EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steros za pocetnike  (Read 9759 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #10 on: September 11, 2013, 05:44:41 PM »
sta reci, bio mi klinac koji je gledao kako neki drug buknuo od plavih, nabavio ih.
sa 65 kg, dosao na 70, i dalje je mrsav.i na kraju ipak dosao kod mene,da kupi neki gainer i kreatin.
sta hocu da kazem, zive u zabludi da je to cudo i ocekivanja su prevelika kada su u pitanju obimi.
sto se tice snage, nisam cuo da neko nije imao drasticno povecanje..to je znak da tu necega ima..ali opet.
mnogi zapostave trening i klopu i cekaju da neka tabletica i inekcija odradi posao..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #11 on: September 11, 2013, 06:05:02 PM »
Stvar je i u izboru vježbi..
Svjedokom sam u svom WL sportu u napetku od desetak kg na tjelesnoj težini za dva mjeseca radeći osnovne vježbe tipa čučnja i DL a pogotovo pwr clean..
Radeći strogo izolacione vježbe teško da se toliko dobije za neko kratko vrijeme za koje bi mnogi željeli..
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #12 on: September 11, 2013, 08:06:09 PM »
Sad ste me razočarali.
Znači ipak mora da se trenira.Ja taman mislio da pitam imali nešto od čega bi mi skočila snaga , nabacilo se malo mišića i stesalo se salo.Ne bi bilo loše ni da porastem koji cm.U visinu. :lol:
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #13 on: September 11, 2013, 11:23:18 PM »
Oterasmo coveka istinom. Jos jedan dokaz da nije problem u roidima nego u losim korisnicima.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline DavidSRB

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #14 on: September 12, 2013, 05:31:58 AM »
najjaci su mi ovi , kao nesto "heheh hihih koja tema itd" a nemaju cist odgovor da daju... kao ovaj Dule, na pitanje mi postavi pitanje ... dobro nebitno, da nebi vise spamovali nek moderatori lokuju temu

Milane, nemam slike uvek sam isti, imam 70 kg, jeo sam 6 puta dnevno proteini,vitamini,kalorije, sve sto je potrebno , dobar trening takodje i odmor ... kazem ti nisam dobo ni kilu ... kad god stanem na vagu ja 70 ravno... isao sam 3,4 meseca ... ni kila napredka nije bilo, razocarao sam se i batalio ...pa bih opet da krenem, zato i trazim neko strucno misljenje ... i mesavinu steroida... evo npr uzeo bih durabolin i jos nesto ,sta mi preporucujete uz to ?

a ovi sto pametuju su mi najjaci, kao pa moras da jedes, pa mora dobar trening pa mora odmor ... no shit sherlock ? sve sam imao i vise nego dovoljno, ali ne micem se od jebenih 70 kila ... nisam hteo na pan sport da postavim temu, jer tamo 99% svi koriste "deciju hemiju" ... i nesto uvek kao pametuju .. dodjem ovde i opet mi se na vrat zakace neki klinci .... kao moras to i to.. pa jebo te imam prosecnu inteligenciju, jasno mi je sve ... dajte mi samo efikasan steroid i to je to ... a ne "moras to i to" sve neki teoreticari jbt ..

Offline drdrax

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #15 on: September 12, 2013, 05:37:00 AM »
Momci ja da imam para za hranu, nebi uzimao steroide... Ja da unesem 200 gr proteina dnevno za mesec dana bi porastao bar 5 kga... I da trening mi nije sranje, upale me odvaljuju posle svakog dana jebena nova upala. Imao sam drugaciji stav prema steroidima ali sad vidim da je to sranje... Ja kad sam krenuo da treniram imao sam cilj da porastem, imao sam 64 kga. Za godinu dana sam dobio oko 12 kga bez neke ishrane(3 obroka dnevno) i par suplemenata(whey creatin i xpend). Tako da sam siguran da imam novca da izdvojim na hranu sto posto bi narastao.... Ne trebaju tu steroidi...
I da jos nesto da dodam. Drug je uzeo naposim i jos nesto sto nije hteo da kaze... Narastao je fest.... Uz 3 obroka dnevno. Kako je to moguce ?
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45047_1592008724829_5930698_n.jpg
eo stara njegova slika
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/304798_4471440268818_1533624999_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003458_10201680852207788_761673572_n.jpg
eo i nova

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #16 on: September 12, 2013, 06:41:16 AM »
Ako ne mozes da prebacis 70kg bez hormona,stvarno ti negde gresis. A kamoli sa hormonima. Pokusavam iz najbolje namere da te odgovorim, jer ovo nije pravi put kako si krenuo. Sa kojim tezinama radis benc, cucanj i deadlift? Mogu i maksimumi, mogu i ponavljanja.Samo me zanima koliko energije nosi taj trening. Znam ljude na mnogo trena i testa, anadrola, deke koji izgledaju, ne kao da ne uzimaju, nego kao da su prvi put usli u gym.A vezbaju po 5+ godina i uzimaju isto toliko.

@Drdrax
Za wley i xpand imas love, a za hranu nemas?  :wallbash1: Pa ja ne verujem kojom se logikom sluzite.To sto vas odvaljuju upale posle svakog treninga mozda ne znaci to sto ti mislis.I za tebe vaze ista pitanja vezano za trening.

Vodite se pogresnim stvarima, a to je da se ne raste od steroida nego od hrane.Sa njima mozes vise da ugradis.A to kao nemam para,jedem 70gr dnevno i uzecu steroide jer nemam za 200gr dnevno je teska glupost.
Odvojite pola god i jedite pola kg pirinca dnevno,10 celih jaja i pola kg mesa i pratite napredak.Cisto kao eksperiment.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Gvozdeni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 549
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #17 on: September 12, 2013, 06:43:34 AM »
najjaci su mi ovi , kao nesto "heheh hihih koja tema itd" a nemaju cist odgovor da daju... kao ovaj Dule, na pitanje mi postavi pitanje ... dobro nebitno, da nebi vise spamovali nek moderatori lokuju temu

Milane, nemam slike uvek sam isti, imam 70 kg, jeo sam 6 puta dnevno proteini,vitamini,kalorije, sve sto je potrebno , dobar trening takodje i odmor ... kazem ti nisam dobo ni kilu ... kad god stanem na vagu ja 70 ravno... isao sam 3,4 meseca ... ni kila napredka nije bilo, razocarao sam se i batalio ...pa bih opet da krenem, zato i trazim neko strucno misljenje ... i mesavinu steroida... evo npr uzeo bih durabolin i jos nesto ,sta mi preporucujete uz to ?

a ovi sto pametuju su mi najjaci, kao pa moras da jedes, pa mora dobar trening pa mora odmor ... no shit sherlock ? sve sam imao i vise nego dovoljno, ali ne micem se od jebenih 70 kila ... nisam hteo na pan sport da postavim temu, jer tamo 99% svi koriste "deciju hemiju" ... i nesto uvek kao pametuju .. dodjem ovde i opet mi se na vrat zakace neki klinci .... kao moras to i to.. pa jebo te imam prosecnu inteligenciju, jasno mi je sve ... dajte mi samo efikasan steroid i to je to ... a ne "moras to i to" sve neki teoreticari jbt ..

Imaš 70 jebe#ih kila i ideš na kuru. Znači ne znaš ni da jedeš ni da treniraš. Imaš ego do plafona verovatno čim odmah nastupaš tako prema ljudima - sa nekim pričama kako su klinci- . Gospode verovatno smo duplo stariji od tebe (neki kao Zmaj i troduplo :D)

Daj bre saberi se čoveče malo udari po hrani dve godine tuci 2 g P, 5 UH i masti, radi osnovne vežbe, neki od hiljadu sistema i onda razmsli o hemiji. Garant ti se nije završio ni razvoj endokrinološkog sistema, mada nisam siguran jer nije u direktnoj korelaciji sa mozgom, ali napadaš ljude i troluješ teme ni zbog čega drugog nego da bi ti rekao neko da radiš kako si radio

E, pa sine ne ide to tako, nauči da jedeš i treniraš, digni tu kilažu na neku koja nije smešna, pa onda dođi po savete od ljudi koji znaju više o tome


***Milan brži, ali već sam otkucao

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #18 on: September 12, 2013, 07:29:24 AM »
davide, 90 to si godiste, ne znam na koje klince mislis da ti teoretisu.bar 3tojica koji su ti pisali su stariji od tebe 10+ godina, da ne pricamo o iskustvu u vezbanju.
ne svidja ti se faq coveka koji je postavio, po meni jedan od najvecih znalaca na ovim prostorima, ne svidja ti se odgovor clanova, admina itd.
ne kapiram kako mozemo da ti pomognemo.


mozemo da krenemo od necega, nemoj da pises eseje, napisi tacno u gram sta jedes na svojih 70 kg
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline drdrax

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #19 on: September 12, 2013, 07:49:09 AM »
Taj whey i xpend sto sam uzeo to je u toku godinu dana, i iznelo me je 15k. A meni treba toliko mesecno za hranu...