EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tribulus za misicnu masu  (Read 63905 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AtilaHan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Tribulus za misicnu masu
« on: June 01, 2007, 12:57:25 PM »
Evo zanima me  ovaj Tribulus Terrestris    sve je ono OK sto pise na deklaraciji   ali mene zanima   misljenje ljudi koji su ga probali.....................naime  isao saam u teretanu neki  godinu dan apa napravio "malu" pauzu od 2 godine........................... :clap1: :clap1:  ..............evo opet sam krenuo ali ocu nesto  da malu ubrza rast misicne mase :clap:  ............Ko jos    ide u teretanu duze od  godinu dana    bez nekih dodataka ;D..........pa tako  mene zanima sta mogu ocekivati  od ovog preparata uz pravilnu ishranu i  trening  POZDRAV SVIMA  a  posebno  Pedji  i Lazicu  :respect:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #1 on: June 01, 2007, 01:37:11 PM »
Pozdrav..ne radi on bas kako ti mislis i kako pisu. popijes i porastu misici.ima tu mnogo preduslova da se ispune i da on ima neki efekat , neki..
uglavnom ga bilderi najvise koriste posle ciklusa AAS da povecaju nivo prirodnog testosterona u organizmu..
sada kada osoba ima normalnu produkciju da bi on imao efekta , treba da uzimas do 3 puta vece doze..
sada to neko povecanje prirodnog testosterona ne moze da ima efekat kao aas testosteron..

sada je poenta sta ti stvarno zelis da postignes sa njime a sta se stvarno dobija..neko moje misljenje da to povecanje testosterona moze da utice na neki porast snage , nikako ni priblizno kada je u pitanju vestacki hormon, a to povecanje snage uz uslov da je ishrana prilagodjena da poveca i masu..
znaci svodi se sve na pocetak mog posta da moras ispuniti neka pravila jer sam po sebi nece imati nikakav efekat osim na poboljsanje hormonalne slike testosterona i to je uslovljeno dozama..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline AtilaHan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #2 on: June 01, 2007, 01:50:44 PM »
OK   znaci  i nije   sve tako lepo i bajno kao sto pise :nonono:...........pazi  ja ne ocekujem nikakve rzultate za   rubriku verovali ili ne    ali zeleo bih nekih 5 kg misicne mase   znaci  prehrana je OK a i trening ..................imajuci u vidu da mi je metabolizam jakoooooooo  brz  mogu lu to ocekivati od   Tribulusa..............ili ima nesto bolje     :help:   znam da ima  ali mislim da mi jos uvek ne treba  neki  AAS

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #3 on: June 01, 2007, 02:00:59 PM »
i ne treba ti aas, ali treba da shvatis da ni aas ni tribulus ne grade misice, nego gradivna materija koja se zove protein(iz hrane i suplemetna)..kada regulises faktor ishrana, neke cake sa suplementima, treningom , tribulus u odredjenim dozama moze da ti donese samo boljitak..on sam bez svega ovoga je bacena para..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline AtilaHan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #4 on: June 01, 2007, 02:09:35 PM »
OK vidim da si  dobio utisak da sam totalni pocetnik ..ajmo probati ovako  recimo da treniram   natural   znaci samo dobra   ishrana   i nikakvi suplementi   i za mesec dana cu dobiti nekih  2-3kg  misicne  mase..........    ako ubacim Tribulus ,neki  Whey  protein (vise ni ja sam ne znam  koji je najbolji)  vitamini i minerali i ostalo sto bi trebalo .............sta moguu ocekivati ..znaci koliko mogo  ocekivati od  Tribulusa  .............e i nisi mi rekao da li je stetan po jetru 

Offline AtilaHan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #5 on: June 01, 2007, 02:11:37 PM »
e i hvala ti na brzim odgovorima  :respect:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #6 on: June 01, 2007, 02:15:10 PM »
pa ako sve to sredis mozes da dobijes boljitak, koliko? zavisi od svega sto uneses.
ako unosis 2-3 gr proteina po 1 kg telesne tezine i ako unosis od toga 1/3 kroz whey protein i ako unosis 5 gr Uh po 1 kg tt dobices dosta mase..
tribulus ne deluje na jetru u tom kontekstu koji mislis, mozda poput bilo kog suplementa, sto je mizerno..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline AtilaHan

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #7 on: June 01, 2007, 02:37:59 PM »
OK   hvala ti na pojasnjnju  :strong:

Offline Marko BG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #8 on: June 01, 2007, 07:56:47 PM »
Evo zanima me  ovaj Tribulus Terrestris    sve je ono OK sto pise na deklaraciji   ali mene zanima   misljenje ljudi koji su ga probali.....................naime  isao saam u teretanu neki  godinu dan apa napravio "malu" pauzu od 2 godine........................... :clap1: :clap1:  ..............evo opet sam krenuo ali ocu nesto  da malu ubrza rast misicne mase :clap:  ............Ko jos    ide u teretanu duze od  godinu dana    bez nekih dodataka ;D..........pa tako  mene zanima sta mogu ocekivati  od ovog preparata uz pravilnu ishranu i  trening  POZDRAV SVIMA  a  posebno  Pedji  i Lazicu  :respect:
Mozes da ocekujes NISTA!!!

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Tribulus za misicnu masu
« Reply #9 on: June 01, 2007, 11:23:36 PM »
@Marko BG

Ti kume zapeo za kemiju ko pijan plota, pa ja se recimo ne slažem, ja sam od tribulusa u puno večim dozama osjetio pojačanu želju za sexom, da se tako izrazim i trajalo je par dana a onda se odjednom ugasi...dakle nije revolucija ali probaj, igraj se nije to nista opasno, naravno ako imas para, a ako kalkuliras onda ulozi u protein isl...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)