da treniram nesto.ne znam sta mi je ali sam se toliko ulijenila da pocinjem samu sebe da nerviram,ali se i dalje ne pomjeram sa fotelje,strasno...cim ima neko sa mnom da trenira ili da me 'tjera' da idem na trening(makar to bio samo brzi hod) ja to radim,ali samu sebe ne mogu da natjeram nikako,pa ako moze neko da mi pomogne,mozda da mi predlozi neki plan za trening,kako da se aktiviram?da li postoji neko zainteresovan da mi daje vjetar u ledja? :D

evo mojih mjera
grudi 98
struk 65
kukovi 88
butine 60

Offline LadyD

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Female
Odg: lenja sam!
« Reply #1 on: January 12, 2014, 10:30:41 AM »
pa mere su ti super... evo na profilu imas moju sliku a ja imam veci struk od tebe i ne zalim se preterano  :wow:

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: lenja sam!
« Reply #2 on: January 12, 2014, 06:43:42 PM »
Na moju gradju bas i nije,sve mi ide na stomak i na kukove,inace sam bas sitne gradje,pa cim nabacim kilo,dva,vidi se. Imam mnogo lake kosti,niko ne bi rekao da imam 56 kg,izgledam kao da imam 58 najmanje.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: lenja sam!
« Reply #3 on: January 15, 2014, 11:25:12 AM »
moj savjet za vjezbanje je da cim se probudis i dodjes sebi da odmah vjezbas... em neces stalno odgadjat za ostatak dana em ces cijeli dan imati osjecaj da si nesto napravila, i bolje se osjecat. vjeruj mi pali, nakon nekoliko dana, to ce ti automatski preci u naviku i zelju.
:)))

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: lenja sam!
« Reply #4 on: January 16, 2014, 01:48:27 AM »
hmmmm,probacu,hvala na savjetu :)

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: lenja sam!
« Reply #5 on: February 11, 2014, 01:09:18 PM »
Da znas da je upalilo,posle samo 7 dana mere su mi
grudi 95,struk 65,kukovi 86, i butine.....53! :D ja-presrecna :) napokon nesto sto djeluje stv :) :clap:

Offline murbi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 56
Odg: lenja sam!
« Reply #6 on: February 11, 2014, 01:23:07 PM »
To je super, ali trebas znati da trebas i pravilno da se hranis. Znaci izgladnjavanje nikako, a tokom jednog dana bar 5 manjih obroka sa jajima, belim mesom, ribom, malo pirinca i salatama ili vocem, ima vise na podforumu o ishrani. Ovo je bitno ukoliko zelis da sacuvas zdravlje ali i lep izgled tela, cvrstinu misica i zdravlje koze. Maslinovo ulje, omega3 ili badem/lesnik takodje svakodnevno.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: lenja sam!
« Reply #7 on: February 11, 2014, 02:30:20 PM »
Bravo aleksandra... ;)
Ja isto i dalje vjezbam scako jutro, jos 4 dana i zavrsila sam prvi program, pa cu oreci na sljedeci... Imala sam malu pauzu od 4  dana jer nisam mogla zbog menge vjezbat jer sam imala jake vrtoglavice i slabinu.. Al nedam se...
Samo ti vjezbaj, drzim fige da ces doci do zeljenih rezultata, al ako do sada sve ide po planu vjerujem da ces uspjet do kraja...
Veliki pozdrav...
:)))

Offline aleksandra92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: lenja sam!
« Reply #8 on: February 19, 2014, 02:46:50 AM »
Trudim se,ugljene hidrate jedem za dorucak,onda vezbam,za marendu neka vocka,rucam normalno,sta god mama skuva :D i posle 3 ne jedem skrob,izmedju rucka i vecere nesto cupnem,onako malo,vise iz dosade nego iz gladi,i za veceru povrce kuvano na pari,kada se skuva stavim malo maslinovog ulja(nisam fan:D),i piletina ili riba,posle 6 ne jedem nista.Uz sve ovo pijem dosta vode.
Posle 2 sedmice mere su mi
grudi 93(ne popustaju pretjerano:D ),struk 64(mislim da tu nema vise sta da ode,oduvjek imam tanak struk) ,kukovi 84,i butine 51,jupi jaaaa jooo :) Sada mi svi govore kako se vidi da sam smrsala,al meni je najbitnije kako se ja osecam,danas sam usla u mrsave farmerke,nije me bilo srecnije  :wow:
Daniela jel mozes malo da mi pojasnis te programe?Ja radim neke vezbe i stv daju rezultate,ali bih da cujem jos necije misljenje,posle 2 sedmice ove moje vezbe su mi postale lake :/
Ps.Hvala na podrsci i savetima. :* :* :* :*