EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moze pomoc...  (Read 2545 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline _Werewolf_

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Moze pomoc...
« on: March 21, 2015, 10:34:35 PM »
Pozz svima... idem u teretanu vec nedelju dana ali imam jedan problem, imam visak kilograma. Nemam veliki stomak ali vidi se da tu ima sala. Zanima me da li prvo treba da smrsam pa onda da nabacujem misice ili mogu jednostavno to da "pretvorim" u misice? Hvala unapred na odgovoru :)

Offline Anaerob

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
  • https://www.facebook.com/personalnitrener7?ref=tn_
Odg: Moze pomoc...
« Reply #1 on: March 24, 2015, 01:51:43 AM »
Posto si pocetnik, moguce je istovremeno dobijati na misicnoj masi i gubiti masne naslage... Pored treninga, moras obratiti paznju na ishranu tako sto ces izbaciti nezeljene stvari i hraniti se sto cistije... Informisi se o ishrani ovde na forumu...

Offline dragana999

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Moze pomoc...
« Reply #2 on: April 16, 2015, 10:01:55 PM »
Cao... moje ime je Dragana. Imam 21 godinu. Naime, imam nekih problemcica, pa bih voljela ako bi neko mogao da mi odgovori. Visoka sam 178 , a teska 57. Izgledam mrsavo, ali to mi se ne dopada. Kako da se ugojim? Da treninzima povecam misicnu masu, ali kako? I nakon koliko vremena se vide prvi rezultati?

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Moze pomoc...
« Reply #3 on: April 16, 2015, 11:51:56 PM »
Imas po forumu teme, citaj i informisi se, nemoj postavljati pitanja na koja je dat odgovor milion puta..

Offline dragana999

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Moze pomoc...
« Reply #4 on: April 17, 2015, 04:14:12 PM »
Bas si opasan. Dok si to pisao, mogao si vec da napises i odgovor na pitanje, nego se pravis pametan.  :crazy:

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Moze pomoc...
« Reply #5 on: April 17, 2015, 04:25:01 PM »
Pravim se pametan? Veruj mi da bi ti isto ovo odgovorio i domacin, odnosno admin ovog foruma, nego njega mrzi da se bakce istim temama po milion puta.. Potrudi se malo, pun forum tema, ima sve sto ti treba :)

Offline dragana999

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Moze pomoc...
« Reply #6 on: April 17, 2015, 04:48:52 PM »
Da. Tek sam dosla i nemam predstavu kako funkcionise forum, i meni su sv teme slicne, nigdje nisam nasla konkretnu temu koja mi treba.  :dunno:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.