EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mala pomoc oko zgibova !!!  (Read 3769 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igorsz

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Mala pomoc oko zgibova !!!
« on: November 23, 2014, 10:46:56 PM »
Molim vas da mi malo pomognete.Imam jedan problem a to je da ne mogu da uradim vise od 9 zgibova sa pothvatom,a do srede moram uspeti da uradim najmanje 10 na test motorickih sposobnosti.Pokusao sam i da smanjim telesnu tezinu(iako sam dosta mrsav) uz pomoc diuretike,al mi i tako ne ide.Dali postoi neki nacin,trik ili bi beki pre workout zavrsio posao.Preporucili su mi efedrin ali ne mogu da nadjem.Molim vasd za savet imam dosta malo vremna.Pozdrav  :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc oko zgibova !!!
« Reply #1 on: November 24, 2014, 09:58:03 AM »
Trebao si to malo ranije misliti...mozda bi ti pomogao neki preworkout...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline ivanjtd156

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Mala pomoc oko zgibova !!!
« Reply #2 on: November 24, 2014, 12:05:42 PM »
Malo vise se zagrej i istegni uz klasicne vezbe istezanja i tri serije sklekova sa rasirenim rukama po 6-7 ponavljanja u seriji. Nemoj vise od 6-7 jer pretpostavljam da nisi u nekoj formi. Probaj danas tako pa ces videti da li ti odgovara.

Offline ivanjtd156

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Mala pomoc oko zgibova !!!
« Reply #3 on: November 24, 2014, 12:09:18 PM »
Cak i tri serije trbusnjaka sa desetak ponavljanja ce ti pomoci. Oni ce se zategnuti i neces se mnogo klatiti i otezavati samom sebi prilikom podizanja.