EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko nekih osnovnih stvari  (Read 1353 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Venusian

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Pomoc oko nekih osnovnih stvari
« on: March 08, 2012, 04:43:25 AM »
Ovako. Visok sam izmedju 180 i 185 , a imam 86-88 kila. Nisam nesto debeo , prosto se ne vidi osim kada se skinem. Tada je naravno tu stomak  ;) Uglavnom ugojio sam se 10 kila u odnosu na proslu godinu u ovo vreme. Kao sto sam rekao na izgledu se ne vidi toliko , ali se ja osecam dosta lose.

Jedem dosta nezdravu hranu i prosto me cudi kako nemam barem 100 kila s obzirom na moj zivotni stil  :crazy:

Trcao sam u oktobru tu u kraju. Imam jedan fin deo od zgrade do mosta i to ukupno izadje 2.5 kilometara. To sam radio ceo taj mesec i deo novembra pa sam onda stao. Za to vreme sam vec primetio da pocinjem da se osecam bolje. Vrlo brzo sam bez problema mogao da istrcim tih 2.5 , bez pravljenja ikakvih pauza. Smrsao sam bio izmedju jednog i dva kilograma , a da pri tome nisam menjao nista u ishrani.

Sada bih ponovo poceo da trcim na duze staze , ali bih i da korigujem ishranu.

Jako volim da pijem pivo i da jedem brzu hranu. Moj problem je sto najvise jedem uvece i nocu.


Da li bi neko zeleo da mi napravi tacan spisak sta da jedem? Ne bih mogao da se pridrzavam onih pravila sa doruckom i podelom ishrane na 6 obroka kao i tacno vreme kada bih jeo i ostalo. Znaci ako moze neko da mi kaze sta bih sve trebao da jedem , tacnije jedino sta bih smeo da jedem  :) Voleo bih naravno sto pre da dodjem do rezultata ( inace do 12 , 13 godina sam bio dosta debeo , a onda sam poceo da radim trbusnjake kao 13. godisnjak i korigovao ishranu. Dosta sam se sredio tada i to za vrlo kratko vreme. Takodje i pre dve godine sam se ponovo bio nesto ugojio pa sam onda samo pazio sta jedem i sredio se ponovo. Sada je eto situacija rekao bih nakriticnija u zadnje 3-4 godina  :lol: ) .

Volim da jedem kuvani krompir i jaja , virsle , ela sir. Supe i razne corbe , meso pilece...Pa eto mogu i ribu da pojedem kad je pohovana.

Ne volim kuvano meso , grasak , boraniju , pasulj , cveklu...

Eto ako bi mogao neko da mi napravi neki spisak sta bih jeo i pio i uz sve ovo neki savet ako imate.

Inace sam 94. godiste.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pomoc oko nekih osnovnih stvari
« Reply #1 on: March 08, 2012, 07:34:03 AM »
Quote
Da li bi neko zeleo da mi napravi tacan spisak sta da jedem?
Nece ti niko pomoci ako se sam ne potrudis, procitaj malo na forumu ako te interesuje skidanje kila pa napravi jelovnik koji ce se po potrebi korigovati...

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.