EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Petar Celik  (Read 93659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #30 on: August 17, 2008, 09:59:07 AM »
Program koji je predstavljen je radio uz konsultacije sa atletama kao sto su Janko Rudman,Harald Gobec,Karl Kainrat,Serz Numbre.........Garantuje 12kg mase za 3 meseca. Testiran je na 350 atleta i samo 2% nisu postigli zeljeni rezultat.
Ja sam za 3 meseca nabacio 4-5kg,ali nisam se striktno pridrzavao programa,mada mi je ishrana bila reklo bi se dobra.
Knjiga ima 96 strana?

Ako je to ta knjiga,javi rezultate  ;)

Offline Mirkes

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 424
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #31 on: August 17, 2008, 03:03:43 PM »
Program koji je predstavljen je radio uz konsultacije sa atletama kao sto su Janko Rudman,Harald Gobec,Karl Kainrat,Serz Numbre.........Garantuje 12kg mase za 3 meseca. Testiran je na 350 atleta i samo 2% nisu postigli zeljeni rezultat.
Ja sam za 3 meseca nabacio 4-5kg,ali nisam se striktno pridrzavao programa,mada mi je ishrana bila reklo bi se dobra.
Knjiga ima 96 strana?

Ako je to ta knjiga,javi rezultate  ;)
Ipak nije ta :nonono: ,ali je svejedno dobra. ;)
No brain no pain

Offline Milovan Ilic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Male
  • www.sculptorgym.com
Odg: Petar Celik
« Reply #32 on: August 20, 2008, 03:49:50 PM »
Program koji je predstavljen je radio uz konsultacije sa atletama kao sto su Janko Rudman,Harald Gobec,Karl Kainrat,Serz Numbre.........Garantuje 12kg mase za 3 meseca. Testiran je na 350 atleta i samo 2% nisu postigli zeljeni rezultat.
Ja sam za 3 meseca nabacio 4-5kg,ali nisam se striktno pridrzavao programa,mada mi je ishrana bila reklo bi se dobra.
Knjiga ima 96 strana?

Ako je to ta knjiga,javi rezultate  ;)
Brate kako neko moze da ti garantuje 12 kg mase????Ja uvek ljudima kazem kad ti neko tako nesto garantuje slagao te je u samom startu!!!!Kako neko zna kakav je tvoj metabolizam???Ja imam drugare pucaju se i hemijom i jedu ko konji i ne mogu da se ugoje ako dobiju 4-5kg plafon a opet ima ljudi koji dobiju i po 10-15kg to su gluposti svako je individua

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #33 on: August 21, 2008, 11:17:49 PM »
To ces morati petra da pitas,ja sam naveo detalje iz knjige da bi lakse razjasnili da li je ista knjiga u pitanju..

Za ostalo bih se slozio  ;)


Offline herkules

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 409
  • Gender: Male
  • www.herkules.com.mk
Odg: Petar Celik
« Reply #34 on: August 22, 2008, 06:23:43 PM »
Mnogo je lako da ti neko garantuje nabacivanje 12 kg mase (telesne tezine) za 3 meseca. Ali ako te poznaje dobro.
Znaci tesko je nesto garantovati, ako nevidis i ne znas o cemu se radi. Ali logicki je da se neko udeblja ko poveca unos kalorija i drzi se te visokokaloricne ishrane i periodu od 3 meseca. Samo sve to neko,ako nemozes sam, mora da prati.
Problem je ako ti neko garantuje 12 kg ciste misicne mase  :lol:
Milovane, ovo da neko jede ko konj puca se hemijom, a da nemoze da se udeblja 4-5 kg, je diskutabilna stvar.
I kod mene bilderi takmicari tesko stavljaju masu,jedu ko konji (obilno sa belancevinama, oprezno za UH i mastima), pa su svake godine na istu tezinu u masi. Samo im se takmicarska tezina polako menja na gore.

Offline Milovan Ilic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Male
  • www.sculptorgym.com
Odg: Petar Celik
« Reply #35 on: August 28, 2008, 10:01:39 AM »
U pravu si herkules ali ja mojim klijentima kad me pitaju koliko cu dobiti za mesec ,dva ,tri uvek dam isti odgovor TO TI NIKO NE MOZE GARANTOVATI ko ti garantuje da ces dobiti toliko taj laze,po spoljasnjem izgledu mozemo dosta zakljuciti ali ja znam gomilu momaka koji jedu kao konji ,pucaju se hemijom a tezina ako dobiju 4-5 kg plafon,a jos ako si natural da ne govorim jako tesko,jedino ako si sklon gojaznosti pa da se ugojis 12kg na racun masti ali to nije masa na koju mi mislimo nije poenta dobiti 12kg sala pa posle da se ubijas to da skines to moze ali 12kg kvalitetnije mase to tesko a takmicari to najbolje znaju!!!!PA da je tako ja i vecina momaka bi onda za godinu dana iz srednje u tesku i to opusteno prelazili a po tom bi za 2 god vec bio sa 130-140 na sebi i otisao na olimpiju daj bre ljudi to su gluposti

Offline Milovan Ilic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Male
  • www.sculptorgym.com
Odg: Petar Celik
« Reply #36 on: August 28, 2008, 10:04:39 AM »
Petar Celik bio i ostao moj idol...Kao sto kaze,danas u bb ko ima vise mase taj pobedjuje a ne definicija!!!  :blush:
Odmah cu te ispraviti da to nije tacno ja sam uvek solidno definisan ali sam najmasivniji u svojoj kategoriji ali uvek pobedi najdefinisaniji i to u svakoj kategoriji,ako mislis na Mr.Olimpiju to je vec druga prica ,druge sudije,velike pare

Offline herkules

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 409
  • Gender: Male
  • www.herkules.com.mk
Odg: Petar Celik
« Reply #37 on: August 28, 2008, 11:38:01 PM »
zna li neko sta je sa irenom celik nekada isto dobra bilderka ......

Jos uvek zdrava i ziva  :lol:

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #38 on: August 31, 2008, 05:39:16 AM »
U nekoj raspravi mi se cini da je Milos rekao da mu je Celik dao i prvu injekciju AS u zivotu..
Jedna stvar je ne pricati o tome, ali P. Celik je na sve strane pricao kako je prirodan, ali svi old school su bili u tom fazonu i ovi Mr. O takmicari vecinom danas nece reci novinarima da uzimaju hemiju na direktno pitanje. Ali Celika mozemo porediti sa ovim plivacem Phelpsom, ugl. lika i ne pitaju nista a on nadje priliku da prica kako je prirodan i da puno jede i spava i na kraju sam osvoji vise medalja nego citava Srbija na OI... :innocent:
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Petar Celik
« Reply #39 on: August 31, 2008, 05:44:56 AM »
Odmah cu te ispraviti da to nije tacno ja sam uvek solidno definisan ali sam najmasivniji u svojoj kategoriji ali uvek pobedi najdefinisaniji i to u svakoj kategoriji,ako mislis na Mr.Olimpiju to je vec druga prica ,druge sudije,velike pare

Da, nekako na bini to uvijek vise ubada u oci, i sudije prvo primjete te prespremne tvrdoca misica, tanka koza, strijacije itd. Takvi mogu dobiti i 10 kila teze.

Ali i na Mr O je bilo fer dok je Roni izlazio prespreman, imao je oderane gluteuse i svaki misic najveci jbg sta vise da traze.
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.