EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)  (Read 22292 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #10 on: July 19, 2007, 10:35:29 PM »
Ne znam kako drugima ne dela ali meni ovo radi super... :clap: :wow: :yes: :yes:

Ipak nije bacen novac i koristit cu sve dok se osjecam super prije treninga...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #11 on: July 20, 2007, 11:57:11 AM »
On ili extra radi ili ne radi....A mozda su nekom prazne baterije pa nema struje.... :hitself:
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #12 on: August 10, 2007, 09:53:10 PM »
Bok svima, evo da se i ja malo prikljucim na forum, nije me bilo od 6. mjeseca, nisam stigao...  :pullhair:

Ja sam probao Supercharge + efedrin + coffein (tablete 100mg)....i bilo je bomba...

A taj supercharge sam sam isto osjetio. Bio sam na UD2 dijeti i uzimao supercharge+ CEE (Creatine Etil Ester) od Labrade i dobio 2 kg.
Sad ce neko rec da sam to dobio jer sam unosio vise proteina nego ikad prije, sto je moguce...ali znam da sam dobio 2 kg u mjesec dana i smanjio BF malo...


Offline mama

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
  • Do cilja!
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #13 on: August 12, 2007, 07:19:43 PM »
Evo da malo popravim prosjek na ovoj temi sto se spola tice, pa da imate i jedno zensko misljenje.... Uglavnom, i ja koristim super charge, i to vec dosta dugo, meni je jako dobar, stvarno ti da onaj "druk" da iz sebe izvuces maximum. Meni je to dosta bitno jer se rano dizem i treniram rano ujutro. Jedino mi je onaj njegov okus malo bljak, tj. nekako mi je slatko tezak, ali smutim tih 3 dcl i progutam na brzinu, istrpim jer mi stvarno da odlicnu snagu. :yes:

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #14 on: September 20, 2007, 05:24:59 PM »
Evo da malo popravim prosjek na ovoj temi sto se spola tice, pa da imate i jedno zensko misljenje.... Uglavnom, i ja koristim super charge, i to vec dosta dugo, meni je jako dobar, stvarno ti da onaj "druk" da iz sebe izvuces maximum. Meni je to dosta bitno jer se rano dizem i treniram rano ujutro. Jedino mi je onaj njegov okus malo bljak, tj. nekako mi je slatko tezak, ali smutim tih 3 dcl i progutam na brzinu, istrpim jer mi stvarno da odlicnu snagu. :yes:
A ako bas zelis pravi kick onda popijes kavicu ili tablete kofeina po 300mg, e onda i ako si na dijeti pa uzimas i AC, onda ti ne treba nista ilegalno mislim da je i ovo po dozama hahahha...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #15 on: September 24, 2007, 04:50:25 PM »
Ma samo da kazem evo vec 3 mjeseca koristim ovaj proizvod i da meni RADI, a sto hocu da kazem RADI, nije to da imam neke pump nenormalne potiske itd itd..vec mi proizvod daje zelju za treningom, raspolozenje i najvaznije od svega ako sam losije spavao, popijem 2x mjerice, i kao novi sam...doslovno djeluje mi bolje od kofeina, jer me ne tjera na znojenje itd...uglavnom zlata vrijedan kad si na dijeti, a sad bome i na masi me "drzi" dok me UH uspavljuju ahahahha...

Uglavnom nista specijalno, da se moze usporedjivat sa nekim raketnim pogonom, ali od ovih blagih kick proizvoda dela ok...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #16 on: October 08, 2007, 10:16:45 AM »
Ma samo da kazem evo vec 3 mjeseca koristim ovaj proizvod i da meni RADI, a sto hocu da kazem RADI, nije to da imam neke pump nenormalne potiske itd itd..vec mi proizvod daje zelju za treningom, raspolozenje i najvaznije od svega ako sam losije spavao, popijem 2x mjerice, i kao novi sam...doslovno djeluje mi bolje od kofeina, jer me ne tjera na znojenje itd...uglavnom zlata vrijedan kad si na dijeti, a sad bome i na masi me "drzi" dok me UH uspavljuju ahahahha...

Uglavnom nista specijalno, da se moze usporedjivat sa nekim raketnim pogonom, ali od ovih blagih kick proizvoda dela ok...
Ako imas priliku da nabavis NO-Xplode probaj ga!
Ja sam licno prezadovoljan koristim ga vec 3sedmice nema sad neki jak kick efekat ali pumpa kao lud...I sto je najbolje taj osjecaj napumpanosti ostaje i do nekoliko sati poslije treninga...Poveca mi broj ponavljanja pravim krace pauze izmedju serija...
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #17 on: October 08, 2007, 10:18:20 AM »
 :lol: :lol: :lol:

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Labrada - Super Charge (Nitric Oxide)
« Reply #19 on: October 11, 2007, 03:17:37 PM »
@dejan siki

Ja nemam te efekte vec ove vezane uz budnost i agilnost, steta da ja ne mogu dobit taj efekt  :hitself:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)