ExYu-fitness Galerija > ::Galerija lepih i jakih forumasica i forumasa::

Da se predstavim

<< < (2/2)

tenssa:
Sto ne bi imao energije?

Ne daje tebi energiju samo taj obrok ujutru vece generalno hrana u toku vise zadnjih nekoliko dana...

Ugar:
Kako zasto ne bi imao energije? Ajde ti ustani ujutru, nemoj da jedes do 5 popodne i odradi trening u teretani. Pusti pricu. Ali ja sam pogresio, pogresno sam shvatio momka, izvinjavam se. Unos proteina je odlican, samo me i dalje cudi zasto unosis obrnuto, prvo P i M pa posle treninga UH..

Faster87:
Pa svrha je ta da se inzulin drzi niskim, i da tako se potice maksimalna mobilizacija masti. Svaki skok inzulina automatski zatvara adipocite kao izvor energije. UH i inzulin poslije treninga radi anabolnog efekta.

P.S. kritike i komentari oko izgleda? :)

filip85:

--- Quote from: Ugar on December 05, 2014, 10:08:27 AM ---Kako zasto ne bi imao energije? Ajde ti ustani ujutru, nemoj da jedes do 5 popodne i odradi trening u teretani.

--- End quote ---

Ja tako radim poslednjih par meseci, uzeo sam da vidim kako će ići. Kad ustanem, umijem se, popijem kofein i krećem na trening, prvi obrok mi je tek posle treninga koji traje oko 2 sata. Nemam neke padove energije, čak tako svež baš odlično odradim trening.

Doduše, poslednji obrok mi nije u 8h već pred spavanje, zavisi kad ležem.

ivanjtd156:
Jel moze neki link na nasem jeziku za taj IF? Hvala

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version