EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana za različito vežbanje  (Read 1524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pimpdude

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Ishrana za različito vežbanje
« on: August 23, 2014, 03:30:33 PM »
Unapred se izvinjavam ako sam otvorio ovu temu u pogrešnoj kategoriji, ali stvarno nisam znao gde da ubacim...  Počeo sam pre nedelju dana da vezbam Insanity ShaunT-ja..  Vežbao sam to pre 2-3 godine,  program od 2 meseca i nedelju dana,  uglavnom meni odgovara,  prosli put sam skinuo skoro 10 kila, i nabacao malo mišića, pošto je to kardio, nisam radio sa tegovima ili slično.   Malo sam se posle opustio,  i dogurao sam do 98kila, inače sam visok 183cm.    Sad sta mi treba pomoć, ako neko ima volje, može me kontaktirati preko PM,  voljan sam da odvojim i neku novčanu nadoknadu ko ima volje da mi bude savetnik narednih par meseci :-)

Najme hteo sam ovako,  da vezbam Insanity, to je 2 meseca,  i trebalo bi da dodjem do nekih 90kg,a posle bih hteo da vezbam program koji je imao ovaj lik, iz Captain America.  Slične sam gradje, pa bi mi to dobro stajalo :-) Sad me interesuje ishrana i dodaci ishrane.  Koje namirnice više da unosim, a koje da izbegavam prilikom Kardia, a kako onda prilikom onog programa,  gde je više fokusirano na građenje mišića? I hteo sam da uzmem proteine, da li se to isplati sad kad radim maltene samo kardio, ili ne? 

P. S. Raskinuo sam sa devojkom sa kojom sam bio 7 godima,  i koja mi je relativno često spominjala kako bih dobro izgledao kad bi se napucao kao Chris Evans..  E pošto sad u inat hoću da joj pokažem sta je izgubila,i hoću da iskoristim ovaj osećaj da se bar dovedem u red,  pošto uvek se jako teško nateram na vežbanje :-)  Hvala puno unapred...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ishrana za različito vežbanje
« Reply #1 on: August 24, 2014, 06:58:03 AM »
kakva ti je sada klopa?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pimpdude

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Ishrana za različito vežbanje
« Reply #2 on: August 24, 2014, 02:11:19 PM »
Rekao bih dosta loša... Izbacio sam sasvim slatko,  slane grickalice, sokove,  ručak je uglavnom šta je skuvano.  Brat mi je dijabetičar pa mama uglavnom pazi šta se kuva.  Najveći problem mi je doručak i večera... To su do sad bili peciva, a to pokušavam da promenim...

Malo je problem što se bavim fizičkim poslom,  ali ponekad skoro ceo dan presedim kad nema posla,  a onda sledeći dan nemam vremena ni da ručam na vreme...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ishrana za različito vežbanje
« Reply #3 on: August 24, 2014, 03:49:44 PM »
pa ishrana je kljuc o tome trubimo 7 godina na ovom forumu..
znas sta je problem, kada to resis sve ce se ostalo skockati
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap