EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steros za pocetnike  (Read 9802 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #30 on: September 30, 2013, 09:04:33 PM »
200mg deke je dovoljno jer ne ide deku solo.....test nosi ciklus deka samo sluzi kao dodatak
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline tasmaniskidjavo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #31 on: September 30, 2013, 10:18:22 PM »
Pa ovaj put cu ovako da zavrsim ciklus, prvi mi je put a i ovde mi je dosta vas reklo da ne preterujem sa Dekom da bi se lakse oporavio pa zato ja ovako   :hitself: Jeste dosta vode i to ali kada budem krenuo da skidam ostace i nesto kvalitetno od svega ovoga svakojakog  :lol:
Dosta sam dobio na snazi takodje tako da sam za sada zadovoljan, ali pratim forum i prihvatam savete tako da samo pucajte,tu sam......

Offline ArnoldStrongman89

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 163
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #32 on: October 24, 2013, 01:13:27 PM »
Svašta, pa ko još danas ima vremena da provede godinu dana na određenom planu! Današnja mladež želi sve sada i odmah. Još nešto što bode oči je nemanje elementarne kulture, obrazovanja, izgrađenog sistema vrednosti, da mi dođe da pljunem na sve, ali ne valja biti mizantrop...

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #33 on: December 25, 2013, 04:42:55 PM »
procitao sam onu gornju temu i ne svidja mi se uopste ni malo ... neki copy paster je slozio... veze s vezom, kao prvo necu da uzimam uopste testosteron jer to i nije steroid ... plavo srce takodje , najvece djubre koje postoji na nasem trzistu ... sve sto trazim je da mi neko sastavi pocetnicki plan / kuru ... sa kojim steroidom da pocnem i sa cim da ga mesam... da bi efekat bio sto bolji

Zašto se ovako glupe teme ne brišu?

Offline eXeL0L

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Steros za pocetnike
« Reply #34 on: December 25, 2013, 06:04:55 PM »
verovatno da bi neko mogao da komentarise 2 meseca kasnije...