EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steros za pocetnike  (Read 9799 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DavidSRB

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Steros za pocetnike
« on: September 11, 2013, 01:11:34 AM »
procitao sam onu gornju temu i ne svidja mi se uopste ni malo ... neki copy paster je slozio... veze s vezom, kao prvo necu da uzimam uopste testosteron jer to i nije steroid ... plavo srce takodje , najvece djubre koje postoji na nasem trzistu ... sve sto trazim je da mi neko sastavi pocetnicki plan / kuru ... sa kojim steroidom da pocnem i sa cim da ga mesam... da bi efekat bio sto bolji

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #1 on: September 11, 2013, 01:58:37 AM »
Pisano hiljadu puta da ti niko nece sastavljati kuru, citaj, ako dovoljno budes citao shvatices sta se sa cim kombinuje. Das predlog i neko od iskusnijih sto se toga tice iskoriguje.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #2 on: September 11, 2013, 04:19:38 AM »
Jel mozes da nam objasnis sta je onda testosteron, ako nije steros, kako ti rece?
Ostali steroidi su derivati cega?
Zasto je plavo srce najvece djubre i kako to znas?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline DavidSRB

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #3 on: September 11, 2013, 07:17:05 AM »
LeDu ... lepo je to sto se trudis da administratori sajta vide kako pazis na skoro sve topice, kako si vredan, realan ..samo da bi dobio moderatora i tako dalje ... ali molim te ne zabadaj nos u moj topic, tu je moderator da kaze da li je dobro ili ne .. a ne ti.. Hvala

Milane, pa i sam znas da nije .to sto citate o testosu nema veze.. al ajde..... da ne zalazim sad u dubiozu ... sto se tice plavog srca znam jer sam ga probao i mesao sa testom i nisam dobio ni gram ... nemam iskustva sa tim, ako ti nije mrsko ,ako imas volje i iskustva samo mi napisi dva steroida ...  ishao sam pre posta u pretragu ali nisam nasao nista, samo onaj deo gore sto sam naveo ...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #4 on: September 11, 2013, 08:08:18 AM »
Nema potrebe da tako razgovaras sa momkom, nije nista ruzno rekao niti neistinito. Niko nece da kaze otvoreno uzmi to i to.Prvo sto je kaznjivo, a i niko nije doktor.

Pa hajde udji u dubiozu oko testa,gde on spada.Mene zanima.To da li je nesto "cisto ili prljavo", kako pricaju ulicni idioti, moze samo da se vidi na laboratorijskoj analizi, a niko od tih "strucnjaka" nece odneti lek tamo jer je preskupo.
Evo ti moj licni primer sa solo srcima:za 8 nedelja mi je mrtvo dizanje otislo 30kg gore, i to ne sa 120 na 150,vec se popelo na 305. Pricam ti u brojkama, jer se time bavim. Ako vam ne radi farmaceutski test,onda nece ni nista drugo.
Sve vise ljudi dolazi sa pricom da nesto ne radi.Kad zagrebes malo tu i vidis kako vezbaju, jedu,cak i kako neki uzimaju (tipa 250mg u 15 dana) onda shvatis da nije do lekova.Juce je decko otvorio temu kako mu slabo radi a jede 70gr proteina dnevno.Sve su sanse da mu je i trening sranje /iako je vecina ubedjena da trenira bolje od Katlera licno/.
Nije dovoljno samo se ubosti,treba imati izgradjen takav stav prema vezbanju da grizete za svaki novi kg i novo ponavljanje i kad pece i da jedete do besvesti.a sve se to stice GODINAMA KVALITETNOG TRENINGA.
Daj neke slike pre ciklusa i posle i napisi trneing i hranu da vidimo sta tu ne radi.Ako ti je neprijatno mozes da blurujes lice.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #5 on: September 11, 2013, 08:47:31 AM »
necu da uzimam uopste testosteron jer to i nije steroid
plavo srce takodje , najvece djubre koje postoji na nasem trzistu
wtf

sto se tice plavog srca znam jer sam ga probao i mesao sa testom i nisam dobio ni gram
1. Nisi jeo dovoljno.
2. Uzimao si fake producte.

nemam iskustva sa tim
Sam kazes da ne znas nista a sticky tema ti nema veze s vezom?


Jbg

Offline Gvozdeni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 549
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #6 on: September 11, 2013, 11:28:03 AM »
Haha koja tema

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #7 on: September 11, 2013, 12:34:47 PM »
A zasto pitas za misljenje ako sve znas?

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #8 on: September 11, 2013, 03:32:05 PM »
Ako ikome AAS djeluje djeluje početnicima, pa čak i onima koji su se duži vremenski period čistili..
Te plave bobice znaju dići snagu za mjesec dana da ne prepoznaš osobu a u kombinaciji sa testom pogotovo..
U svakom slučaju kao što milan reče 30-50 kg zna za par mjeseci podić se rezultat..
Al ima jedna caka koja je možda najvažnija, treba žestoko trenirat, neće samo od sebe..
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #9 on: September 11, 2013, 05:30:52 PM »
meni je na plavim srcima skakao čučanj po 20-ak kg za 4-5 nedelja... i onda čovek izvali da je najveće đubre koje postoji, a ja se kunem u njega... :lol:


pa nek je i metan fejk, depo nije sigurno, znači problem je u tebi... preispitaj lepo kako jedeš i kako treniraš jer nisi ni prvi ni poslednji koje hemija "ne radi" a kad vidiš kako sve to izgleda, čudo bi bilo i da ih radi...