EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: VITARGO  (Read 27380 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cvrle

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 182
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #20 on: October 22, 2009, 10:59:41 PM »
Zar niko ni da prokomentatishe ?
Hm..chudno... :pullhair:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #21 on: October 22, 2009, 11:18:27 PM »
Samo vitargo. 20e

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: VITARGO
« Reply #22 on: October 22, 2009, 11:21:35 PM »
Potrebna mi je pomoc, elem, u PWM-u i dextroza i malto me zasite tako da nisam u stanju 2 sata posle istog da jedem, otuda posegnuh za Viartgo-m
i ispostavilo se da mi jako prija tj. da bez problema jedem nakon 20-30 min. Nisam siguran da li ipak da dodam malo dextroze ili nema potrebe (iritiranje pankreasa...)

Unapred hvala

Sto se mene tice cilj PWM-a i jeste kako ti kazes  "iritiranje" pankreasa!!!
Da li sta trebas dodati zavisi od kolicine vitarga  koju koristis...ako koristis optimalnu kolicinu za svoje potrebe onda logicno ne treba ti nista drugo!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: VITARGO
« Reply #23 on: October 23, 2009, 01:56:03 AM »
sto ne proba prvo sa maltodextrinom pre nego sto si potrosio silne pare na vitargo....
filmovi.infopult.net

Offline Cvrle

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 182
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #24 on: October 23, 2009, 06:05:56 PM »
Probao sam malto, ali i on me zasiti, nema shanse da jedem posle njega 2 sata.. Rachunam da je preveliki luksuz da ne jedem bash kad treba da jedem!!

Pa kad vec pucam na whey onda cu i na vitargo, i zaista posle PMWa sa vitargom ni malo ne utolim glad, i opusteno pojedem 200-250g crvenog mesa..

U PMW stavim 60g wheya 60g vitarga 15g glutamina i 10g kreatina sa 0.7l vode i vitaminima...
Pokusacu da mixam vitargo i malto radi ustede.

Koje proporcije mi savetujete ili to i nije toliko bitno za mene :)

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #25 on: October 23, 2009, 06:07:16 PM »
Porcije cega?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #26 on: October 23, 2009, 07:16:00 PM »
Porcije cega?

"PROPORCIJE"

Probao sam malto, ali i on me zasiti, nema shanse da jedem posle njega 2 sata.. Rachunam da je preveliki luksuz da ne jedem bash kad treba da jedem!!

Pa kad vec pucam na whey onda cu i na vitargo, i zaista posle PMWa sa vitargom ni malo ne utolim glad, i opusteno pojedem 200-250g crvenog mesa..

U PMW stavim 60g wheya 60g vitarga 15g glutamina i 10g kreatina sa 0.7l vode i vitaminima...
Pokusacu da mixam vitargo i malto radi ustede.

Koje proporcije mi savetujete ili to i nije toliko bitno za mene :)

Bilo bi ti dobro npr 30gr vitarga + 15-20gr dexa ili malta, gram dole gore, nebitno.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #27 on: October 23, 2009, 07:19:29 PM »
Predpostavljam da si pre vitarga stavljao previše dexa i malta u PWM pa te i držalo dugo sitim, smanji količine šećera u PWM. Koliko Kg imaš?
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Cvrle

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 182
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #28 on: October 24, 2009, 10:50:51 PM »
Trenutno 82Kg a variram od 80-84, nikad nisam uzeo vise od 60 gr dexa/malto.

Odusevljava me chinjenica da kada stavim 60gr vitargo-a osecam se kao da nista nisam spustio u stomak...

Offline Cvrle

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 182
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #29 on: October 24, 2009, 10:52:04 PM »
Porcije cega?

Rekoh proporcije tachnije odnos vitargo-malto-dex