EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: L-carntin -da li da koristim  (Read 32757 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Teletina

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 44
  • Gender: Male
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #10 on: February 05, 2007, 11:36:01 PM »
integralni hljeb al onaj pravi je kod nas veoma veoma skup za nase prilike 4 marke pa navise to ti dodze oko 15 kuna za 250 grama
« Last Edit: February 05, 2007, 11:44:13 PM by Lazic »

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #11 on: February 08, 2007, 10:08:56 PM »
]Stari iz licnog iskustva L-carnitin je DJUBRE VEOMA TESKO :redcard:.Ja sam bio Dymatizeov koji je kao najbolji i veruj mi da mi nista nije pomogao....Po meni je on samo dobar da se ne ugojis(ne znam zasto ali ja sam imao osecaj da mogu da jedem ko lud i nisam se gojio i mislio sam da je zasluga njegova)...Medjutim kasnije sam uzeo sredio ishranu,kupio Animal Cut i bacio se na kardio i vala :strong:
« Last Edit: February 08, 2007, 10:26:11 PM by BEGINER »
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Dexy_girl

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
  • Glavni mrgud i vetropir
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #12 on: February 09, 2007, 12:40:01 AM »
Ne bih bas mnogo da pametujem, ali buduci da nisam pristalica Animala, experimentisala sam sa Unidyne-om i mogu reci da se pokazao bas dobro.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #13 on: February 09, 2007, 07:45:22 AM »
Ne bih bas mnogo da pametujem, ali buduci da nisam pristalica Animala, experimentisala sam sa Unidyne-om i mogu reci da se pokazao bas dobro.
---kao osoba zenskog pola i ne bi trebalo da ides u igru sa animalom..unydine ti nije dao rezulatat zato jer to i nje bas najsrecnije resenje
probaj dyma burn ili xenadrine i videti ces
« Last Edit: February 09, 2007, 07:48:03 AM by Lazic »

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #14 on: February 09, 2007, 10:50:45 AM »
Kaze dao joj je rezultate.. :yes:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #15 on: February 09, 2007, 12:28:52 PM »
Kaze dao joj je rezultate.. :yes:
....hehehehheheh--mnogo komplikovan lik ovaj igy-----pa jeste...rekal je to...ali to je dalko od onoga sto je ocekivala od toga...a mozda je i nikako...jer to ni ti ni ja ne mozemo da znamo iz prostog razloga jer nisi vide before and after....tako da....

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #16 on: February 09, 2007, 12:42:57 PM »
 :yes:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Fanatic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 93
  • Gender: Male
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #17 on: February 09, 2007, 01:06:43 PM »
Sa ovakvim pitanjima se cesto srecem i cesto mi ga postavljaju: -Cuo sam od Pere ili Paje da je L-carnitin cudo! Skida salo veoma brzo i efikasno.Pa jel to stvarno valja???
Moj je odgovor uvek isti.NE! Po meni to je cista prevara,i sto je vec Pedja rekao imao bi iste rezultate i da drzis dijetu.
Sve je u nacinu ishrane...dzaba ti gomila kojekakvih preparata ako ti jedes hleba i slanine ili kojekakve gluposti.
Obrati malo vise racuna o ishrani i rezultati ce doci vremenom.
Moj je savet pocetnicima da se ne zaludjuju kojekakvim cudotvornim napitcima ,vec da te pare bolje daju na dobru hranu ili neki provereni dobar preparat.
Sponsored by Pansport Novi Sad

Offline ZMAJ

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #18 on: September 02, 2007, 08:54:21 PM »
Zanima me sta iskusniji na forumu misle o upotrebi L-karnitina imam malo problema sa salom na stomaku pa sam planirao da kupim karnitin. Cini mi se da je najbolja varijanta Ultimate Nutrition L-Carnitine Liquid 355ml 1700 din.
Cenim da posto je u tecnom stanju da se bolje apsorbuje za razliku od onog u tabletama (koji nikada ne bih kupio) iskreno ne gotivim nesto tablete. Pa ako neko ima iskustva sa ovim suplementom pustite poruku pozz od ZMAJA!
 :help:

Offline nino1990

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: L-carntin -da li da koristim
« Reply #19 on: January 28, 2008, 12:58:10 AM »
moze li mi neko objasniti o cemu se radi ja sam cuo da ovo malo cudo trosi masne naslage u tijelu da bi dao osigurao energiju misicima...ako slucajno neko zna nesto vise i kako se koristi nek postuje  :)